Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Finansinis raštingumas


Kornelijus_finansai

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 526 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Finansinė nepriklausomybe  

20 balsai

  1. 1. Ar finansinis raštingumas svarbu?

    • Taip
      18
    • Ne
      2


Recommended Posts

Sveiki,

 

Mano vardas Kornelijus, esu didelis žaidimu mėgėjas , bet taip pat dirbu su asmeniniais finansai (skatinu finansini raštingumą Lietuvoje) . Dirbdamas su vyresniais žmonėmis pagalvojau ir apie jus žaidimu mėgėjus. Tikrai žinau, kad tėvai nėra linkę pirkti žaidimus kai jų kainos svyruoja nuo 30-50eur, bet dar žinau ,kad jie nori , kad jų vaiku ateitis būtu šviesi.

Šiais laikais žaidimai labai greitai tobulėja todėl ir kompiuteriu reikia vis galingesniu. Kiek prisimenu savo vaikystę žinau , kad ne kiekviena šeima gali leisti įpirkti kompiuteri už 2000-5000 euru. Ir tikrai žinau ką reiškia žaisti norima žaidimą turint 25-30fps .Nors ir galvojame , kad kai užaugsime nusipirksime tokį kompiuteri , bet net tada kada esi dirbantis tokia pinigų suma būna sunku gauti ,nes  užaugus atsiranda visokiausiu kitu išlaidų. Kadangi dirbu su finansų planavimu ,investicijomis norėčiau jus pakviesti užsiregistruoti i nemokama asmeniniu finansų konsultacija (jei esate nepilnametis būtu gerai , kad užregistruotumėte savo tėvelius)  kurioje papasakočiau ,kaip tapti finansiškai nepriklausomu ,kad galėtumėte leisti sau įpirkti norima žaidimą , kompiuterį ar tai apie ką svajojate. Mus visus mokykloje moko raštingumo , bet niekas nenori mokinti finansinio raštingumo. Kuo ankščiau suprasite kas yra finansinis raštingumas tuo greičiau tapsite finansiškai nepriklausomu. Tikiuosi supratote ką turėjau omenyje.

Kadangi, tai mano asmeninis projektas  kuriuo norėčiau lavinti jaunu žmonių suvokimą apie finansus , bet tuo pačiu tobulėti ir pats kaip finansų planuotojas, šios konsultacijos yra nemokamos.

Užpildykite šia anketa ir aš su jumis susisieksiu: https://forms.office.com/r/NB3fHTQLqJ

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...

Man labai patinka tokie organizuojami seminarai. Tikrai geri lektoriai veda ir kaina minimali lyginant su tuo, kokias žinias gaunu. O temos tikrai aktualios žinoti ir ypatingai tokiems žaliemsz kaip aš :D

mcapital.lt/seminarai/investavimas-per-investicinius-fondus/?a=cf1f78fe923afe05f7597da2be7a3da8

Redaguota , nario Cotys Gaming
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek domėjausi mcapital veikla, tai man pačiam atrodo, kad jie labiau fokusuojasi į žmogų, negu kokia konsultantė paskambintų iš banko ar grynai draudimo bendrovės ir "kištų" produktą. Kompetetingi žmonės dirba ir nuoširdžiai nori padėti. O ir šiaip tiems, kurie domisi investavimu ir supranta to naudą, tai nematau problemos tuo pačiu ir siūlyti investuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Cotys Gaming parašė:

Kiek domėjausi mcapital veikla, tai man pačiam atrodo, kad jie labiau fokusuojasi į žmogų, negu kokia konsultantė paskambintų iš banko ar grynai draudimo bendrovės ir "kištų" produktą. Kompetetingi žmonės dirba ir nuoširdžiai nori padėti. O ir šiaip tiems, kurie domisi investavimu ir supranta to naudą, tai nematau problemos tuo pačiu ir siūlyti investuoti

Kai affiliate reklamuoji aišku, kad tau atrodo čia kompetencija ir daug geriau negu kitur :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 526 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...