Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Aktualiausia Minecraft versija serveriui


Krokodilas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 685 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1.18 Šiuo momentu sunkus reikalas. Kol kas apsiribočiau ties 1.17.x. Aišku priklauso kokį serverį tu nori išburti jeigu ten survival, prison manau drąsiai gali kurti kad ir ant 1.18. O dėl pluginu, tai visados taip yra kai išeina nauja versija, su laiku atsiras.

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Noldez. parašė:

1.18 Šiuo momentu sunkus reikalas. Kol kas apsiribočiau ties 1.17.x. Aišku priklauso kokį serverį tu nori išburti jeigu ten survival, prison manau drąsiai gali kurti kad ir ant 1.18. O dėl pluginu, tai visados taip yra kai išeina nauja versija, su laiku atsiras.

Norėjau panaudoti EpicWorldGenerator kurio paskutinė versija yra 1.17.1 ir kiek žinau savininkas jau senai užmetė ji tai nebus jo 1.18 versijai nebent yra kitos alternatyvos šitam pluginui kurių dar neradau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Krokodilas parašė:

Norėjau panaudoti EpicWorldGenerator kurio paskutinė versija yra 1.17.1 ir kiek žinau savininkas jau senai užmetė ji tai nebus jo 1.18 versijai nebent yra kitos alternatyvos šitam pluginui kurių dar neradau

O kam tau custom generacijos pasaulio kai naujausia versija suteikia naujus biomus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Krokodilas parašė:

Norėjau panaudoti EpicWorldGenerator kurio paskutinė versija yra 1.17.1 ir kiek žinau savininkas jau senai užmetė ji tai nebus jo 1.18 versijai nebent yra kitos alternatyvos šitam pluginui kurių dar neradau

Visas minecraft world generavimas keitėsi 1.18 versijoj, tai dar manau ilgai laukti reikės kol išeis naujas world generator pluginas supportinantis 1.18. Vienintelis išeitis - darytis pačiam custom žėmėlapius naudojantis worldpainter, worldmachine ar gaea. Arba atsisiųsti sau mėgstama žėmėlapį iš interneto.


O realiai jeigu nori be 1.18 features turėt custom žėmėlapį, gali isikelti 1.17.1 world generatoriu susigeneruot, ir poto permest jį ant 1.18. 

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-04-04 22:08, Krokodilas parašė:

Nes mano nuomone vis tiek su custom generacija visi biomai atrodo geriau ir man taip labiau patinka :)

Sveikas.Jeigu dar ieškote world gen sistemos 1.18.x versijai, tai nesenai atradau developerius kurie išleido ant 1.18 versijos.
https://www.spigotmc.org/resources/iris-world-gen-custom-biome-colors.84586/

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
2022-04-04 18:29, noi parašė:

Kiek žinau, mažai procent'ų sudaro 1.18 žaidžiančių žmonių. ( Bent pagal manę )

Aš visada rekomenduoju ir siūlau rinktis 1.16.5 / 1.17.1 versijas! Juos tikrai paprastos, bet ir įdomios.

Man tai įdomu kaip tu "žinai" jeigu teigi, kad "bent pagal mane"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 685 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...