Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nemokamos FRONT-END KODAVIMO PASLAUGOS


JavaScript

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 751 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas,

Kuri savo internetini verslą ? Ar žaidimo svetainę ?

Ir nenori išleisti krūvos pinigu ant svetainės kodavimo paslaugų?

Tad manau šita tema kaip tik tau !

Su-koduočiau visiškai nemokamai, svetaine iki 3 puslapiu, naudodamas jūsų paruošto grafikos dizainerio dizaino .PSD O jeigu neturite grafikos dizainerio, bet žinote kaip turi atrodyti puslapis, vis tiek galite bandyti parašyti man, kažką sugalvosime.

Koduodamas naudosiu programavimo kalbas: HTML | CSS | JS | PHP

Parašyk man asmeninę žinute į ar i DISCORDĄ

Redaguota , nario JavaScript
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, JavaScript parašė:

Manau kaip atrasiu žmogų kuriam reikia mano paslaugos, tai ir parodysiu. Turiu labai minimaliai nes nesenai esu  pabaigės front end metu trukmes studijas

 

Tai ir įkelk ką ten išmokai, žmogui lengviau bus atsirinkt ar tinka paslaugos tavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Vietoje nemokamų puslapių programavimo, verčiau tęsčiau mokslus tik jau kapstyčiau giliau: performance, algoritmai, optimizacijos. Pradėčiau mokintis kažkokį frameworką ar tai iš frontend pusės React, Vue, jeigu įdomiau backendas, Node.js (Express, Nest.js) arba Laravel ar kitas PHP frameworkas. Puslapių kūrimas nemokamai tau naudos neduos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 751 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...