Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GFX Paslaugos > Vanagas


-HawK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Teikiamos paslaugos;
GFX

  • Steam artworks
  • Stream overlays
  • Facebook atributikos  Groups / Pages
  • Logotipai
  • Banneriai
  • GIF darbai / logotipai
  • Avatarai
    Ir t.t

TEKSTURAVIMAS
FiveM - Rūbai, Tr. priemonių dizainai



Kontaktai - 
Discord - Vanagas#0001
SG - PM

Atlikti darbai -
https://discord.gg/25TCSq6

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už avataro padarymą nori 7€, bei uždėjo neigiama atsiliepimą, jog esu nesumokėjęs jam už padaryta avatarą. Priežastis: nemačiau jo žinutės, jog jis nori 7€ už darbą gauti. 

Duodu jums įvertinti - ar apsimoka toks darbas 7€? (no hate)

P.S Kita syki gal duosiu ir kitiems GFX'eriams įvertinti, nes čia matau nesisuksi negyvensi ir dar + neigiamą reputaciją gausi.:D

xD.png.c1cca59d25f6a236d756a078526ee5e6.png

Redaguota , nario Admin_Sheddox
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai manau, kad svarbu susitarti kainą ir detales iš anksto, be to, manau, kad 7 eurai nėra daug už avatar'ą, jei grafikos elementai yra jo paties daryti.  O jei darbą jau padarė, tai jau per vėlu tau galvoti ar vertas jis tokios kainos ar ne, nes kaip suprantu, pats nepamatei, kad tokia kaina buvo sutarta :) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), OHuka parašė:

Asmeniškai manau, kad svarbu susitarti kainą ir detales iš anksto, be to, manau, kad 7 eurai nėra daug už avatar'ą, jei grafikos elementai yra jo paties daryti.  O jei darbą jau padarė, tai jau per vėlu tau galvoti ar vertas jis tokios kainos ar ne, nes kaip suprantu, pats nepamatei, kad tokia kaina buvo sutarta :) 

 

Jo, tiesos yra, bet galėtu perspėti mane dar syki, o ne iškarto metytis čia neigiamais. Tegul susisiekia jis normaliai su manimi ir gaus tuos 7€, bet kita syki reiks man apmąstyti, jog geriau pasiklausti ar verta tuos 7€ mokėt. (Man negaila tu 7-10€, bet kad nebūtu žmonės apgauti kaip kiti pirks ar užsisakinės paslaugas).

Redaguota , nario Admin_Sheddox
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...