Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal galima nuomoniu?


klaudelio

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

9 minutes prieš, Narkuzas parašė:

Tiesa sakant garso kokybė ne mano ausinėm, jaučiasi kad dirbėta su labai mažu biudžetu, bet blynas nėra per baisiai prisviles. Pasistengus galėtum ir geriau. KEEP IT UP

Jei galima pasakyk ausiniu pavadinima, paziuresiu su kokia kokybe tu cia klausai. Aciu uz paskatinima. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Narkuzas parašė:

Logitech Pro X. Nėra jos muzikos klausymui, bet tikrai gerą kokybe galima atskirti.

Tai va butent, kad nera seniuk, mano ausines skirtos tik muzikai kuri jungiasi per atskira garso plokste net ne i kompa, bet nesiteisinu, nes turiu atitaikyti, kad skambetu visur sklandziai, per visas tipo ausines, bet cia ne biudzetas mazas kaip tau pasirode, o truksta patirties man su mixingo programom. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...