Peršokti į turinį

Ieškau MC serverių failų


Own3d

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įdomiai, viena dieną ieško MC serverio failų, kitą dieną ieško SA-MP failų, nė piršto žmogus pajudinti negali, SA-MP forume buvo parodyta kaip mokintis kaip pradėti, ne man reikia gatavo produkto, su minecraft matau tas pats, tokie kaip tu suteršė tiek MINECRAFT tiek SA-MP su savo savaitės open serveriais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), nomi.lt parašė:

Įdomiai, viena dieną ieško MC serverio failų, kitą dieną ieško SA-MP failų, nė piršto žmogus pajudinti negali, SA-MP forume buvo parodyta kaip mokintis kaip pradėti, ne man reikia gatavo produkto, su minecraft matau tas pats, tokie kaip tu suteršė tiek MINECRAFT tiek SA-MP su savo savaitės open serveriais

Tu suprask ir mane aš dirbantis žmogus ir neturiu laiko kurti, o dėl sampo labai klysti tas žmogus kuris rašė kaip daryt, ir viska pasidariau taip kad nekišk savo nosies kur nereik aš kaip ir sakiau dirbantis esu ir neturiu laiko todėl man ir reikia gatavo produkto :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, North parašė:

50 euru ir sukuriu pagal tave serveri. Buildai, serveris, apsauga.
Noresi stipresnio serverio, teks paplot additional suma visiems iskiepiams ir varikliui :)

 

juk sakei neužsiimi su mc

o temos autorius pats nežino ką nori turėti serveryje, nieko aiškaus ir konkretaus nepasakė. nori, jog kažkas padarytų jam setupą, o jis pasižiūrės ar jam tinka ir jeigu tiks nupirks, bet greičiausiai netiks ir jūs būsit atidavę savo laiką veltui :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Ricci parašė:

juk sakei neužsiimi su mc

o temos autorius pats nežino ką nori turėti serveryje, nieko aiškaus ir konkretaus nepasakė. nori, jog kažkas padarytų jam setupą, o jis pasižiūrės ar jam tinka ir jeigu tiks nupirks, bet greičiausiai netiks ir jūs būsit atidavę savo laiką veltui :D

Ant prikolo parasiau, ziurejau ar kazkas prisiknis prie sumos. Kad ale brangu.
O ir jei daryciau, tai puse suma kaip visalaik pasiemu uz darba. Kam netinka ten jau ju bedos. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-02-26 04:11, Moon_Official parašė:

Tokios senienos su bugais nedomina ir nėra laiko kurti savo dėl to ir ieškau arba perku :) 

Tuos senienos daugiau sekmingesnes buvo nei jusu siuolaikiniai eiliniai survival servai, kuriame lankosi tikriausiai pasimete 12meciu auditorija. ?

Redaguota , nario PingZino
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, PingZino parašė:

Tuos senienos daugiau sekmingesnes buvo nei jusu siuolaikiniai eiliniai survival servai, kuriame lankosi tikriausiai pasimete 12meciu auditorija. ?

Žiūrint ką tu laikai survival ? todėl ir kūriame NOMI.lt nes nei vieno tokio kaip survival nėra lietuvoje, visi PayToWin pusiau creative serveriai, pagal mane - survival ir turi būti survival, kad žaidimas kuo arčiau liktų esmės (orginalaus žaidimo) tačiau tai ne singleplayer, reikia šiek tiek komandų, šiek tiek apribojimų žaidėjams, bet to ka siūlo šiuolaikinė LIETUVOS pasiūla, nieko nėra.

Redaguota , nario nomi.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, nomi.lt parašė:

Žiūrint ką tu laikai survival ? todėl ir kūriame NOMI.lt nes nei vieno tokio kaip survival nėra lietuvoje, visi PayToWin pusiau creative serveriai

Survival kazkada buvo pasaka, ypac pvp, nesibaigiantys pokalbiai ir t.t. O dabar nebe tie laikai, is mano nuomones labai 'tragic' atnaujinimai ir pasikeitimai ant tu versiju siuolaikiniu, tiek is administracijos puses bei proto ant ivairiu projektu.

Redaguota , nario PingZino
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, PingZino parašė:

Survival kazkada buvo pasaka, ypac pvp, nesibaigiantys pokalbiai ir t.t. O dabar nebe tie laikai, is mano nuomones labai 'tragic' atnaujinimai ir pasikeitimai ant tu versiju siuolaikiniu, tiek is administracijos puses bei proto ant ivairiu projektu.

Nevisiem ir itiks tie atnaujinimai, suprask ir sita dalyka. Jog kad tau neitiko nereiskia kad kitiems neitiks, kaikuriems buna geras dalykas, kaikuriems ne. 

 

 

33 minutes prieš, nomi.lt parašė:

Žiūrint ką tu laikai survival ? todėl ir kūriame NOMI.lt nes nei vieno tokio kaip survival nėra lietuvoje, visi PayToWin pusiau creative serveriai, pagal mane - survival ir turi būti survival, kad žaidimas kuo arčiau liktų esmės (orginalaus žaidimo) tačiau tai ne singleplayer, reikia šiek tiek komandų, šiek tiek apribojimų žaidėjams, bet to ka siūlo šiuolaikinė LIETUVOS pasiūla, nieko nėra.

PayToWin yra tam kad uzsidirbt pinigu is serverio, kuriame yra ideta darbo ir paciu pinigu. Aisku nesakau kad tai yra geras dalykas tas paytowin, yra ir kitu metodu kaip pateikt paslaugas. Bet cia jau sito nelabai pakeisi esamuos serveriuose, nes zaidejai yra iprate ties tuom dalyku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...