Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Shaders


qpia

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 802 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas rytas,

Turiu klausimą, aš įsidedu shader'ius ir man tiesiog užloadina ir toliau nebepaleidžia, man reikia išimti shader'ius, kad galėčiau įeit į Serverį. Įsidedu shader'ius ir įeinu į serverį, tsg neloadiną įeit užstrige, eina tik išjungt, tada nusiiemu shader'ius ir galiu įeit. Žinot gal kame bėda ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Joedy parašė:

Labas rytas,

Turiu klausimą, aš įsidedu shader'ius ir man tiesiog užloadina ir toliau nebepaleidžia, man reikia išimti shader'ius, kad galėčiau įeit į Serverį. Įsidedu shader'ius ir įeinu į serverį, tsg neloadiną įeit užstrige, eina tik išjungt, tada nusiiemu shader'ius ir galiu įeit. Žinot gal kame bėda ?

kas per shaderiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-02-13 10:06, Joedy parašė:

Sildurs Vibrant lite

Bet ir esmė tame, kad bet kokius shader naudočiau, nu 2 panaudojau, vistiek užstringa

Su slidurs turėtu būti viskas tvarkoj, nes pats juos naudojau. Ką naudoji norint pasijungti Shaders? Jei OptiFine būtu gerai kad numestum OptiFine versija ir būtu šaunu jog numestum kokius errorus rašo po "užstrigimo" jei išvis rašo ( būtu gerai kad numestum screenshot kaip jis tau ten užstringa ), bei sužinoti ant kokios minecraft versijos bandai pasileisti shaders.


Taip pat patarčiau išbandyti shaders per TLauncher jie turi Optifine versijas launcheryje. Per 1.12.2 versija galėtum išbandyti slidurs vibrant lite shaderius ir pažiūrėti ar užlūžta, ar ne. 

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Noldez. parašė:

Su slidurs turėtu būti viskas tvarkoj, nes pats juos naudojau. Ką naudoji norint pasijungti Shaders? Jei OptiFine būtu gerai kad numestum OptiFine versija ir būtu šaunu jog numestum kokius errorus rašo po "užstrigimo" jei išvis rašo ( būtu gerai kad numestum screenshot kaip jis tau ten užstringa ), bei sužinoti ant kokios minecraft versijos bandai pasileisti shaders.


Taip pat patarčiau išbandyti shaders per TLauncher jie turi Optifine versijas launcheryje. Per 1.12.2 versija galėtum išbandyti slidurs vibrant lite shaderius ir pažiūrėti ar užlūžta, ar ne. 

Mes su pačiu ( Klaidu) - Blaze.lt Savinku aiškinomės, sakė, kad kažkas kažko nepriemą. Įsijungiu shader'ius tai man tiesiog nebeloadiną mc, turiu išjungti, jei noriu į serverį įeit turiu ištrint arba išimt shaderių folderį.

Dabar, Joedy parašė:

Mes su pačiu ( Klaidu) - Blaze.lt Savinku aiškinomės, sakė, kad kažkas kažko nepriemą. Įsijungiu shader'ius tai man tiesiog nebeloadiną mc, turiu išjungti, jei noriu į serverį įeit turiu ištrint arba išimt shaderių folderį.

Singleplayerį irgi neužkrauną

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Joedy parašė:

Mes su pačiu ( Klaidu) - Blaze.lt Savinku aiškinomės, sakė, kad kažkas kažko nepriemą. Įsijungiu shader'ius tai man tiesiog nebeloadiną mc, turiu išjungti, jei noriu į serverį įeit turiu ištrint arba išimt shaderių folderį.

Singleplayerį irgi neužkrauną

 

Kompiuteris senas? Nes jei tai koks labai senas pc su senais komponentais, tai didelė tikimybė jog shaderiai labai apkrauna tavo kompiuterį ar jo komponentus ir dėl to gali užlaužti mc. Tuo labiau jei bandai pasileisti ant naujesnių versijų.

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 802 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...