Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įvertinkit(Pirma Mapp Darba).


xKarma.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 962 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Yoo, prieš 1 diena susidomėjau pačiu mapinimu tai čia toks kaip rimtesnis darbas PIRMAS niekad nemapinau, jei turit kokių įdėjų butinai parašykit pasiskaitysiu, arba pataisymų. Jei kas norės pasidalinsiu mapu. 

Edited:

Vairavimo Mokykla.

https://youtu.be/syZk5G5HRCU

 

Redaguota , nario xKarma.
UPDATED
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Zeqoo parašė:

Nieko ypatingo, kvadratine dėžė kaip per minecfraft'a, baze tuščia visiškai. Bet su laiku manau viska pataisysi, sėkmės kituose mapp darbuose :)

 Dėkui. 

16 minutes prieš, Karolis'H parašė:

Pagrindas mirga marga, pats pastatas tiesiog deze. Patarimas, pirma sugalvok ideja kaip atrodys pats pastatas, tada apdirbk aplinka, ir galiausiai pasinaudok texture studio.

Okay. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kodėl, bet toks darbas man labai primena 2013-us. Reiktų kažko šiuolaikiškesnio ir patrauklesnio akiai, nesu mapperis tad labai kritikuoti negaliu, tad čia tik mano nuomonė. O šiaip šaunuolis, kad stengiesi, manau su reikiamu noru ir motyvacija galėsi pasiekti tikrai nemažai, įgyjęs reikiamą patirtį. Goodluck brother!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Denas. parašė:

Nežinau kodėl, bet toks darbas man labai primena 2013-us. Reiktų kažko šiuolaikiškesnio ir patrauklesnio akiai, nesu mapperis tad labai kritikuoti negaliu, tad čia tik mano nuomonė. O šiaip šaunuolis, kad stengiesi, manau su reikiamu noru ir motyvacija galėsi pasiekti tikrai nemažai, įgyjęs reikiamą patirtį. Goodluck brother!

Dkj už nuomonę pasistenksiu kažką jaunatviškesnio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 962 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...