Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau lietuviškų iskiepių


Ryčka_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

30 minutes prieš, lyors parašė:

sveiki kaip matot ir iš pavadinimo labai prireikė sulietuvintų įskiepių kaip tab ar register dėkui iš anksto :) 

register labai lengvai susilietuvinti. tam yra jeigu nemaišau .cfg failiukai arba .yml ir atsidarai ir lietuvini. :D O tab irgi su .cfg ir .yml tai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, lyors parašė:

man ir kitokių reikia 

Nu ir susilietuvini nu kas ten per sunkų , už dyką tikrai niekas tau nedarys/neduos. nebent geraširdžiai duos. 

2 minutes prieš, lyors parašė:

Jaigu padėsi ok.

2887ade7d2699b261bfe7fc76f83a8bf265.png Sunku atsidaryti pagal pluginą ir lietuvint? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), lyors parašė:

 

Man nesigauna aš sugadinu :) 

Tai neuzmirsk UTF-8 Uzsidet, ir "kabuciu" neistrynt, kitaip nesigaus. Jei tokiu dalyku nesugebi pats pasidaryt, tai nemanau jog tau verta kurt projekta. Nes cia yra pagrindas kuri turi pats ismokti ir nuo ko visi pradeda kurt serverius. Nes dabar atrodai kaip zmogus kuris tingi viska daryt pats ir iesko vergu kurie uz tave padarytu. :)

 

O jei ir ieskai zmoniu kurie padetu, pasiulyk kaina ir prisoks visi uz pitaka padaryt :D 

Redaguota , nario North
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, North parašė:

Tai neuzmirsk UTF-8 Uzsidet, ir "kabuciu" neistrynt, kitaip nesigaus. Jei tokiu dalyku nesugebi pats pasidaryt, tai nemanau jog tau verta kurt projekta. Nes cia yra pagrindas kuri turi pats ismokti ir nuo ko visi pradeda kurt serverius. Nes dabar atrodai kaip zmogus kuris tingi viska daryt pats ir iesko vergu kurie uz tave padarytu. :)

 

O jei ir ieskai zmoniu kurie padetu, pasiulyk kaina ir prisoks visi uz pitaka padaryt :D 

aš moku daryt bet man nesigauna padaryti ka man reikia :)  o dėl žmonių tai yra katrie už dyka daro :)) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, lyors parašė:

aš moku daryt bet man nesigauna padaryti ka man reikia :)  o dėl žmonių tai yra katrie už dyka daro :)) 

Nematau logikos, tu moki daryt bet tau nesigauna? Tai seni jei tau nesigauna reiskias ir nemoki daryt. O del zmoniu kurie daro uz dyka, tai nelabai cia ju rasi. Bent jau rimti zmones net nesvaistys laiko pas tave nes matys kad pats tokiu smulkmenu MineCraft'e nesugebi susitvarkyt.

Kas tau ten nesigauna, man savo lietuvinima parodyk kur tau nesigauna, paaiskinsiu kur beda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, North parašė:

Nematau logikos, tu moki daryt bet tau nesigauna? Tai seni jei tau nesigauna reiskias ir nemoki daryt. O del zmoniu kurie daro uz dyka, tai nelabai cia ju rasi. Bent jau rimti zmones net nesvaistys laiko pas tave nes matys kad pats tokiu smulkmenu MineCraft'e nesugebi susitvarkyt.

Kas tau ten nesigauna, man savo lietuvinima parodyk kur tau nesigauna, paaiskinsiu kur beda.

su tabu :) neina ištrinti domain.### nenoriu reklamuoti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...