Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Uždarbiai kurie reikalauja ASMENS TAPATYBĖS patvirtinimo nebus patvirtinami!

Internetinis uždarbis


Kreb

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1043 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Crazy* parašė:

Komandos uždarbiai sako ką kitą, man atrodo geriau lik prie cardinimo. ;)

 

Labai idomu kokie tie jusu uzdarbiai :D Kokias dainas keliat? AI generuotas ar be saiko tiesiog vagiat is soundcloudo kaip kazkas cia man buvo sakes? Betkokiu atveju tie accountai nebus tinkami bottinimui, vien tik ikeltos dainos i stores nereiskia kad jau accountas paruostas botinimui :D jie tiesiog negaus payoutu uz streamus arba sedes shadow bane, tai is tu accountu, naudos 0. Aisku, keli gal tikrai pasitvirtins, is 1000 sukurtu accountu turejau 12 patvirtintu :D tai jum cia sprest ar apsimoka zaistis del keliolikos euru. 

Ps. Carding?? ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Yankee parašė:

Labai idomu kokie tie jusu uzdarbiai :D Kokias dainas keliat? AI generuotas ar be saiko tiesiog vagiat is soundcloudo kaip kazkas cia man buvo sakes? Betkokiu atveju tie accountai nebus tinkami bottinimui, vien tik ikeltos dainos i stores nereiskia kad jau accountas paruostas botinimui :D jie tiesiog negaus payoutu uz streamus arba sedes shadow bane, tai is tu accountu, naudos 0. Aisku, keli gal tikrai pasitvirtins, is 1000 sukurtu accountu turejau 12 patvirtintu :D tai jum cia sprest ar apsimoka zaistis del keliolikos euru. 

Ps. Carding?? ?

Gal nesivelsiu į plačią diskusiją, bet dėl tavo išsireiškimų, tik dar labiau suprantu kodėl tavo "versliukas" ir mano visiškai kitus rezultatus siekia, o žinant tavo spotify botinimo įgūdžius tikrai ne tau pasakas skaldyt, kokios paskyros geros, kokios ne. btw dainų nevagiam lol.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Crazy* parašė:

Gal nesivelsiu į plačią diskusiją, bet dėl tavo išsireiškimų, tik dar labiau suprantu kodėl tavo "versliukas" ir mano visiškai kitus rezultatus siekia, o žinant tavo spotify botinimo įgūdžius tikrai ne tau pasakas skaldyt, kokios paskyros geros, kokios ne. btw dainų nevagiam lol.

Whatever floats your boat, sekmes su versliuku!spoty1.thumb.PNG.bd00d965e6e44a09fb2eeaf21b76e8db.PNGspoty2.PNG.e7ceca6a60ac711e21060258685469a8.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1043 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...