Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Diskusija apie SAMP - SALG.lt serverį


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Džiumandži parašė:

duokit ipa ntr ka veikt

Vistiek serveris užrakintas ;dd

Dabar, Golden_Aura parašė:

Okay:DDDDDDD, laisvas 13likinis su fake fb

Tai einam pakalbėti, parodysiu tau fake fb ;ddd

prieš 2 valandas(-ų), Golden_Aura parašė:

Taigi, norėjau parašyti, kad nepatariu eiti į šį serverį, kurio pavadinimas yra salg.lt. Serverio administracija ne kokia, manau tikrai ilgai negyvuos šis serveris, nes su tokiomis pievomis, tai. Pasižiūrėkit Draugiškoji SALG administracija

Pridedu, reklamuoja savo serverį visuose dc serveriuose ir až :DDD
 image.thumb.png.34064e1415759896eb1d357f2a752f62.png 

Na, bet siūlau užsukti į naujai kuriamą projektą SAPG. 0_0

http://sapg.lt/

https://youtu.be/bJTj4r96Xh4

:dddddddddd neužtušuotas nuotraukas parodyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Golden_Aura parašė:

Taigi, norėjau parašyti, kad nepatariu eiti į šį serverį, kurio pavadinimas yra salg.lt. Serverio administracija ne kokia, manau tikrai ilgai negyvuos šis serveris, nes su tokiomis pievomis, tai. Pasižiūrėkit Draugiškoji SALG administracija

Pridedu, reklamuoja savo serverį visuose dc serveriuose ir až :DDD
 image.thumb.png.34064e1415759896eb1d357f2a752f62.png 

Na, bet siūlau užsukti į naujai kuriamą projektą SAPG. 0_0

http://sapg.lt/

https://youtu.be/bJTj4r96Xh4

 

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: White_Heroine.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu Ernesta, žaidime žinoma kaip White_Heroine. Esu visiems draugiška, bei padedanti ir tikrai ryžtinga. Mėgstu palaikyti gerą aktyvumą, nebent būnu užsiėmus per dienas, su mokslais arba programavimu. Šiaip tiesiog esu draugiška, ryžtinga, padedanti, mandagi, "protinga" ir yo.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Pasirinkau šias pareigas, nes išmanau nemažai apie čyt ir tiesiog noriu išmėginti savo jėgas. Taip pat noriu prisidėti prie serverio komandos ir padėti gaudyti tuos čyterius..
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Antičyt turi, na sakykim gali žiūrėti čyt skiltyje esančias temas ir užblokuoti už tai žaidėjus, arba tiesiog žaidime prižiūri tvarką, kad nebūtų čyterių ir kad būtų ramu žaist. Na yoo taip pat prie čyt skilties prisidėt turėtų.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Nežinau, geros manau dėl draugiškumo, nes su visais max mielaj sutariu, o blogos taii tokių neturiu, BET labai esu jautri, mane labai greit galima nuliūdint, suverkdint ir pnš.. :((
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?: Nebūtina manęs imti turiu šansą juo ir naudojuos, bet turiu keletą savybių, gal jas ir turi visi, bet aš manau esu išskritinė, esu gan patyrusi šioje srityje, beje kažkaip pasiilgau to jausmo, kai tu esi kažkas daugiau, negu paprasta serverio žaidėja ir turi kažkokias privilegijas, tai dėl to čia realiai ir pildau, ir noriu kad jūs mane pasirinktumėte, būtent mane, esu tikinti savimi ir manau kad šį kartą nugalėsiu, nors gal tai ir klaidinga informacija, aš vistiek tikiu, kad aš galiu....
  • Jūsų kontaktai (Labai tiktų Discord'as): Samurajus žino:)

 

Sieki pareigų ir dar kažką sakai :DDDDDD Sėkmės Ernesta

Redaguota , nario Vincas_Spiritas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ai va, pridedu ka jus veikiat unknown.png

prieš 2 valandas(-ų), ThomValcom parašė:

Įdomu kiek administracijai metų, kad šitaip elgiasi. Ir dar nori Giganto projektą nuverst...

?? Kas tau sakė, jog bandome nuverst? Vakar trys žmonės grąsino mums kad pakenks projektui, jie ir leido bot'us. Mūsų nekaltink , viso gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Butu mano valia, visas sargo kopijas sunaikinciau kartu su tuo paciu sargu jauciu. As suprantu kad dauguma jusu yra 15-16 metu, nu bet supraskit kad is kazkokio 2005 metu zaidimo modifikacijos lietuvisko serverio kopijos tikrai nieko neuzdirbsit, nei sulauksit normalaus bei pastovaus playerbaso. Tuo labiau ginciotis bei "Exposint" kokie kopijuoti projektai yra hujovi nes ateina ir reklamuoja ar dar ka nereikia, nes niekas negerbia nei tu kopiju, nei ju savininku. Pls sustokit kol dar nevelu.

Redaguota , nario Yankee
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Yankee parašė:

Butu mano valia, visas sargo kopijas sunaikinciau kartu su tuo paciu sargu jauciu. As suprantu kad dauguma jusu yra 15-16 metu, nu bet supraskit kad is kazkokio 2005 metu zaidimo modifikacijos lietuvisko serverio kopijos tikrai nieko neuzdirbsit, nei sulauksit normalaus bei pastovaus playerbaso. Tuo labiau ginciotis bei "Exposint" kokie kopijuoti projektai yra hujovi nes ateina ir reklamuoja ar dar ka nereikia, nes niekas negerbia nei tu kopiju, nei ju savininku. Pls sustokit kol dar nevelu.

Mes nekalbam apie sargo kopijas, o apie tai kad ,,neitu'' pas mus.

Ačiū už atsakyma, bet truputį nukreipei temą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), sm1t parašė:

laisvi su tom sargo kopijom :D vienintele giganto kopija dar normalesne 

Taip sutinku, normalesnė kopija atnaujinimai visa kita, ir serveris nemažai laiko gyvuoja.

prieš 17 valandas(-ų), Pantera parašė:

Normalesnė  - taspats šudserveris kaip ir kitos sarg kopijos :(

Kaip tu gali nepatarti žaidėjams eiti į serveri, jeigu serveris net nestartavęs... Eik savo šudserverius kitur reklamuoti :(

Nemanau, kad šudserveris gyvuotų metus, ir ar šudserveris darytu išvis kažkokius atnaujinimus jiem svarbu susirasti temą iš supergames įdėti ir paleisti, bugų netvarko va ten tikrai yra šudserveris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...