Kraken^

RCRP.LT GAMEMODES

Recommended Posts

hey sveiki platini RCRP.LT gamemode tai roleplay gamemodes serveris yra dinaminis darytas i┼í lcrp gamemode kuris buvo 2019metais paplatintas bei buvo isimtas tiesiog serverio pagalbininkas kuris buvo, buvo nu┼íalintas u┼ż cytinima piknaud┼żiaujama administratoriaus komandomis dosindavo ┼żaid─Śjus ir pns kad ant jo baisiai stumdavo stai jo discord Narkaman#5700 ar kitaip ┼żinomas ┼íitame discorde @White_Dog daug ┼żmoniu nukent─Śjo nuo jo ir planuoja atidaryti servery tai atsargai nes kas jam nepatinka jis visad u┼żdosins

serveryje daug sutvarkytu bugu ind─Śti nauji textdraw ir pns tai imkit i sveikata

RCRP.LT.rar

image.png

Redaguota , nario Kraken^
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
2 minutes prie┼í, White_Dog para┼í─Ś:

Labai daug sutvarkyta :Ddd, vien bugai tas tavo gm,┬á mat atsirado ddoseris :DDDd d─Śl tav─Ös nusipirksiu dabar hostinga ir eik ddosinti :DDDDD┬á

Screenshot_1.png

seni tai k─ů tu mum dariai tai lauk atgal serverio ┼żaid─Śjus dosinai ir pns tai lauk atgal :)

8 minutes prie┼í, heatzy para┼í─Ś:

Ne ─» tem─ů a┼í, bet i┼íkilo klausimas d─Śl tavo atsisiuntimo. ─îia yra ─»manoma talpinti ─» pat─» supergames atsisiuntimus ka┼żkaip? Ne┼żinojau..

sveikas, taip tiesiog imeti winrar faila i langa ir viskas :)

ddoseriai blemba atsirado xd juokingi esat kurie ale moka ddos ps justhost vieni juokai nudosint... ps yra tu python failukiu kai kur ddosu tai.. :D nera sunku nudosint kai nori kazka :D tik kad atsaka nebloga gali gaut greitai

20 minutes prie┼í, aPacer para┼í─Ś:

ddoseriai blemba atsirado xd juokingi esat kurie ale moka ddos ps justhost vieni juokai nudosint... ps yra tu python failukiu kai kur ddosu tai.. :D nera sunku nudosint kai nori kazka :D tik kad atsaka nebloga gali gaut greitai

tai va ponas @White_Dog dosina per site :D

Dabar, Kraken^ para┼í─Ś:

tai va ponas @White_Dog dosina per site :D

isimeti sistemele ir matai iskur ddosina ir rami galva :D iskur ateina didelis srautas matosi

Dabar, aPacer para┼í─Ś:

isimeti sistemele ir matai iskur ddosina ir rami galva :D iskur ateina didelis srautas matosi

ai ka┼żkas *Myliu SuperGames.lt* tegul vaikai dosina *Myliu SuperGames.lt* ka┼żkada gaus jis atgal turiu a┼í jo ipa tai ka┼żkada jobnisiu a┼í jam atgal kiek jis mano ┼żaid─Śjam pakenkes ir man

Dabar, Kraken^ para┼í─Ś:

ai ka┼żkas *Myliu SuperGames.lt* tegul vaikai dosina *Myliu SuperGames.lt* ka┼żkada gaus jis atgal turiu a┼í jo ipa tai ka┼żkada jobnisiu a┼í jam atgal kiek jis mano ┼żaid─Śjam pakenkes ir man

abejojiu ar tikrasis ip bus nebent ddoseris yra kvailas, nes jei as ddosinciau tikrai savo tikrajo ip nenaudociau :D

Dabar, aPacer para┼í─Ś:

abejojiu ar tikrasis ip bus nebent ddoseris yra kvailas, nes jei as ddosinciau tikrai savo tikrajo ip nenaudociau :D

pagal jo chata tai tikras ir pagal regiona viskas tinka image.png.24777ae0a67b0c1d5dbaa90a63cbb640.png

2 minutes prie┼í, Kraken^ para┼í─Ś:

pagal jo chata tai tikras ir pagal regiona viskas tinka image.png.24777ae0a67b0c1d5dbaa90a63cbb640.png

numesciau zvenga ant posto jei butu imanoma xddd nes belekaip prajuokino sits xddddddddddd reiktu man to bico kontaktu :D galetu patestuot pas mane svetaines :D ar nudosintu ar ne :D zinociau ka apsaugot dar labiau tuomet :D

2021-03-12 16:18, White_Dog para┼í─Ś:

Labai daug sutvarkyta :Ddd, vien bugai tas tavo gm,┬á mat atsirado ddoseris :DDDd d─Śl tav─Ös nusipirksiu dabar hostinga ir eik ddosinti :DDDDD┬á

Screenshot_1.png

Tai paklausiu kam tau gm naudot savo servui kuris su bugais?

prie┼í 2 valandas(-┼│), DirectX para┼í─Ś:

Tai paklausiu kam tau gm naudot savo servui kuris su bugais?

taigi vaikezas k─ů ─Źia jau apie ┼íita lopuka pasakysi :D

2021-03-12 16:14, Kraken^ para┼í─Ś:

hey sveiki platini RCRP.LT gamemode tai roleplay gamemodes serveris yra dinaminis darytas i┼í lcrp gamemode kuris buvo 2019metais paplatintas bei buvo isimtas tiesiog serverio pagalbininkas kuris buvo, buvo nu┼íalintas u┼ż cytinima piknaud┼żiaujama administratoriaus komandomis dosindavo ┼żaid─Śjus ir pns kad ant jo baisiai stumdavo stai jo discord Narkaman#5700 ar kitaip ┼żinomas ┼íitame discorde @White_Dog daug ┼żmoniu nukent─Śjo nuo jo ir planuoja atidaryti servery tai atsargai nes kas jam nepatinka jis visad u┼żdosins

serveryje daug sutvarkytu bugu ind─Śti nauji textdraw ir pns tai imkit i sveikata

RCRP.LT.rar 14 MB ┬Ě 28 atsisiuntimai

image.png

Senas veik─Śjas taspats buvo pasi┼íuk┼ílin─Śs ir ─Źia┬á

Ten toks mandruolis , kur ten sako nemoki SAMPVOICE sistemos padaryti :D┬áKur GITHUB'e ir taip pasigooglines normaliai tu visk─ů atrandi tame ir prikolas. :D┬áAnt dizain┼│ ypa─Ź nepalikdavo autorini┼│ teisi┼│ , a┼í bent palikdavau bet tas pakeisdavo kad ale jisai dar─Ś nu ┼żod┼żiu , geras veik─Śjas man irgi su DDOS'ais ten grasino t.t :D┬áBet gerai kad paplatinai t─ů modifikacija gal─Śs toliau svajoti apie savo kaip jisai ten sake "AHUIENA RP LIETUVOJ PADARYT" ale niekas nebus mat─Ś sistemu t.t visk─ů a┼í ale darau mhm mat─Śsi kaip jisai dar─Ś jeigu nemok─Śjo paleist mySQL :D┬áRa┼íydavo man t.t gali t─ů paleist , t.t nu ┼żod┼żiu. :D┬á

2 minutes prie┼í, SmokeDrift para┼í─Ś:

Senas veik─Śjas taspats buvo pasi┼íuk┼ílin─Śs ir ─Źia┬á

Ten toks mandruolis , kur ten sako nemoki SAMPVOICE sistemos padaryti :D┬áKur GITHUB'e ir taip pasigooglines normaliai tu visk─ů atrandi tame ir prikolas. :D┬áAnt dizain┼│ ypa─Ź nepalikdavo autorini┼│ teisi┼│ , a┼í bent palikdavau bet tas pakeisdavo kad ale jisai dar─Ś nu ┼żod┼żiu , geras veik─Śjas man irgi su DDOS'ais ten grasino t.t :D┬áBet gerai kad paplatinai t─ů modifikacija gal─Śs toliau svajoti apie savo kaip jisai ten sake "AHUIENA RP LIETUVOJ PADARYT" ale niekas nebus mat─Ś sistemu t.t visk─ů a┼í ale darau mhm mat─Śsi kaip jisai dar─Ś jeigu nemok─Śjo paleist mySQL :D┬áRa┼íydavo man t.t gali t─ů paleist , t.t nu ┼żod┼żiu. :D┬á

─Źia a┼í vienas nesupratau ─Źia apie mane ar apie narkamana

Dabar, Kraken^ para┼í─Ś:

─Źia a┼í vienas nesupratau ─Źia apie mane ar apie narkamana

Apie t─ů narkamana.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.