Recommended Posts

Labas , esu kelis parsisiuntes demo iš competive , daug geru momentu yra , norėtusi išmokt demo apkarpyt. Su kokia programa tai daroma ? Esu visiškai žalias ant šito dalyko. Ar tarkim tik momenta nufilmuoji kaip su "fraps " paprasčiausias dalykas matyt? Ačiū iškart. 

Redaguota , nario ᴍᴏᴏɴʟɪɢʜᴛ
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Aš naudoju GeForce Experience ir "Insta Replay" funkciją. Gerą momentą išsisaugau. Arba su OBS:

Redaguota , nario Ricci

nufilmuodavau su frapsais ar kokia kita irasymo priemone ir tada jau fantazijos reikalas, movie maker, sony vegas pro (rekomenduoju pradziamoksliui) arba jau pazengusiu adobe after effects

konvertuoji demo į norimą video formatą (mkv yra geriausias pasirinkimas)

o tada jau karpai, dedi efektus, muziką, darai ką nori

ir tai yra greičiausias būdas be jokių video recorinimų. bent jau dauguma taip daro. gal būt yra retilų asmenų, kurie recordina demo su obs, Mirillis Action! ar kita app, o tada tuos recordus karpo ;D jeigu žaidimas neturi demo galimybės, tokiu atveju - taip, bet kitu atveju, demo konvertavimas yra geriau

Redaguota , nario taki

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.