Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas(-a) užsiemu discord robotu programavimu, už preinamą kainą.
Tai pat padedu žmonėmis su 

Discord serveriais
1. Paaiškinu visą informacija kaip serveris atsiranda, nuo pačių rolių, kanalų bei permissions ir kitų pagrindiniu dalykų
2. Kaip pritraukti patį žaidėją/Vartotoja į jūsų serverį, nesvarbu kokia tai būtų discord serverio tema, žaidimai, bendravimas, ar kitą veiklą.
3. Aš pats parodysiu pavyzdį kaip daryti, bet nedarysiu už jūs, išmoksit patys, nebereikės kitų prašyti, kiek mačiau žmonėms tikrai reikia pagalbos šią tema.

Discord Robotu Programavimas
iškart pasakau nerašykit tie kurie sako kad kodai iš github, ar kitų platformu, nedomina manęs tokie žmonės, kurie nieko negali patis pasiekti, todėl ant kito žmogaus sako, koks tol kas žmogui naudoti kito žmogaus darbą, kaip galima išmokti pačiam, nelaukiu ir tu žmonių kurie nėra prisede prie discord robotu programavimo ir sako kad tai yra lengva, ir paprasta, pasakysiu atvirai eikite į botghost ar kitus puslapius ir kurkites tuos robotus. Jeigu kilą klausimų ar noras pirkti robota, ar norint pagalbos rašykite man į discord

Discord: Martis#1035
Discord serveris - https://discord.gg/b4YuX9DU34


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, M'S parašė:

jeigu jau teiki paslaugas tai bent pateik savo darbų pavyzdžius.

Tam ir numečiau savo discord serverį bei savo kontaktus, jei nenori eiti į serverį, parašyk man į discorda, viską paaiškinsiu, viską parodysiu, ir žiūrint kas tave domina ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), MartisSe parašė:

Tam ir numečiau savo discord serverį bei savo kontaktus, jei nenori eiti į serverį, parašyk man į discorda, viską paaiškinsiu, viską parodysiu, ir žiūrint kas tave domina ;) 

Freepostina ir tiek, nei jis kvies. 9h ago created account

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...