Recommended Posts

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Guest heatzy
   Parašė Guest heatzy
   Sveiki, kaip žinome, jau ilgą laiką neveikia sa-mp.com forumas, tačiau kaip visada yra išeitis! Dėka bendruomenės mes galime vėl lengvai patekti į šį forumą, naršyti po temas ir ieškotis reikalingų resursų serveriui. Paieškos funkcija laikinai nėra veikianti (kiek žinau bus sutvarkyta su laiku), todėl reikia ieškotis reikiamos temos rankiniu būdu.
   Išbandykite: sampforumarchive.com
  • Parašė ferrinor
   Royal-Santos.lt | Karališkasis Los Santos gyvenimas!
    
   Sveiki mielieji, norėčiau Jums visiems šiandien pristatyti dar visai naują SA:MP projektą - Royal-Santos.lt
   Taip, dauguma iš Jūsų sakysite, jog čia bus vienadienis projektas ir visi sukišti pinigai - bus išmesti į balą, bet mūsų administracijos komanda yra stipriai motyvuota sukurti unikalų bei įdomų RGP serverį žaidėjams. Šį projektą kuriame ne su tikslu, kad užsidirbtume pinigų, o kad sukurtume gerą community serverį, kad kiekvienas atvykęs į mūsų projektą čia pasijaustu lygus ir vertinamas serverio serverio administracijos.
   PROJEKTO TIKSLAI 
   Projekto komanda prie projekto dirbti pradėjo jau nuo šių metų Sausio mėnesio 24 dienos. Projekto komanda turi užsibrėžusi tikrai nemažai tikslų, o juos pasiekti reikia begalės motyvacijos, kurios mes tikrai turime! Mes įdedame tikrai nemažai pastangų, kad sukurtume puikų community SA-MP serverių rinkoje. Šio projekto tikslas yra sukurti kuo kokybiškesnį ir panašesnį žaidimą į tikrąjį gyvenimą bei surinkti kuo didesnę ir draugiškesnę žaidėjų bendruomenę. Serverio komanda yra pasiryžusi visą savo sukauptą patirtį ir pastangas skirti būtent Royal-Santos.lt projektui. Mes esame pasiryžę pritraukti kuo daugiau SA-MP žaidimo entuziastų į šį projektą. Visas projekto veiksmas vyks, kaip jau ir suprantate iš projekto pavadinimo Karališkame Los-Santos mieste. Taip, kad kviečiame užsukti ir susipažinti su mūsų projektu bej jo komanda! Na o dabar šiek tiek apie serveryje esančias sistemas.
    
   TRANSPORTO AVARIJA
   Kas kažkiek laiko serveryje įvyksta krovininio transporto avarija, kuris vežą pinigus ar panašius dalykus. Jį galite apieškoti ir užsidirbti papildomos serverio valiutos ar kitų dalykų. Bet nebūkite tokie naivūs, kad visada ieškodami Jūs kažką galite rasti, nes ne visada krovininis transportas kažką veža.
    
    
   GAUJOS SISTEMA
   Serveryje egzistuoja unikali gaujos sistema. Gauja už žmonių nužudymus gauna jai skirtus taškus, kuriuos jie gali išleisti aprangų pirkimui, naujoms mašinoms, ginklams ar net gi prostitutėms. Tai, jeigu gaujos lyderiai norės pritraukti daugiau žmonių į gaują bei, kad jo gauja atrodytu išvaizdžiai bei rimtai, jie privalės rinkti taškus ir pirkti įvairiausius dalykus skirtus gaujos plėtrai.
    
    
    
   NAMŲ SISTEMA
   Namai yra neatsiejama dalis nuo visų serverių, taip pat ne išimtis ir pas mus. Nusipirkęs butą arbą namą, jį galėsi įsirengti pagal savo vaizduotę bei norus, nes serveryje egzistuoja baldų parduotuvė „Ikea“. Joje yra parduodami visi reikalingi namui baldai, pradedant nuo durų ir baigiant stalais ar kedėmis. Įsirengus namą, Jūs ne tik jausitės jame jaukiai, bet ir atitinkamai pakelsite jo kainą.
    
   MISIJŲ SISTEMA
   Serveryje taipogi yra ir misijų sistema, kurias vykdydami gali gauti serverio resursų: patirties taškų, pinigų ar kitų dalykėlių. Kiekviena misija turi savo tam tikrą lygį. Lygiai būna nuo lengviausio iki pačio sunkiausio. Misijų iš viso yra 42, todėl galime užtikrinti, jog serveryje veiklos tikrai netruks!
    
   NPC BOTAI
   Tam,  jog taksistai ar medikai nesėdėtų be veiklos serveryje yra NPC botai, kurie negaudami iškvietimų, kvies taksistus ir medikus tam, jog jiems taip pat teiktų paslaugas. Pavyzdžiui būnant taksistu ir priėmus boto iškvietimą,  jį vešite į jo norimą vietą ir kur nors Jums atsitrenkus jam tai nepatiks ir už suteiktas paslaugas gausite mažiau.
    
   SISTEMOS DAR BUS PILDOMOS!
    
   DARBAI SU DIREKTORIAUS PAKVIETIMU
    
   Policininkai - Tai yra teisėsaugos sritis, kuri atsakinga už serverio nusikalstamų grupuočių malšinimą ir gaudymą. Jie prižiūri tvarką tiek mieste, tiek už jo ribų, stebi serverio gatveles, vykdo šturmus, atsigrobinėja pastatus, vaduoja įkaitus. Teisėsaugininkai nors ir yra dažnai įžeidinėjami ir nevertinami, bet jie atlieka pagrindinį vaidmenį serveryje. Smart Taksi - Taksistai atsakingi už žmonių vežiojimą iš taško A į tašką B. Taip pat, jeigu jie negauna iškvietimų tikrai nebus be veiklos, nes yra botai, kuriems taip pat yra reikalinga taksistų paslauga.  Fūristai - Dar kitaip vadinami tolimųjų reisų vairuotojai. Ši firma ir jos darbuotojai bus atsakingi už serverio tam tikrų įmonių, parduotuvių, sandėlių, degalinių papildymą. Jie taipogi gali vežti tiek nelegalius, tiek legalius krovinius. Medikai - Tai yra įmonė, kuri privalo serveryje rūpintis žaidėjų sveikata, gydyti kiekvieną mūsų serveryje esantį asmenį, greitai ir žaibiškai reaguoti į iškvietimus. Na, o jeigu serveryje nėra iškvietimų, tai tu tikrai neliksi be veiklos, nes yra botai, kuriems taipogi yra reikalinga medicinos pagalba. EuroCash - Tai asmenys, kurie nuolatos pildo serverio bankomatus pinigais. Tai darbas, kuriam reikalingas daug nervų bei daug drąsos turintis žmogus, nes pildant bankomatus pinigais gali už betkurio kampo tykoti pavojus, kuris norės tuos pinigus atimti. NASA - Tai firma, kurioje yra gaminamos nelegalios medžiagos,  kurias tiekia mūsų serverio fūristams, o jie išvežioja serverio baronams, kad jie galėtų užsidirbti papildomų pinigų.  
   Tai tiek trumpai apie kelias man asmeniškai labiausiai patikusias serverio sistemas. Nori pamatyti jų žymiai daugiau? Tada laukiame tavęs užsukant į mūsų serverį. Serverio startas bus paskelbtas tada, kada modifikacija bus pilnai paruošta naudojimui. Lauksime Jūsų mūsų projekte!
    
   KITA INFORMACIJA 
   Tinklapis: Royal-Santos.lt
   IP adresas: samp.royal-santos.lt (užrakinta iki serverio atidarymo)
   Facebook: Royal-Santos.lt 
   Discord: discord nuoroda arba discord.io/royall-santos

  • Parašė Evaldas^
   Projekto komanda:
   Marco_Diaz - Pgr. įkūrėjas  atsakingas už serverio modifikaciją, jos plėtojimą, serverio atnaujinimus.
   Evaldas_Gigas - Savininkas  atsakingas už forumą, jo atnaujinimus, projekto plėtojimą/reklamavimą.
    
     Įžanga - Sveiki visi, šiandien noriu pristatyti naują projektą SanCarson.lt projektą. Kaip matote darau projekto prisistatymą. Turbūt visiems įdomų, koks tai bus per projektas ir kokių tikslų jis sieks. Į visus klausimus pasitengsiu atsakyti. Daugelis sakys, jog tai eilinis šūdservis, bet mes esame demotyvuoti sukurti įdomų samp serveri ir nenuleisime rankų. Modifikacija nėra kurta mūsų nuo 0 tačiau tai dar nieko nepasako apie projektą. Modifikacija yra stipriai editinta, sutvarkytą daug sistemų, komandų, bei įdėta naujų mapp darbų. Projekto administracija stengsis daryti kuo dažnesnius atnaujinimus ir eventus serveryje, serverio žaidėjams. Tad nepabūg ir užsuk pas mus į projektą!
    
   Tikslai - Projekto tikslas – Padaryti serverį, puikų, ramų bei, kad jis patiktu kiekvienam lankytojui, kad žaidėjai turėtų serveryje ką veikti, o ne „Durnių valioti“, kaip užsibrėžti tikslą ir tiesiog pasiliktu žaisti turėtu jis tą malonumą, tą lengvą žaidimo lygį ir būtų nustebintas maloniu žaidimu, ko dar nėra patyręs per visus SA:MP laikus. Serveryje tikrai bus kuo pasidžiaugti mums, ir turėsime to ko neturi kiti samp projektai! Mes norime jums suteikti įdomu žaidimą, paskatinti pasilikti pas mus ir įsitikinti jog pasirinkote mūsų projektą nebe reikalo, administracijos pagalba, serverio modifikacija, dažni atnaujinimai, bendraujanti ir įdomi bendruomenė, taip pat jums suteikiama gera atmosfera!
    
   Naujokai - svarbi kiekvieno projekto dalis. Mūsų administracija kreipia didelį dėmesį į naujokus, todėl sukūrėme naujokų sistemą serveryje. Kiekvienas vos tik užsiregistravęs žaisti naujokas gaus nemokamą trijų dienų VIP privilegiją mūsų serveryje. Pasiekimai bus įvairus tipo, tačiau daugelis jų bus susijusiu su žaidėjo apmokymų. Prasidės viskas nuo paprasčiausių uždavinių – išlaikyti teises, nusipirkti telefoną bei sąskaitą, o baigsis sunkesniais – įstoti į gaują, nusipirkti pirmą transporto priemonę.
    
   Gaujų sistema: 
   Nelegalios veiklos visada sulaukia daugiausiai žaidėjų dėmesio, todėl mūsų serveryje nemažai dėmesio skyrėme gaujų sistemai. Norint įsigyti gaują jums reikės gauti serverio pagrindinės administracijos leidimą. Gavę leidimą galėsite įkurti pasirinktoje vietoje ir su pasirinktu pavadinimų savo gaują. Tai padarę galėsite pilnai valdyti savo gaują: keisti jos pavadinimą, paskirti sau pavaduotoją, priimti bei išmesti žaidėjus, skirti gaujos išvaizdą bei naudoti visas kitas komandos. Nelegalios grupuotės turės nemažai veiklos – galės grobti kitas gaujas bei kelis kartus į dieną vykdyti sandėlio grobimą. Grobti kitos gaujos teritoriją galėsite tik tada, kai joje bus daugiau nei 3 prisijungę nariai. Grobimo metu galima bus pavogti iš grobiamos gaujos dalį darbo fondo pinigų. Taip pat kartais visiems gaujos nariams bus pranešta apie galimybę grobti sandėlį. Šiame grobime galės dalyvauti visų gaujų nariai, o teisėsauga turės ginti jį stengtis apginti. Iš pradžių vienas iš gaujos narių padės bombą. Po tam tikro laiko ji sprogs ir galėsite įeiti į sandėlio vidų. Įėję ten turėsite kelias sekundes kuo daugiau pasiimti pinigų. Jei spėsite viską atlikti laiku ir jūsų nepagaus teisėsauga, tai į gaujos fondą atnešite pagrobtus pinigus.
    
    
   Darbų sistema:
   Vienas iš svarbiausių dalykų serveryje yra serverio darbai su pakvietimu. Dirbant jūsų norimą darbą jūs užsidirbsite tam tikrą kiekį serverio pinigų, kuriuos vėliau galėsite išleisti savo bet kokiems tai poreikiams, o vėliau dar daugiau užsidirbti. Kiekvienas darbas bus kitoks ir turės sau pritaikytas darbo komandos. Visas savo dirbamo darbo komandas gali peržiūrėti parašęs komandą - /darbas. Dirbant paprastus darbus, jums reikės tik vairavimo teisių. Norint pakliūti į darbą su direktoriaus pakvietimų, visų pirmą turėsite užpildyti anketą forume www.sancarson.lt, arba tiesiog laukti atrankos žaidime. Jeigu darbo atrankoje direktorius jus priims, turėsite su juo sudaryti sutartį bei nuspręsti, kiek dienų dirbsite darbe. Galimybė yra nuo 0 iki 7 dienų.
    
   Laisvo laiko praleidimas:
    
    Medkirčiai – darbas be direktoriaus pakvietimo, kuriame veiklos netrūks. Įsidarbinę jame turėsite parašyti - /miskas ir rasite savo darbo vietą. Nuvykę ten su darbiniu transportu galėsite kirsti medžius. Nukirtę medį jums reikės padalinti jį į mažesnius gabalėlius ir tuomet juos supakuoti į savo darbo transporto priemonės priekabą. Padarę tai, turėsite nuvežti į bazę medieną, iškrauti ją bei už darbą gauti atlygį.
   Varžybos – pas mus serveryje kiekvieną dieną vyksta aktyviausio žaidėjo varžybos, o aktyviausias žaidėjas gaus prizus.
   Dažasvydis – norint pasišaudyti su draugais galėsite nuvykti būtent čia ir tai padaryti. Dažasvydžio viduje, užlipus ant esamo ženkliuko, galėsite sužinoti savo informaciją, savo visos komandos statistiką bei pakeisti esamus ginklus.
   Žvejyba  - kas valandą serveryje pranešimuose atsiras pranešimas, jog vyksta žvejybos KONKURSAS, parašę komandą - /zvejyba galėsite sužinoti kiek turite patirties žvejyboje ar turite meškerę, masalų, kiek iš viso žuvų esate pagavę.
   BMX arena - pas mus serveryje egzistuoja ir BMX arena, joje bus galima mokintis įvairių kaskadiškų triukų, ir šiaip pasivažinėti. Karts nuo karto serverio administracija rengia eventus BMX varžybų, todėl bent jau man BMX arena mėgstamiausias dalykas.
    
    
   Verslų sistema:
   Pas mus serveryje verslų kaip ir namų yra iš ties daug! Turint serverio verslą, jo visas komandas rasite parašę komandą - /verslas. Kiekvienas verslas turės savo resursus ir kiekviename bus jie vis kitoki. Nusipirkę verslą, turėsite maksimalų skaičių resursų, tačiau jie nuolat gali mažėti. Jei jų lygis pasieks nulį,  jūs nebegausite pinigų į pelną ir teks užsisakinėti iš mūsų serverio furistų. Investuojant į verslą, jūs turėsite galimybę gauti didesnę dalį pinigų į pelną. Pasimant pinigus iš pelno, jums automatiškai bus nuskaičiuotas pvm.
    
   Namų sistema:
   Namą galėsite įsigyti ir mūsų serveryje. Jų bus išties nemažai, kiekviename kaimelyje galėsite rasti po namą. Jų kainos bus įvairios, viskas priklausys nuo to, kokioje vietoje namas yra, kokia jo išorinė išvaizda. Turėdami namą,jo visas komandas rasite parašę komandą - /namas. Viduje jo galėsite saugoti įvairius daiktus arba pavalgyti. Be to, bet kada galėsite taip pat jį ir patobulinti savo namo vidinę išvaizdą. Kiekvienas išvaizdos lygis kainuos vis daugiau. Jų bus iš tiesų nemažai, tad norint pasiekti paskutinio lygio, jums reikės daugokai serverio pinigų.
    
   Transporo sistema:
   Serveryje galėsite įsigyti tris automobilius. Jas nusipirkti galėsite mūsų transporto priemonių parduotuvėje. Prieš perkant, galėsite apsižiūrėti kitos markės automobilius, ar net motociklus. Nusipirkus automobilį iš karto turėsite važiuoti jį priregistruoti, kitaip laukite nemalonės iš mūsų serverio policijos pareigūnų. 
    
   Bankomatų sistema:
   Pas mus serveryje bus tikrai nemažai bankomatų su mūsų nauja sistema. Bankomatai dabar valdysis žymiai lengviau. Priėjus prie bankomato turėsite paspausti “N” mygtuką ir jums atsiras lentelė su pasirinkimais. Ar norite peržiūrėti savo balansą, ar norite išimti/įdėti pinigus. 
    
   SANC 0.1.0 versija:
   http://sancarson.lt/index.php?/topic/16-versija-010/
    
   Kita informacija:
   Serverio IP adresas - samp.sancarson.lt
   Projekto tinklapis - www.sancarson.lt
   Projekto diskusijų discord - https://discord.gg/Vwq2PsB
    
   Taip pat primenu jog serveris bus atidarytas ketvirtadienį 19:00(helovino eventas nuo 19h iki lapkričio 2d 19:00)
  • Parašė Kefyras
   Superku įvairius CS:GO skin 55-60%
   Superku CSGOEmpire coins (1-0.48€).
   Domina tiek brangūs, tiek pigesni skinai.
   Susisiekite per steam: https://steamcommunity.com/id/kefyrcikas69/
   Arba discord: Kefyras#7085
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.