Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau samp gamemode.


T.K

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, kaip ir matote man reikia GM, visų prašau gal galite numesti linku GM, kurie yra mažiausiai būgų, bet nesvarbu susitvarkysiu tuos būgųs, bet norėčiau tokio GM, Įdomesnio, suprantamo, kad būtų fainus /komandos, bei statistika darbo ar žaidėjo, - Veiksmai kad būtų, SF,KAIMELIAI,LAS VENTURO KAIMELIAI -  reiktų pagalbos, atsidėkosiu - REPAIS+

P.S - Žinau kad pats galiu ieškotis, bet noriu jūsų nuomonės, katrie yra geriausi.

Redaguota , nario T.K
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), T.K parašė:

Sveiki visi, kaip ir matote man reikia GM, visų prašau gal galite numesti linku GM, kurie yra mažiausiai būgų, bet nesvarbu susitvarkysiu tuos būgųs, bet norėčiau tokio GM, Įdomesnio, suprantamo, kad būtų fainus /komandos, bei statistika darbo ar žaidėjo, - Veiksmai kad būtų, SF,KAIMELIAI,LAS VENTURO KAIMELIAI -  reiktų pagalbos, atsidėkosiu - REPAIS+

P.S - Žinau kad pats galiu ieškotis, bet noriu jūsų nuomonės, katrie yra geriausi.

Jeigu sakai bugus susitvarkysi , tai kokia čia problemą iš SA-MP GAMEMODE skilties pasiimt kažkokį ir tvarkyti , kažkaip kvėpia melavimų :D " suprantamo, kad būtų fainus /komandos, bei statistika darbo ar žaidėjo" Nu tai pačiam galima pasidaryti jūk "BUG'us" moki tvarkyti nu tai lentelių nepasidarysi? Mhh keistą keistą. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, SmokeDrift parašė:

Jeigu sakai bugus susitvarkysi , tai kokia čia problemą iš SA-MP GAMEMODE skilties pasiimt kažkokį ir tvarkyti , kažkaip kvėpia melavimų :D " suprantamo, kad būtų fainus /komandos, bei statistika darbo ar žaidėjo" Nu tai pačiam galima pasidaryti jūk "BUG'us" moki tvarkyti nu tai lentelių nepasidarysi? Mhh keistą keistą. 

 

Tai ko nesupranti, žmogus padoresnio ieškosi, vietoj šitiek rašydamas padėtum jam :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), SmokeDrift parašė:

Jeigu sakai bugus susitvarkysi , tai kokia čia problemą iš SA-MP GAMEMODE skilties pasiimt kažkokį ir tvarkyti , kažkaip kvėpia melavimų :D " suprantamo, kad būtų fainus /komandos, bei statistika darbo ar žaidėjo" Nu tai pačiam galima pasidaryti jūk "BUG'us" moki tvarkyti nu tai lentelių nepasidarysi? Mhh keistą keistą. 

 

Taip susitvarkysiu, tau gal juokinga bet man ne. Ieškau geresnio, komandas susitvarkymai viska pats pasidarysiu, tiesiog laiko negaišt paskelbiau tema, katras tikrai manau numes geresni ta GM, ka man pagal tave dabar per visus GM eiti ir ieškosi katras geresnis? Nu jo.. įdomu kaip tu ieškotumeis jei reiktų kaip man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Sparrow. parašė:

Tai ko nesupranti, žmogus padoresnio ieškosi, vietoj šitiek rašydamas padėtum jam :D

Padėsiu kažkada kai vėl gal grįšiu į SA-MP pasaulį. :D 

10 minutes prieš, T.K parašė:

Taip susitvarkysiu, tau gal juokinga bet man ne. Ieškau geresnio, komandas susitvarkymai viska pats pasidarysiu, tiesiog laiko negaišt paskelbiau tema, katras tikrai manau numes geresni ta GM, ka man pagal tave dabar per visus GM eiti ir ieškosi katras geresnis? Nu jo.. įdomu kaip tu ieškotumeis jei reiktų kaip man.

Nu kąžinau pagal mane geriau būtų , kad pagal save pasidarai komandas kad paskui nereikėtu nervintis kad kažkur error'ai pareina t.t. Nes tu jau pats automatiškai žinosi ką darei t.t o ne kad pakeisi spalvas dar kažką ir viskas, čia tas labai SIMPLE. Nu geriau kąžinau įkels nepatiks ir lauksi atsiprašant durnelis geriau prisisiūsk daug ir žiūrėk į savo skonį, tavo vietoj taip ir daryčiau. Negu laukčiau kur,kas,kada numes kažką. Per tiek laiko jau turbūt būtum atradęs ir dabar dirbęs prie jos. Yra visokių tu modifikacijų tik ieškok ir viskas, bus greičiau pats pamatysi tas modifikacijas galėsi užklaust vėl čia sukuręs tema ar apsimoka tvarkyti t.t arba kokį draugą , pasikviesi ir galėsit ieškoti tu bug'u. Nu čia mano nuomonė tokia ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, T.K parašė:

Taip susitvarkysiu, tau gal juokinga bet man ne. Ieškau geresnio, komandas susitvarkymai viska pats pasidarysiu, tiesiog laiko negaišt paskelbiau tema, katras tikrai manau numes geresni ta GM, ka man pagal tave dabar per visus GM eiti ir ieškosi katras geresnis? Nu jo.. įdomu kaip tu ieškotumeis jei reiktų kaip man.

Normalus zmones nuo 0 kuria btw

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir Ricci minėjo patogiausia kurti nuo 0, nemanau kad rasi čia tokių gm kad būtų ,,su lengvais bugais" dažniausiai visi yra su daug bei sunkių bugų, o jei esi pradedantysis tai parsisiūsk pavizdį iš čia kažkokį gm, žiūrėk pamokas mokinkis, ir daryk viską ant tuščio lapo, nebūk toks žmogus kuris pasiims iš čia gm, pakeis spalvas ir paleis ant justhosto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, ηι¢к parašė:

Kaip ir Ricci minėjo patogiausia kurti nuo 0, nemanau kad rasi čia tokių gm kad būtų ,,su lengvais bugais" dažniausiai visi yra su daug bei sunkių bugų, o jei esi pradedantysis tai parsisiūsk pavizdį iš čia kažkokį gm, žiūrėk pamokas mokinkis, ir daryk viską ant tuščio lapo, nebūk toks žmogus kuris pasiims iš čia gm, pakeis spalvas ir paleis ant justhosto. 

Nu matai pats sakė kad moka 'BUG'us' tvarkyti tai ir mokės sunkus susitvarkyti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Nike_Eisma parašė:

nu komentatoriai balvonai, o tu smoke prisimink pats kaip uzfloodindavai gamemode paieskos skilti

 

neturit to ko jam reikia tai ir valinkit is sitos temos

Ką tu čia , nežiūrėk į senus laikus, visi darom klaidų ir iš to mokinamės. Turbūt senuose laikuose gyvenį kad taip sakai , ir ką jau tiek būvau prispaminęs , dėl modifikacijų? :D Ofc, nes reikėjo neman prašė manęs kokios čia problemos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...