Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

iPhone 7 NFC?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1213 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kadangi turiu iphone 7, tai norėčiau pasidomėti.

Internete naršiau dėl NFC funkcijos, daug kur rašo, kad nepalaiko, kitur rašo, kad palaiko.

Jei ir palaiko, kaip tarkim pririšti apmokėjimo kortele prie telefono (swedbank)? 

Redaguota , nario pewpeu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, newyorkas parašė:

turiu ir aš iphone 7-tą, užsidėjau kortelę, bet neina jos naudot:D nežinau kodėl. kaip durnelis maximoj kelis kartus bandžiau telefoną pridėt paspaudus homebutton kelis kartus - bet nieko.

 

image.png.2d9690b716b4ffe18479045f9253e9a7.png

Aš tikiuosi po tokiu paspaudimų, žaidžiant žaidimus ir netyčia paspaudus shope užsipirkti nenuskaičiuos nuo sąskaitos. :D Btw, dar atsirado kažkokia funkcija NFC reader ant iOS 14.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, pewpeu parašė:

Aš tikiuosi po tokiu paspaudimų, žaidžiant žaidimus ir netyčia paspaudus shope užsipirkti nenuskaičiuos nuo sąskaitos. :D Btw, dar atsirado kažkokia funkcija NFC reader ant iOS 14.

jeigu nueisi į shopą, sutiksi su tais visais pirkimo šūdais tai tada tikrai nuskaičiuos, bet jeigu paspausi "cancel" tikrai nenuskaičiuos :D
idk, buvau ir 13 iose pasidaręs tą kortelę, ir 14-tam, bet vistiek neveikia. jeigu turi bekontaktę kortelę, tai geriau iš piniginės tą kortelę išsitraukt nei gėdintis su neveikiančia funkcija xD trust me

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Mantucha parašė:

Su apple pay veiks, bet jei nori koki random nfc taga pasidaryt neveiks. Random nenusipirksi nes iesko "NFC readeris" terminalo kuriame galetu atsiskaityt, tai namie nemanau ar pavyks tau ta padaryt

I mean parduotuvese, t.y. kaip NORFA, LIDL ir pnš nesigaus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1213 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...