Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas content'as streamininui?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1292 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėjau paklausti ar būtų įdomu jums stebėti stream, kai koduojamas dizainas ar programuojama su įvairiomis kalbomis? Esu studentas, pirmo kurso ir galvoju mokydamasis, kažką darydamas padėsiu gal ir kitiems, kai ką moku kai ko ne tai nežinau ar įdomu būtų? + Kaip kada dirbsiu prie savo projekto kuri papasakočiau. Ką manote? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal reikėtų pamėginti. Tik sakau esu kaip ir beginner kaip ir ne, taip for fun būtų, gal ir kitiems išeitų padėti, kiti matytų mano rezultatus. Tai ačiū už palaikymą, kitą savaitą paleisiu ką nors ant poros valandų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), $ndL!ne parašė:

Prie to pačio, kuri platfroma streaminimui geriausia? Žadu su kodavimu apie savo studijas paleisti stream antradienį arba pirmadienį 

Manau gali daryti Youtube live transliacijas, ir palikti savo video dar tuo pačiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-05 14:07, Juodagalvis parašė:

Manau gali daryti Youtube live transliacijas, ir palikti savo video dar tuo pačiu :)

Bet twitch atrodo patrauklesnis :D, mano manymu. Nežinau, atsilieku darbus ir kelių dienų bėgyje paleisiu live, papasakosiu apie studijas, pats mokysiuosi tuo tarpu, gal kiti man padės,o gal natyčia aš kitiems (nežinau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

įdomu būtų, bet daug dėmesio manau nesusilauktum. Mačiau buvo ne vienas kuris streamino kaip koduoja, pora streamu ir nebebuvo motyvacijos daugiau :D bet šiaip reklamuokis, streamink, tobulėk, viešai išsiskelbsi žiūrėk dar ir kažkas peržiūrėjęs tavo streamus, tavo sugebėjimus norės pasisamdyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2020-10-07 00:11, Wolf12 parašė:

įdomu būtų, bet daug dėmesio manau nesusilauktum. Mačiau buvo ne vienas kuris streamino kaip koduoja, pora streamu ir nebebuvo motyvacijos daugiau :D bet šiaip reklamuokis, streamink, tobulėk, viešai išsiskelbsi žiūrėk dar ir kažkas peržiūrėjęs tavo streamus, tavo sugebėjimus norės pasisamdyti :)

Dėkui, galvoju stream lietuvių kalba daryti Twitch platformoje, o tutorial ir panašiai anglų kalba, YouTube'ėje

Dabar biški užsiėmęs, bandau logo pasidaryti, susitvarkyti viską ir paleisti stream, dzin kad ir keli žmonės bus, vis tiek mokysiuosi ir panašiai, tai jokio skirtumo čia dėl skaičių žmonių, bet žinoma, norisi kuo didesnės auditorijos.

Redaguota , nario $ndL!ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1292 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...