Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padekit del skinu texturavimo


NemaTomaS^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Stai norejau redaguoti skinai kaip rode Mantuxxx noriu pasidariti bomba as ja pasidarau bet nesimato laikrodziotarp bombos su tais burbuliukais

gal kas padetumet?

Stai imeciau foto man iseina toks lakrodis:3386a507d286bc3d076fb664a465dcdb531.jpg

O stai as noriu kad gautusi sitaip panasiai :http://www.hama.avita.lt/viewtopic.php?t=3898&sid=c468dd179ce9cd826ba119f1c694ea08

Va sito je esanti c4 su estrela (sry HsT) laikrodukas su taskeliais ir dar noreciau paklausti kaip padariti kad butu slapvoti image kaip nori uzdeti ant bombos man isena nespalvotos spalvos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu cia floodint isinorejai? man reikia pilno paaiskinimo zodziu nueik i ta svetaine kur numeciau ir pazek i timeri jis net ir spalva pakeite man isviso nesigauna beto delto kad tu cia floodini tiesa nes jei nemoki kurti skinu tai ir nerasyk

Haris sako :

Tai tu jas normaliai nuspalvink

Ju neiseina nuspalvinti pats su photoshopu spalvinu noriu melyna pasidaro kazkokia juoda

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...