Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduoda steam paskyra


Ignas74xd

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1410 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šituo asmenių pasitikėti negalima kadangi buvo taip ; Aš parašiau ,kad pirksiu accountą viskas ėjo sklandžiai, turėjau pervesti pinigus kitam žmogui bet ne šitam ir aš paprašiau ,kad pasikeičių slaptažodi ir gmail , ir jis man leido pasikeisti , aš pasikeitęs parašiau slapt ir gmailą , kad yra pervesti pinigai ir jie turėjo gauti , bet aš nepervedžiau pinigų kadangi norėjau pasižiurėti kai pervesiu pinigus ar jie nesusigražins account'o , bet kai pasakiau pinigai yra pervesti man išmete lentelė , kad manę atjungia nuo steam , o pabandžius prisijungti prie steamo netiko slaptažodis... Žodžiu nevarkė su juo prasidėti , nes jie kažkaip sugeba susigražint...

Redaguota , nario Oggy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Oggy parašė:

Šituo asmenių pasitikėti negalima kadangi buvo taip ; Aš parašiau ,kad pirksiu accountą viskas ėjo sklandžiai, turėjau pervesti pinigus kitam žmogui bet ne šitam ir aš paprašiau ,kad pasikeičių slaptažodi ir gmail , ir jis man leido pasikeisti , aš pasikeitęs parašiau slapt ir gmailą , kad yra pervesti pinigai ir jie turėjo gauti , bet aš nepervedžiau pinigų kadangi norėjau pasižiurėti kai pervesiu pinigus ar jie nesusigražins account'o , bet kai pasakiau pinigai yra pervesti man išmete lentelė , kad manę atjungia nuo steam , o pabandžius prisijungti prie steamo netiko slaptažodis... Žodžiu nevarkė su juo prasidėti , nes jie kažkaip sugeba susigražint...

giphy.gif

 

Kartais reikia patikrinti ar patikimas, o poto patikimai ir išsiųsti.
WP

Galit blokuoti iškart už apgaudinėjimus šitą čiūva, matomai brolio ACC ir pasipelnyt nori. 

tenor.gif?itemid=16165992

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Oggy parašė:

Šituo asmenių pasitikėti negalima kadangi buvo taip ; Aš parašiau ,kad pirksiu accountą viskas ėjo sklandžiai, turėjau pervesti pinigus kitam žmogui bet ne šitam ir aš paprašiau ,kad pasikeičių slaptažodi ir gmail , ir jis man leido pasikeisti , aš pasikeitęs parašiau slapt ir gmailą , kad yra pervesti pinigai ir jie turėjo gauti , bet aš nepervedžiau pinigų kadangi norėjau pasižiurėti kai pervesiu pinigus ar jie nesusigražins account'o , bet kai pasakiau pinigai yra pervesti man išmete lentelė , kad manę atjungia nuo steam , o pabandžius prisijungti prie steamo netiko slaptažodis... Žodžiu nevarkė su juo prasidėti , nes jie kažkaip sugeba susigražint...

Tai gerai , kaip man daryti? palikt tau acc jeigu pavogei?

prieš 8 valandas(-ų), taki parašė:

temos pavadinimas"Parduoda steam paskyra" ;D kas ją parduoda? draugas ar kaimynas? ;D jo kitas nick 

 

 

Tiesiog buvau pass pamirses nauja susikuriau 

prieš 10 valandas(-ų), Paška. parašė:

giphy.gif

 

Kartais reikia patikrinti ar patikimas, o poto patikimai ir išsiųsti.
WP

Galit blokuoti iškart už apgaudinėjimus šitą čiūva, matomai brolio ACC ir pasipelnyt nori. 

tenor.gif?itemid=16165992

Tai jo , is taves apipistu acc 1diena neatiduotu ir ka tu darytum? jauciu irgi atsigrazintum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Ignas74xd parašė:

Tai gerai , kaip man daryti? palikt tau acc jeigu pavogei?.

1. Aš jos nepavogiau.

2. Aš norėjau pasitikrinti jaigu aš nusipirkęs nebūsiu apgautas ir jūs nesusigražinsit paskyros.

3. Kaip sakiau aš jos nepavogiau , o tu ją susigražinai labai greitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1410 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...