Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Help del pc kaloneliu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1442 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Blogas variantas kurį tu renkiesi. Draugas turi, nieko gero - žinoma kalbant jei muziką klausysi. O žaidimams užteks šito "Subwoofer". Nes už 139 eurus, manau galima tikrai geresnę aparatūrą pasiimt prie kompiuterio. Aš asmeniškai muzikinį centrą pasijungęs, tai per akis užtenka visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, Crossfire parašė:

Blogas variantas kurį tu renkiesi. Draugas turi, nieko gero - žinoma kalbant jei muziką klausysi. O žaidimams užteks šito "Subwoofer". Nes už 139 eurus, manau galima tikrai geresnę aparatūrą pasiimt prie kompiuterio. Aš asmeniškai muzikinį centrą pasijungęs, tai per akis užtenka visko.

Amm, nu kiek ziurejau nelabai kazka ir rasi geresnio uz tiek, o tai pas drauga tavo tikriausiai patalpos didelios, visa tai irgi turi itakos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir man įdomu ką galima iki 150€ geriau rast. Pats irgi ieškau 2.1 kolonėlių ~150€ tikriausiai teks rinktis Z623, bet man labiau žaidimams ir filmams, o ne muzikai, nes muzika skamba tikrai nekaip lyginant su gerokai senesniu z-300, bet čia gal dėl to, kad Logitech Z-2300 per ilgai naudojau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1442 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...