Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reiskiu nuomone apie aztec.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aztec.lt neikit nes ten savininkai isproteja nemoko nieko bugu pilna klanai vapsie gryba pjauna toliau flipas neveikia irgi viskas pjauna tada forumas irgi pieva nesutvarkytas viskas nesamone 

Eikit geriau i Slimi.lt nes geriause kokybe maziausei reklamu. Aztec sav nes savininkas sau geda daro su savo reklamomis nes kiti projektai nereklamuoja o reiskia kad geri projektai o tas AZTEC.LT SUDU SUDAS VISKAS PLATINTA IR T.T

Redaguota , nario Zaibuojantys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ajajajai iš kur tokių neišauklėtu 16likiniu atsiranda. Visu pirma serveris neatidarytas pilnai jo nerakinam, nes yra žmonių kuriems patinka žaisti ir "Bugovam" CS:GO mod'e. Nematau ko čia putotis ir dar kitus projektus lygint kai mūsų dar net neatsidaręs o slimi yra legendu legenda. Flipa esu išjungęs aš nes laukiam naujo mod'o. Reklamų mes niekur nedarom. Eiliniai paistalai sekmės manau, kad čia tik tavo reputacija krenta. 

 

giphy.gif 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tsariokas parašė:

Ajajajai iš kur tokių neišauklėtu 16likiniu atsiranda. Visu pirma serveris neatidarytas pilnai jo nerakinam, nes yra žmonių kuriems patinka žaisti ir "Bugovam" CS:GO mod'e. Nematau ko čia putotis ir dar kitus projektus lygint kai mūsų dar net neatsidaręs o slimi yra legendu legenda. Flipa esu išjungęs aš nes laukiam naujo mod'o. Reklamų mes niekur nedarom. Eiliniai paistalai sekmės manau, kad čia tik tavo reputacija krenta. 

 

giphy.gif 

Ah jus visu pirma mod energio isplatinot jis atjunge viska galit paklaust energio :) 2 pas jus tik vaiku darzelis bus 3 jums iki slimi toli grazu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tsariokas parašė:

Durneliukas tu durneliukas kas tau į slimi lyginas slimi gal jau 7 metai nuo 2016 pats ten žaidžiu, o mes net ne atsidarė čia taspats kas koki Valančiūna su Lebronu lygint. Matosi, kad nesupranti kas tau rašoma. 

aiktu I savo Aztec ir buk jis dar mat eina I slimi kiek matau :DDD

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikri administratoriai savo projektu neisduoda :) o tu kas :DDD

Dabar, Tsariokas parašė:

Ai dar pamiršau paminėt viskas buvo gerai kol discorde nepaprašei moderatoriaus forume ir kai pasakiau, kad neduosiu iškart čia parašei. hehehe gerai nebesicackinu su tavim.

koki dar moderatoriu vaflis buvai vafliu likai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tsariokas parašė:

ką tu čia slėpt bandai aš nesuprantu 

Screenshot_4.png.0276458efa7057bb3bac9d39f615c02b.png

Screenshot_4.png

ar ne tiesa pasakiau kad tas projektas sudo verts

1 minute prieš, Tsariokas parašė:

ką tu čia slėpt bandai aš nesuprantu 

Screenshot_4.png.0276458efa7057bb3bac9d39f615c02b.png

Screenshot_4.png

o tai dv atsiusk ta ziniatka kur rasei grupei kad bandysi kazkaip zmoniu privilioti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tsariokas parašė:

tu sakei kad čia ne tam discorde ai tai aš nieko neberašysiu atmazeriu atmazeris dar nemoki skaityt gal, kad serveris neatidarytas net nėr čia su tavim ko ginčitys nieko vistiek nesupranti kas tau rašoma.

 

Vistiek jusu projektas nieko nepasieks bus kokie 8-10zmoniu ir fsio

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Zaibuojantys parašė:

Aztec.lt neikit nes ten savininkai isproteja nemoko nieko bugu pilna klanai vapsie gryba pjauna toliau flipas neveikia irgi viskas pjauna tada forumas irgi pieva nesutvarkytas viskas nesamone 

Eikit geriau i Slimi.lt nes geriause kokybe maziausei reklamu. Aztec sav nes savininkas sau geda daro su savo reklamomis nes kiti projektai nereklamuoja o reiskia kad geri projektai o tas AZTEC.LT SUDU SUDAS VISKAS PLATINTA IR T.T

Matosi kad dar 'Vaikas' esi ir tokias nesamonęs čia kalbi, išvis matosi iš rašybos tau 13-12 metų ir tokias kalbas ir šnėka , kam patinka ir žais o ne kažkokiam kitam Slimi(nereklama) projekte , čia yra žmogaus skonis kur pačiam nori ir ten eina , o ne kad tu čia pasakai ir viskas eisi visi matosi kad 'Vaikas' rašo už ekrana , galvoja prisivilios daugiau žaidėju nuo tokių dramu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Zaibuojantys parašė:

Vistiek jusu projektas nieko nepasieks bus kokie 8-10zmoniu ir fsio

 

O koks tau skirtumas ar 8 ar 10? Tau širdį skaudą dėl to? Visi projektai skirtingi, vieni įsitvirtinę, kiti ne. Tavo postas visiškai be esmės, siūlai neiti žaisti dėl nepagrįstu priežaščių, dėl reklamų ir pnš. nors tai projekto savininkų reikalas, o antra siūlai žaisti kitame projekte, tai ir žaisk ... kam lendi kažkur kitur jai toks nepatenkintas gyvenimu ir dar tiek susireikšminti dėl žaidimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia realiai #Free reklama xD 

Visi projektai turi savo minusų, man irgi ne karta sakė, kad aš reklamuoju ir panašiai, nors nebuvau reklamaves ir nežadadu kažką kažkada panašaus daryti... Nelabai ką ir pasieksi šituo postu, projektas turi bėdų modifikacijoje su klaidomis ir visa kita, bet juk taves niekas neverčia ten likti ar žaisti... :D Kas kur norės tas ten žais.O  dėl metų pritariu @Kukme1steris, nelabai suprantu ką tie metai sudaro, jei žmogus turi proto tai gali būti ir 12 metų, nes juk visi buvom 12 ir panašiai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...