Peršokti į turinį

Zombie admin pack By HeLiUx:*


HeLiUx:*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4609 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi štai mano trečias admin pack tai yra Zombie(turbūt sunkiausias) admin packas ir jis susideda iš:

1. AmxModX 1.8.0

2. MetaMod 1.19

3. Booster 2.40

Pluginai:

bullet_damage.amxx Rodo žalą realių laiku

new_parachute.amxx Parašiutas(naudojimas su E)

zp_extra_jetpack_bazooka32.amxx Zp extra bazooka+Jetpack

ad_manager.amxx Textas tavo pasirinktas keisti gali : cstrike/addons/amxmodx/config/advertisements.ini

admin_check.amxx Admin tikrintojas

admin_chat_colors.amxx Admin chato spalvos

zp_extra_minigun.amxx Zp extra gunas Minigunas(Aštuonskylis)

anti_reklama.amxx Anti reklama kai paraso ka nors raso *Reklama*

admin_ap.amxx Admin pluginas

zp_extra_knife_blink.amxx Zombio klasė

zp_bank.amxx ZM bankas komandos: /padeti [skaičius] /atsiimti [ skaičius] /bankas [pažėti kiek turi ammo pack]

nademodes.amxx Paspaudus kitą pelės miktuka pasikeičia granata ir gali dėti lazerius

abank_savebyIP.amxx Ammo pack išsisaugo pagal IP adresą

zp_extra_goldendg.amxx Auksinis Deagle Daro daugiau žalos

ZP_VIP.amxx Zombie vip

knife_mod.amxx Knife modas parašius /knife gali pasikeisti peili į koki nori (peiliai yra su efektais pvz:auksčiau šoki, greičiau bėgi)

zp_extra_give_ammopaks.amxx Gali duoti kitam žmogui ammo pack jei esi adminas komanda į konsole: zp_giveap [Nick] [Kiek duosi max 999]

zp_extra_human_armor.amxx Žmogus gali nusipirkti už ammo pack armora su kurio bus sunkiau užkrėčiamas

bind.amxx Čia yra bind pluginas kuris užbindina muktuka ir parašo ką parašej cstrike/addons/amxmodx/config/bind.ini

superadmin.amxx Parašius serveryję /sp išmes kaip isigyti superadmin

uzas.amxx parašius serveryję /uzas išmes lentele kaip ją isigyti

client_languages.amxx Kai įeisi į serverį išmes lentele kurioję galėsi pasirinkti kalbą (Pluginas by D3v1L

ir kiti zombie plague pluginai:)

32618ce795603be4587646644102d9d4194.pngParsisiuntimas:32618ce795603be4587646644102d9d4194.png

Megaupload

Failai.lt

failai.in

Patiko? +rep :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, mano komentaras, šįkart labai atlaidus :D

Admin Pack'as = Parsisiunčiau ir išbandžiau, AP'e nieko naujo tokio neradau, bet panagrinėjau, ir neradau didelių klaidų. Tad matosi, kad nekoreguotas ir surinktas švariai. (Vien + už tai)

Aprašymas = Aprašymas nėra vaizdingas, susigundyti sunku, bet. Na ištikrųjų daug kas priklauso nuo pačio aprašymo, tad čia toks menkas -+.

Bet už vargą ir už kitką, duodu +REP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, mano komentaras, šįkart labai atlaidus :D

Admin Pack'as = Parsisiunčiau ir išbandžiau, AP'e nieko naujo tokio neradau, bet panagrinėjau, ir neradau didelių klaidų. Tad matosi, kad nekoreguotas ir surinktas švariai. (Vien + už tai)

Aprašymas = Aprašymas nėra vaizdingas, susigundyti sunku, bet. Na ištikrųjų daug kas priklauso nuo pačio aprašymo, tad čia toks menkas -+.

Bet už vargą ir už kitką, duodu +REP.

Ačiū už kritiką ir girimus man tavo kaip gero admin pack ir servu kurėjo nuomonė svarbi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, mano komentaras, šįkart labai atlaidus :D

Admin Pack'as = Parsisiunčiau ir išbandžiau, AP'e nieko naujo tokio neradau, bet panagrinėjau, ir neradau didelių klaidų. Tad matosi, kad nekoreguotas ir surinktas švariai. (Vien + už tai)

Aprašymas = Aprašymas nėra vaizdingas, susigundyti sunku, bet. Na ištikrųjų daug kas priklauso nuo pačio aprašymo, tad čia toks menkas -+.

Bet už vargą ir už kitką, duodu +REP.

Ačiū už kritiką ir girimus man tavo kaip gero admin pack ir servu kurėjo nuomonė svarbi :)

Ačiū, net susigėdau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4609 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...