Peršokti į turinį
Tomas Astrauskas

C++, kryžiažodis

Recommended Posts

Sveiki, taigi atsitiko toks dalykas, kad visiškai nenumanau kaip spręsti šį uždavinį, daug idėjų turėjau, bet geriau pagalvojus jos žlugdavo, nes tiesiog nebūdavo tinkamos.

Uždavinys atrodo taip:  unknown.png

Pačio kodo parašyti pavyko tik tiek: https://pastebin.com/82ZKELir.

Idėja, kurią turėjau:

Tai, iš pradžių galvojau eiti vertikaliai per kiekvieną eilę ir susidėti po vieną raidę bei taip gauti žodį, tada daryti du ciklus. Vienas iš jų vis nuimtų raidę nuo galo ir taip po kiekvieno atlikto veiksmo tikrintų ar gautas žodis sutampa su kažkuriuo žodžiu iš ,,Zodziai.txt". Kitas ciklas darytų lygiai tą patį, tik nuimtų raidę ne nuo galo, o nuo priekio, tačiau, kai geriau pagalvojau, tai supratau, kad šis būdas netinkamas, nes gali būti, kad einant vertikaliai susidės žodis, kuris nieko neatitiks ir tokiu atveju vietoj tų raidžių aš rašysiu "+", bet gali būti taip, kad kažkuri iš tų raidžių bus horizontalaus žodžio pradžia, todėl aš negaliu jos tiesiog taip pašalint. Gal kas nors turit idėjų ? arba galėtumėt padėti ?

  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Eini nuo viršaus į dešnę ir taip po eilutę. Paemi pirmą raidę ir tikrini su zodziai.lt visais žodžiais pirmu simboliu t.y. nulintoje pozicijoje. Tada aptikrini visas 4 puses lygindamas su visų žodžiu antru simboliu t.y. pirma pozicija, žiūri kurioje pusėje liko daugiausiai atitikimu, ir eini į tą pusę tol kol sudedi visą žodį. Pastoviai žymies koordinates kažkur ir jas įrašai į kažkokį 2D masyvą.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×