Peršokti į turinį

trint.


- ただし

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1591 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Benui visiškai nerūpi ko nori žaidėjai visi kas eina prieš jį ir nesutinka su juo yra "autistai" kaip jis sako ir kad juos reikia baninti, o banina visiškai už nieką.  Tu pasakysi kažką  kas jam nepatiks visiškai jo neįžeisdamas jis tave išvadins debilu ir autistu ir poto kirs baną, nors tu jo ne neįžeidei. (man taip buvo turiu įrodymų)  Ateisi į discorda su kitu acc norėdamas išsiaiškinti  kodėl ir už ką gavai baną, nieko nesakęs jis tave vėl užbanins ir nebegalėsi nė per vieną acc ateiti į ta discordą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, DontDoDruqz parašė:

Benui visiškai nerūpi ko nori žaidėjai visi kas eina prieš jį ir nesutinka su juo yra "autistai" kaip jis sako ir kad juos reikia baninti, o banina visiškai už nieką.  Tu pasakysi kažką  kas jam nepatiks visiškai jo neįžeisdamas jis tave išvadins debilu ir autistu ir poto kirs baną, nors tu jo ne neįžeidei. (man taip buvo turiu įrodymų)  Ateisi į discorda su kitu acc norėdamas išsiaiškinti  kodėl ir už ką gavai baną, nieko nesakęs jis tave vėl užbanins ir nebegalėsi nė per vieną acc ateiti į ta discordą. 

Būtent, visi žaidėjai jam kažką pasakę - banned jau :D , visi kingdomo senbūviai kiek žinau jau irgi banned, visi tam jo discorde po priespauda, vieni neria pačiam Benui, o kiti tiesiog sėdi dc ir stebi viską.

Norėčiau dar pridurt, būtų labai gerai jei neištrintumėt šios žinutės moderatoriai.

Įmetė į discordą šią temą, kingdomo, ir Benas, kaip tikras subrendęs žmogus atsakė taip ;

3AgrKZK.png

Bet, kai paprašiau aš Beno, jog jis parodytų save, nes kitus drįsta įžeidinėt, gavau baną :) Kaip ir visi kurie žmonės, jiem prieš tai sakę kažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

suprantu tave šiuo atveju, bet viešint viską už ką mes mokėjom - buvo tikrai žema, nesakyk... galėjai ir kitų būdų sugalvot kaip mus "nuteisti", nors ėmeis pačio žiauriausio, nieko čia nesmerksiu - patys kalti esam. na, bet kaip sakant pasimokėm iš klaidų, į tave pastabas ir pan. atsižvelgt bandysim (neprižadu realiai, nes nesu vienas komandoje ir visi turime skirtingas nuomones).

bet pažėjus iš kitos pusės - tokia ta kingdom community (toxic), kiek ir kalbėjome su administracija mes jos nepakeisime, o jeigu ir stengtumemes - puse dc serverio nebeliktų. taigi leidome pasidaryti savo išvadas, kad galime ir mes taip "prikolint" ir leisti sau neperžengiant ribų komentuoti, rašinėtis. 

 

na žodžiu, sėkmės tau, sėkmės mums. bandysime atitaisyti prarastą reputaciją ir taisyti klaidas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Septynke parašė:

suprantu tave šiuo atveju, bet viešint viską už ką mes mokėjom - buvo tikrai žema, nesakyk... galėjai ir kitų būdų sugalvot kaip mus "nuteisti", nors ėmeis pačio žiauriausio, nieko čia nesmerksiu - patys kalti esam. na, bet kaip sakant pasimokėm iš klaidų, į tave pastabas ir pan. atsižvelgt bandysim (neprižadu realiai, nes nesu vienas komandoje ir visi turime skirtingas nuomones).

bet pažėjus iš kitos pusės - tokia ta kingdom community (toxic), kiek ir kalbėjome su administracija mes jos nepakeisime, o jeigu ir stengtumemes - puse dc serverio nebeliktų. taigi leidome pasidaryti savo išvadas, kad galime ir mes taip "prikolint" ir leisti sau neperžengiant ribų komentuoti, rašinėtis. 

 

na žodžiu, sėkmės tau, sėkmės mums. bandysime atitaisyti prarastą reputaciją ir taisyti klaidas...

Tai, kad aš vos atėjęs į discord'ą pas jūsų pamačiau, kad serverio failus išplatino, parašiau ar jau užsidarot tai likau išmestas arba išbanintas iš serverio, net nežinau nes invite neturiu, o už ką gavau tai fig suprasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Domiŋykas parašė:

Tai, kad aš vos atėjęs į discord'ą pas jūsų pamačiau, kad serverio failus išplatino, parašiau ar jau užsidarot tai likau išmestas arba išbanintas iš serverio, net nežinau nes invite neturiu, o už ką gavau tai fig suprasi

aš nieko nesu užbaninęs ir nemanau, kad taip lengvai galima gaut baną, kažką turbūt daugiau turėjai padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Septynke parašė:

suprantu tave šiuo atveju, bet viešint viską už ką mes mokėjom - buvo tikrai žema, nesakyk... galėjai ir kitų būdų sugalvot kaip mus "nuteisti", nors ėmeis pačio žiauriausio, nieko čia nesmerksiu - patys kalti esam. na, bet kaip sakant pasimokėm iš klaidų, į tave pastabas ir pan. atsižvelgt bandysim (neprižadu realiai, nes nesu vienas komandoje ir visi turime skirtingas nuomones).

bet pažėjus iš kitos pusės - tokia ta kingdom community (toxic), kiek ir kalbėjome su administracija mes jos nepakeisime, o jeigu ir stengtumemes - puse dc serverio nebeliktų. taigi leidome pasidaryti savo išvadas, kad galime ir mes taip "prikolint" ir leisti sau neperžengiant ribų komentuoti, rašinėtis. 

 

na žodžiu, sėkmės tau, sėkmės mums. bandysime atitaisyti prarastą reputaciją ir taisyti klaidas...

Neperžengiant ribų rašinėtis? jus tiesiog pradedat stumt jei atsišaudai gauni baną turi tylėt ir viskas apie kokį "prikolinimą" jus kalbat nesuprantu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, DontDoDruqz parašė:

Neperžengiant ribų rašinėtis? jus tiesiog pradedat stumt jei atsišaudai gauni baną turi tylėt ir viskas apie kokį "prikolinimą" jus kalbat nesuprantu :D

pagrįskite ponas, nes kolkas kalbate tuščiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Septynke parašė:

pagrįskite ponas, nes kolkas kalbate tuščiai.

Vos tik gavęs unbaną serveryje atėjau, benas iškarto prisikabino prie manęs kaip aš verkiau vienam iš savininkų į pm kad mane unbanintų, Parašęs jog jis  labai įsižeidžia dėl kritikos (nė vieno įžeidžiančio žodžio nepasakiau)  jis mane išvadino debilu  ir kaip  mat vėl skūsiuosiu vienam iš adminų, kad mane unbanintų. Atsakęs atgal be jokių keikšmų gavau baną. O komentaras buvo ištrintas liko tik žinutė nuo beno "ate lol"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ipexas parašė:

tai jaigu zaidejai nesugeba but normalus, tai reiskia kad ir administracija sau gali leist but nenormaliai? izeidinet, atsakyt i normaliu zaideju klausimus sarkastiskai ir visa kita

žaidėjų neįmanoma atitaisyti kaip minėjau, nes pusę jų nebeliktų ir kristų serverio aktyvumas, taigi ką lieka daryti administracijai? kaip ir minėjau, mes chatinsim ir bendrausim proto ribose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1591 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...