Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man reiktų išgryninti / kažką nusipirkti iš Steam Store už 28€ - 30€. Galiu nupirkti bet kokį žaidimą arba bet kokius žaidimus ir padaryti 5€ - 6€ nuolaidą. Čia galioja tik tiems, ką galima pirkti "Purchase as a gift". Jeigu ką domina - PM arba komentarą šioje temoje. 

Redaguota , nario Ethno
Redaguotas veiksmas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, #DeŽavu parašė:

Gta v paimtum? Jei joa 

GTA V tik ar kartu su kažkuo? 

Tik GTA V Steam kaina 15€ https://store.steampowered.com/app/271590/Grand_Theft_Auto_V/ man būtų geriau, jeigu suma siektų bent 28 €, tada galėčiau parduoti už 22.50 €. Aš tai darau tik del Tokens. 

Aš galėčiau nupirkti 2x GTA V dviems žaidėjams ir abu parduoti už 24€, tai būtų po 12€ už GTA V Steam Gift tiesiai iš Steam Store.

Redaguota , nario hey !! ;D
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), hey !! ;D parašė:

GTA V tik ar kartu su kažkuo? 

Tik GTA V Steam kaina 15€ https://store.steampowered.com/app/271590/Grand_Theft_Auto_V/ man būtų geriau, jeigu suma siektų bent 28 €, tada galėčiau parduoti už 22.50 €. Aš tai darau tik del Tokens. 

Aš galėčiau nupirkti 2x GTA V dviems žaidėjams ir abu parduoti už 24€, tai būtų po 12€ už GTA V Steam Gift tiesiai iš Steam Store.

Ajj suprataau na jei rasiu, kam pasiūlyt parašysiu, nes kaip ir draugeliai jau visi turi ;D na bet paieskosiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...