Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lengvi pinigai uz Survey


kyhk

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Updated 2019.12.22 Ikeltas dar vienas ismokos irodymas

 

Sveiki. Siandien gavau 5$ is Rewards1 uz tai kad spresdavau ju puslapyje siulomus Survey. Kai sprendziau nemelavau, viska atsakynejau normalei, nes jei pjausit gryba ir spaudinesit random atsakymus, busite ismeti is survey ir veltui gaisit laika, o galu gale gausit bana. Kad uzsidirbciau 5$ man uztruko maziau nei 2h, o pati pavedima gavau per mazdaug 12h.

Uzsiregistruokit Rewards1 puslapyje ir pamatysit kaip ten lengva.

Nuoroda registruotis: https://www.rewards1.com/4185470

Jei kiltu klausimu mano nickname puslapyje yra deepfrom. Kaip irodyma prie temos prisegu ismoka i mano paypal. Be to uzeje i mano profili puslapyje, taip pamatysit, kad ismoka gavau.

Untitled.png

Untitled.png

Redaguota , nario kyhk
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eilinė svetainė, kurioje siūlomi pinigai už apklausas. Reklamuodamas jų svetainę bent jau nurodyk link'ą be savo promo code. Dabar pats nori užsidirbti iš kitų paspaudimų. Pastebėjau darant apklausas jog atsakai ir tiesiog išmeta langą: 

cMmIOeh.png

Atsakiau tik į vieną klausimą apie savo lytį. 

 

Visus tikrinau bei išmeta jog nėra apklausų arba dar kažką panašaus. Tiesiog užpildai ir nieko. Na nežinau ar man vienam čia taip, na bet taip neturėtų būti pasirinkus Lietuvą. 

 

Tokio dalyko nėra kaip, lengvi pinigai už survey. Turite atsakinėti didelį laiko tarpą norint gauti kažkokius  5 eurus centus. 

Redaguota , nario Shiluminis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Shiluminis parašė:

Eilinė svetainė, kurioje siūlomi pinigai už apklausas. Reklamuodamas jų svetainę bent jau nurodyk link'ą be savo promo code. Dabar pats nori užsidirbti iš kitų paspaudimų. Pastebėjau darant apklausas jog atsakai ir tiesiog išmeta langą: 

cMmIOeh.png

Atsakiau tik į vieną klausimą apie savo lytį. 

 

Visus tikrinau bei išmeta jog nėra apklausų arba dar kažką panašaus. Tiesiog užpildai ir nieko. Na nežinau ar man vienam čia taip, na bet taip neturėtų būti pasirinkus Lietuvą. 

 

Tokio dalyko nėra kaip, lengvi pinigai už survey. Turite atsakinėti didelį laiko tarpą norint gauti kažkokius  5 eurus centus. 

Gal profili kaip nors ne taip uzpildei, todel ir meta taip. Man irgi neleidzia kai kuriu atsakyt, nes profilis neatitinka survey. Parasyk man puslapyje kas per beda arba adminam parasyk ispres tikrai.

 

17 minutes prieš, Lukas_Zip parašė:

mobrog.com duoda 5€ skrill arba Paypal geriau jau jį naudokit

Cia ir galima taip pat, dar plius gali isigrynint i steam pinigus ar kitus gift cardus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmonės tokias nesąmones kuria vien dėl to jog eitu per jų pakvietimo linkus.. Per tą laikotarpį aš geriau nuėjes į normalų darbą daugiau uždirbčiau nei čia su tokiomis pievomis vargčiau. Skaitykim tau užtruko 2h gaut tuos 5 Dolčus bet tu dar gavai ir už pakvietimus ten tuos procentus, tai dėl to ir 2h užtrukai, bet jei ir be to, per 2h surinkai tuos 5 dolčus still nevarkė, 2h or more laiko išvaistyt 5 dolčams.

Redaguota , nario Tadassi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tadassi. parašė:

Žmonės tokias nesąmones kuria vien dėl to jog eitu per jų pakvietimo linkus.. Per tą laikotarpį aš geriau nuėjes į normalų darbą daugiau uždirbčiau nei čia su tokiomis pievomis vargčiau. Skaitykim tau užtruko 2h gaut tuos 5 Dolčus bet tu dar gavai ir už pakvietimus ten tuos procentus, tai dėl to ir 2h užtrukai, bet jei ir be to, per 2h surinkai tuos 5 dolčus still nevarkė, 2h or more laiko išvaistyt 5 dolčams.

vasarą nuėjus į braškyną pas tėvą per dvi valandas galima vien dvacoką užsidirbt ir plius fizinis darbas, ne sėdint prie pc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gudrus cia ziuriu :D pvz jei zmogus susilauzes ranka ar koja negali dirbt fizinio darbo kuri laika, ar ten negabus kokiuose web projektuose kaip jus.. o prie pasalpos is darbo birzos dvacoka per diena lengvai prisijungt visi nori sededami pie pc, bet tik browsint ir galit, o kai pasiulyma gaunat kur reikia biski laiko idet verkiat :D o jus cia visokias braskes siulot rinkt, atsigaukit, biski :D  Tai ir eikit vasara pas teva siena ravet, ziema sniega kast, rudeni lapus sluot, pavasari zibutes skint :D o mes sau ramiai po 30$ doleriuku pasidarysim be jokiu referalu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...