Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Video renderinimas


Manttroll

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1605 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, sumontavau video per sony vegas 16.0 ir renderinimas truko apie pusvalandį, po kiek laiko man prireikė to pačio video tik be garso ir man vėl reikėjo jį renderinti. Norėjau paklausti ar visada būtina renderinti visą video padarius bet kokį minimalų pakeitimą? Jei ne tai kaip tai galima padaryti greičiau (nerenderinant)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Manttroll parašė:

Sveiki, sumontavau video per sony vegas 16.0 ir renderinimas truko apie pusvalandį, po kiek laiko man prireikė to pačio video tik be garso ir man vėl reikėjo jį renderinti. Norėjau paklausti ar visada būtina renderinti visą video padarius bet kokį minimalų pakeitimą? Jei ne tai kaip tai galima padaryti greičiau (nerenderinant)?

Naudok windows movie maker bus lengviau :D Realiai aš su Sony Pro 13.0 su 1080p 60fps užtrunka pvž reikia 3min medžiaga tai max 5min ir turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1605 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...