Peršokti į turinį
Jaron

Ligoninė interjeras [ parduodama ]

Recommended PostsLeisk atspėsiu, norėjai išbandyt naują techniką su tuo langu, todėl ties juo vieninteliu dirbai, toliau kaip jau gavosi, taip. Tekstūros nesuderintos ir neatitinka ligoninės, nėra jokių šviesų ir t.t. Stumiamos lovos šviečia, taipogi atidaromos durys, lauko durų tekstūra - parduotuvė. Labai atmestinai žiūrėta į detales, vienur yra "plintusai", kitur ne, išplanavimas gal ir nieko, tekstūrų pasirinkimas ir darbo įdėjimas - labai maža.

  • Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Ocetter parašė:

Leisk atspėsiu, norėjai išbandyt naują techniką su tuo langu, todėl ties juo vieninteliu dirbai, toliau kaip jau gavosi, taip. Tekstūros nesuderintos ir neatitinka ligoninės, nėra jokių šviesų ir t.t. Stumiamos lovos šviečia, taipogi atidaromos durys, lauko durų tekstūra - parduotuvė. Labai atmestinai žiūrėta į detales, vienur yra "plintusai", kitur ne, išplanavimas gal ir nieko, tekstūrų pasirinkimas ir darbo įdėjimas - labai maža.

Tai nėra nauja technika, ir ne nenorejau jos išbandyti, tiesiog pritaikiau, tekstūros nesuderintos? Čia jau kaip pažiūrėsi, man asmeniškai tiko, stumiamos lovos žinok nešviečia, nežinau kodėl, bet kai fotkinau gavosi labai tamsios nuotraukos so.. plintuso negalėjau visur įdėt kitaip būtų išlindes objectas į kitą pusę..

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×