Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Išparduodu facebook paskyras (50 vnt).


moris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu įvairių paskyrų nuo 2011 metų iki 2018 metų. Visos paskyros patvirtintos numeriu, pasu, ir kt. Jomis naudotis galima visų pajėgumų.

Kainos:
2011-2014 metų anketos: 7€/vnt
2015-2018 metų anketos: 5€/vnt

Perkant daugiau negu 3 paskyros VIENU METU , taikoma nuolaida, ant 3€ (2011-2014metų), o perkant (2015-2018 metų), taikoma nuolaidą 2€.

Atsiskaitymas:
Swedbank!

Rašykit asmeninę žinutę, arba duokit facebook URL, pakviesiu susitarsim.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-10-26 18:19, moris parašė:

Sveiki, turiu įvairių paskyrų nuo 2011 metų iki 2018 metų. Visos paskyros patvirtintos numeriu, pasu, ir kt. Jomis naudotis galima visų pajėgumų.

Kainos:
2011-2014 metų anketos: 7€/vnt
2015-2018 metų anketos: 5€/vnt

Perkant daugiau negu 3 paskyros VIENU METU , taikoma nuolaida, ant 3€ (2011-2014metų), o perkant (2015-2018 metų), taikoma nuolaidą 2€.

Atsiskaitymas:
Swedbank!

Rašykit asmeninę žinutę, arba duokit facebook URL, pakviesiu susitarsim.

Parasyk man . https://www.facebook.com/profile.php?id=100009805834812

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantas008 parašė:

@Adomas J. Kodėl neblokuojat aferisto kuris "pardavinėją" vogtas kitų žmonių anketas ? beje jau ne vienas žmogus yra nukentėjęs. taip pat mane šmeižia viešai forumuose.

Turi būti įrodymai išsamus kad narys tikrai apgavikas ir reikia dėl to parašyti į [email protected] arba sukurti temą skiltyje "Bendruomenės atsiliepimai" kur turi būti įrodymai kad tikrai narys yra apgavikas. Mes ne KGB ir negalima sužiūrėti kiekvieno nario ir blokuoti jeigu nėra įrodymų. Narys Gerasvaikinas sukūrė temą bet į ja nėra įkelti jokie įrodymai. Prašau parodyti kur narys tave šmeižia nes kiek peržiūrėjau jo profilį apie tave net nėra užsiminta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Turi būti įrodymai išsamus kad narys tikrai apgavikas ir reikia dėl to parašyti į [email protected] arba sukurti temą skiltyje "Bendruomenės atsiliepimai" kur turi būti įrodymai kad tikrai narys yra apgavikas. Mes ne KGB ir negalima sužiūrėti kiekvieno nario ir blokuoti jeigu nėra įrodymų. Narys Gerasvaikinas sukūrė temą bet į ja nėra įkelti jokie įrodymai. Prašau parodyti kur narys tave šmeižia nes kiek peržiūrėjau jo profilį apie tave net nėra užsiminta.

Jums cia visiems po 12 metu ?.?

Tai tegul savininkas paraso kad neapgavo?! Perku prekes cia po 200e ir imsiu rasysiu kazkokia palrva del 12 eu. ?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Gerasvaikinas parašė:

Jums cia visiems po 12 metu ?.?

Tai tegul savininkas paraso kad neapgavo?! Perku prekes cia po 200e ir imsiu rasysiu kazkokia palrva del 12 eu. ?  

Čia kaip teismuose yra posakis "niekas nėra kaltas tol kol neįrodė teismas" tai pas mus "niekas nėra kaltas tol kol nėra įrodymų"  , atsiliepimus visada galima uždėti bet jeigu nėra jokių įrodymų iš tavo pusės tai kaip galima jį blokuoti? Tai kam tu ta tema kūrei jeigu joje nėra jokių įrodymų kad tas narys tave apgavo , aš irgi galiu sukurti kad mane apgavo Gerasvaikinas ant 200 eurų ir sakyti noriu kad jį užblokuotų bet įrodymų aš neduosiu nes kam jie rūpi svarbiausia kad ant 200 eurų apgavo... bus įrodymai bus ir užblokuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Čia kaip teismuose yra posakis "niekas nėra kaltas tol kol neįrodė teismas" tai pas mus "niekas nėra kaltas tol kol nėra įrodymų"  , atsiliepimus visada galima uždėti bet jeigu nėra jokių įrodymų iš tavo pusės tai kaip galima jį blokuoti? Tai kam tu ta tema kūrei jeigu joje nėra jokių įrodymų kad tas narys tave apgavo , aš irgi 9galiu sukurti kad mane apgavo Gerasvaikinas ant 200 eurų ir sakyti noriu kad jį užblokuotų bet įrodymų aš neduosiu nes kam jie rūpi svarbiausia kad ant 200 eurų apgavo... bus įrodymai bus ir užblokuotas.

 

Screenshot_20191103-151933.png

Screenshot_20191103-151938.png

Screenshot_20191103-151943.png

Screenshot_20191103-151943.png

Kokiu dar jums irodymu reikia ????

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...