Peršokti į turinį
forestw0w`

Beatai su fl studio

Recommended Posts

Kad pilna youtubėj tutorialų XD Jeigu kažkiek muzikoj turi patirties (groji su pianinu, gitara t.t.) gerus beatus ir iš galvos galėsi darytis. Iš pradžių daug kopijuok, išmoksi daug funkcijų ir bandykis darytis viską savarankiškai.

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), newyorkas parašė:

Kad pilna youtubėj tutorialų XD Jeigu kažkiek muzikoj turi patirties (groji su pianinu, gitara t.t.) gerus beatus ir iš galvos galėsi darytis. Iš pradžių daug kopijuok, išmoksi daug funkcijų ir bandykis darytis viską savarankiškai.

nemažai peržiūrėjęs aš tų tutorialų, bet vistiek nelabai pagaunu kaip reikia normalu beata padaryt. Pagrindus moku.

Dalintis šį pranešimą

prieš 1 valandą, forestw0w` parašė:

nemažai peržiūrėjęs aš tų tutorialų, bet vistiek nelabai pagaunu kaip reikia normalu beata padaryt. Pagrindus moku.

iš pradžių pasidaryk melodiją, vėliau kick'us, snare'ą, hi-hats'us dar kokius kelis instrumentus. susikrauk layer'ius ir turėsi beat'ą :D mažai pagrindų turi, jeigu dar nesusigalvojai kaip tai padaryt.

Dalintis šį pranešimą

prieš 3 valandas(-ų), newyorkas parašė:

iš pradžių pasidaryk melodiją, vėliau kick'us, snare'ą, hi-hats'us dar kokius kelis instrumentus. susikrauk layer'ius ir turėsi beat'ą :D mažai pagrindų turi, jeigu dar nesusigalvojai kaip tai padaryt.

kaip melodiją pasidaryt be kickų, snare ir t.t., jeigu galiausiai sakai pasidaryt instrumentus, šito nesuprantu. O pagrindus aš turiu tokius, kad žinau kaip su programa elgtis, ten kur garsą pagarsint, dėliot soundus ir t.t.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele