Domce128

Reikia pagalbos su IPS Focus

Recommended Posts

Sveiki reikalinga pagalba, esu u┼żsisak─Ös domain ir hostinga 1 m─Śn i┼í serveriai.lt, bet i┼íkilo problema noriu pirkti dizain─ů gaming, i┼í IPS focus, ar svetain─Ś kuri─ů imsiu i┼í IPS Focus duos atskira savo hosting, ar man ka┼żkaip reiks, ta dizain─ů┬á perkelti ─» savo svetain─Śs URL, man sunku, nes turiu svetain─Ś ─»jungta ir vietoi jos noriu ips dizain─ů ─»kelti. Kas i┼ímano IPS para┼íykit,┬á

Screenshot_20190926_191034_com.android.chrome.jpg

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Duos tau dizain─ů ant ips varykliuko. O jau savo svetain─Śi tur─Śsi j─» ─»sikelti.

Parašyk man šone kontaktai paaiškinsiu aiškiau.

Gausi dizain─ů ir kai j─» atnaujins gausi nemokamai, j─» gali u┼żsid─Śti┬áThemes┬áskiltyje.┬á

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• Temos, kurios buvo pa┼żym─Śtos tomis pa─Źiomis ┼żym─Śmis:

• Para┼í─Ś Minehost.lt
      Sveiki,
      Atiduosime 5 nemokamus PRO6 Minecraft serverio hostingus m─Śnesiui laiko.
      Rezervuokite viet─ů atsakydami temoje ir pateikite savo Minehost.lt paskyros el. pa┼ít─ů priva─Źia ┼żinute.
      Administracija pasilieka teis─Ö serverio nesuteikti, jeigu paskyra kelia abejoni┼│ ­čÖé. ─«prastu atveju serveriai bus suteikiami eil─Śs tvarka.

• Para┼í─Ś WPK
      Sveiki, d─Śl laiko stokos nusprend┼żiau parduoti prad─Śt─ů darb─ů.┬á
      Automatizuotas hostingo u┼żsakymas Pilnas hostingo valdymas vartotojui. S─ůskaitos papildymai SMS ir banku. Prisijungim┼│ istorija. Vartotoju/plan┼│ administravimas ir puslapio administravimas. VPS serveris paruo┼ítas naudojimui + DirectAdmin valdymo pultas + Domenas. Adresas per┼żi┼źrai: www.chost.lt
      Kvail┼│ komentarus ignoruoju.
      Susisiekti el. pa┼ítu - [email protected]┬áDC - WPK#5095┬áarba ─» PM.┬á

A─Źi┼ź u┼ż sugai┼ít─ů laik─ů ir jei nedomina, tiesiog apeik. :)┬á
    • Para┼í─Ś Sarunas0012
      Sveiki! Reiktu ┼żmogaus kuris moka pie┼íti koduot dizaina projektui! Daugiau info Discord :┬áNamasas #8804
      Ai┼íku u┼ż darba sumok─Ściau tikrai nepra┼íau u┼ż free!┬á
    • Para┼í─Ś Fragulis
      Sveiki!, ?

Ar butu galbut norin─Źiu ┼żmoni┼│ nupirkti MineHost.lt 19eur balanso? paskyra?

U┼ż paypal 10-euru?

Atsiprašau kad toks trumpas tekstas
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.