Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problemos su Avigames.lt


Erikuciz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1683 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ieškojau tiesiog googlei kur lt saituose galima nusipirkti mc, išmušė avigames, nusipirkau ir paskyra neateina jau beveik 3 dienas, rašiau į fb, nieko nereaguoja, susisiekiau per saitą, irgi nieko,22.png.30c51db81d90f3187e13cc8b69240379.png parašiau atsiliepimą, o ten administratorius turi patvirtinti atsiliepimą, dėl to manau blogų ten ir nėra.

 

 

 

1.png

Redaguota , nario Erikuciz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Antisss parašė:

Bandyk laukt vieną parą

ten suklydau, ne 4h, o daugiau negu 24h

Dabar, euLukas parašė:

Dieve mano, kas tiek moka už mc paskyrą? ? 

vogta paskyra ir tiek, nors pora dienų pabėgiočiau, kžn, rašo, kad galima viską pasikeis

Dabar, Jsac parašė:

taigi iš pat pradžių rašei kad lauki 4 valandas :D

suklydau ten.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Erikuciz parašė:

ten suklydau, ne 4h, o daugiau negu 24h

vogta paskyra ir tiek, nors pora dienų pabėgiočiau, kžn, rašo, kad galima viską pasikeis

suklydau ten.. :D

Noriu pasakyt kosmosas čia 7 eur kai gali už 4, iš užsienio išvis po doleri vaikšto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turejau problemu su siuo pardaveju, bandziau susisiekti telefonu ir galiausiai paaiskejo jog jis neturejo net tos prekes kurios man reikejo ir galiausiai kreipusis jam i asmenini fb "aurimas viburys" ar kaip ten tiksliai jis man grazino pinigus pavedimu, nera pati maloniausia persona bet bent jau mano atveju grazino pinigus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), euLukas parašė:

Noriu pasakyt kosmosas čia 7 eur kai gali už 4, iš užsienio išvis po doleri vaikšto.

linka man kur po eura vaikšto

prieš 3 valandas(-ų), Erikuciz parašė:

ieškojau tiesiog googlei kur lt saituose galima nusipirkti mc, išmušė avigames, nusipirkau ir paskyra neateina jau beveik 3 dienas, rašiau į fb, nieko nereaguoja, susisiekiau per saitą, irgi nieko,22.png.30c51db81d90f3187e13cc8b69240379.png parašiau atsiliepimą, o ten administratorius turi patvirtinti atsiliepimą, dėl to manau blogų ten ir nėra.

 

 

 

1.png

į pm jei reikia mc paskyros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AviGames.lt Jau senai ten vienas savininkas nespėja visiems išsiuntinėti žaidimus ir vėluoja ir praaina ne vina para ,o kelios netgi ir savaitės. Pilnas FaceBook postų apie tą AviGames.LT svetaine ,kad niekas niekad nespėja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1683 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...