Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hostingas.in kontaktai


Arvydas.exe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1694 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, prieš puse metų iš hostingas.in paslaugų tiekėjų įsigyjau domeną (metams) bei hostingo paslaugas (męnesiui), tačiau dabar po keletos mėnesių man neleidžia prisijungti prie hostingas.in vartotojo (rašo, jog tokio vartotojo nėra), nors tikrai puikiai pamenu tiek vartotojo prisijungimo vardą tiek slaptažodį. Svetainės hostingas pasibaigti turėjo jau prieš keletą mėnesių, tačiau svetainė vis dar veikia. Per WHOIS ieškojau informacijos apie hostingas.in paslaugų tiekėjų kontaktus, tačiau į nurodytą el. paštą negaunu atsakymo jau ilgą laiką. Galbūt yra žinančių kaip būtų galima susisiekti su Hostingas.in paslaugų tiekėjais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Ricci parašė:

http://hostingas.in/help/contact

Matau, kad tik savo kontaktuose padeda, nėra nei pašto, nei numerio. Nepatariu iš čia imti paslaugų, pirkau aš pasigailėjau išmestų pinigų. Taip pat buvo ir @Andrius_Side69

El. paštas (nežinau tikslus ar ne) - yra, tačiau negaunu iš jų atsakymo. Man jų nurodyti D.U.K visiškai nesuteikė naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1694 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...