Peršokti į turinį
Tadassi.

WePlay.LT | Tinklo Serveris

Recommended Posts

1078691548_weplayitlogssdsdsddsdo.png.fa027e92206de84e4188cf1a368e3c51.png.1b1980b784c1b77a0641b3abf2bcb8ea.png
WePlay.lt Tai įvairiapusis serverių tinklas neapsiribojantis vien tik "Survival" tipo žaidimu. Čia rasime veiklos net ir aršiausiems kritikams teigiantiems, kad "MineCraft" era jau pasibaigus. Galite nepergyventi dėl sukčiu, kadangi naudojame patikimiausias apsaugos priemones tam, kad jūsų žaidimas būtu sklandus ir netrikdomas. Tai puiki galimybė pasinerti į šiuolaikišką kūbelių pasaulį kuriame žinoma bus nesunku susirasti naujų pažįstamų , o gal net ir draugų! Kas diena stengiamės tobūlinti ir atrasti naujovių jums - mūsų žaidėjams. Visada su mielu noru išklausysime jūsų pageidavimus ir įdėjas už kurių originaluma nedvėjosime apdovanoti. Šiuo metu startuojame su survival tipo serveriu, tačiau ne už kalnų ir MiniGames kuriuose rasite jau senai visų pamėgtus žaidimus tokius kaip: "Survival Games", "Catch the Flag", "Hide and Seek" bei daug kitų dar ilgą laiką neatsibostančių žaidimų! Ną ir galiausiai pridėsime RPG/MMO stiliaus serverį kuriame pasinersite į viduramžius pilnus klastos, apgaulių, karų, bei valdžios perversmų! Mūsų komanda dirba 24/7, net ir tuomet kada yra neprisijungus serveryje. Susisiekti su mumis visada įmanoma www.weplay.lt arba facebook grupėje WEPLAY.LT.

Trumpai apie mūsų komandą.

Jasius - Projekto įdėjos platintojas ir žmogus subūres WEPLAY komandą. Pagrindinė veikla plugin/script apdorojimas.
Tadassi - Projekto co-owner atsakantis, ne tik už "statybininkų" sklandžią darbo eigą, bet ir mūsų svetainės bei serverio priežiūrą.
L4IMIS - Serverio "statybininkas" bei Direktorius atsakantis už prižiūrėtojus, bei jų veiklą.
Kerondaire - Serverio sponsorius padėjęs projektui pradėt savo veiklą ankščiau nei tai leistu įprastos aplinkybės, užima support pareigas.

Projekto informacija

Sveitainė: www.weplay.lt | Šiuo metu piešiamas dizainas.
Facebook: https://www.facebook.com/weplaylt/
Discord: https://discord.gg/DduaTmp

mc.weplay.lt | 1.13.2

Taip pat ieškome antro statytojo!

Jei norite išbandyti jėgas pas mus, ir prisijungti prie weplay.lt komandos
Discord:
Foxy.#3617

Redaguota , nario Tadassi.
 • Teigiamai 6

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
27 minutes prieš, PonasDirektorius parašė:

Sėkmės, seku jūsų discord, tai serverio statiniai, tiesiog stebina

Dėkui 🤞.

Serverio startas jau ne už kalnų, 2 prižiūrėtojai bus išrinkti 0/4 dieną.
atranka weplay.lt pusalpyje:
Screenshot_122.png.2ca084956207cfb4e8d114ab9f2559e7.png

Serverio startas numatomas po 4-5d
Serverio progresas:
https://imgur.com/a/bUAbuQs

Discord: https://discord.gg/S5a6XPc

Redaguota , nario Tadassi.
 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Labai daug informacijos iš serverio pusės nežinau, tačiau statiniai yra next level, administracija bendraujanti ir aktyvi, gebanti sudominti bei parodyti kažką naujo. Nusimato stiprus konkurentas dabartiniams mc serveriams. Didžiausios jums sėkmės!

 • Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Orion parašė:

Labai daug informacijos iš serverio pusės nežinau, tačiau statiniai yra next level, administracija bendraujanti ir aktyvi, gebanti sudominti bei parodyti kažką naujo. Nusimato stiprus konkurentas dabartiniams mc serveriams. Didžiausios jums sėkmės!

Dėkoju, lauksime serveryje 🤞

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį3 minutes prieš, Justix parašė:

Laukiu starto negaliu ❤️ Sekmės jums projekte

 

4 minutes prieš, Sim parašė:

Laukiu nesulaukiu šio serverio starto! Vien iš serverio nuotraukų matosi kad darbo įdėta :)

Dėkui lauksiu serveryje 🤞

 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


prieš 14 valandas(-ų), kkz葉. parašė:

Asmeniškai aš manau, jog šis projektas yra tikrai vertas dėmėsio, per startą būtinai užeisiu.

Dėkui 🤞
Lauksim serveryje.

Redaguota , nario Tadassi.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Slafas
   Pranešimas!
   Projekto kurimas yra nutraukiamas iki karantino pabaigos, dėl neįmanomos prieigos prie pačio projekto. Dar kas nežinote, karantinavo kariuomenę, o tai vadinasi, jog visi šauktiniai yra palikti kareivinių režime, į kurį įeinu ir aš. Tad prašau, Jūsų, kantriai laukti, kol pasibaigs visas karantinavimas, ir vėl bus galima kibti prie darbų.

   Įžanga
   Serveris "Rajono Gyvenimas" yra šviesi ateitis Lietuvos SA:MP bendruomenei. Pats projektas pasižymi unikalesniu, nei kiti lietuviški serveriai, visais įmanomais būdais. Nuo serverio detalingumo iki jo pačių sistemų. Pats serveris naudos 0.3.DL SA:MP versiją tam, kad paįvairinti žaidimo atmosferą naujais objektais, tekstūromis bei naujais žaidėjų skinais. Taipogi serveris pasižymi unikalumu, nes žaidžiant jame, yra tikslai, kuriuos galite rinktis įvairia tvarka. Vykdyti misijas, užduotis ar siekti pasiekimus. Uždirbti pinigus, susirasti tinkamą darbą, įkurti įmonę, verslą. Investuoti į nekilnojamą turtą, kripto-valiutą ar akcijas. Apvogti banką, parduotuvę, ginklinę ar net ir kitą žaidėją, jo namą bei automobilį.
    
   Sistemos
   Sistemų šiuo metu nėra daug, nes visos yra kuriamos ir nebus viešinamos.
   Bet ir yra egzistuojancios ir pilnai veikiancios sistemos serveryje, kurios paįvairina jūsų nuotykius mūsų projekte.
   Inventorius - Žaidėjas gali turėti tik keletą daiktų prie savęs, įskaitant pinigus, automobilio raktelius bei ginklus. Inventorius gali būti praplėtotas turint kuprinę, tašę ar maišelį. Mirtis/žūtis - Žaidėjas miręs ar žūvęs praranda visus savo turimus daiktus inventoriuje ir praranda sveikatos būklės. Praradus visą sveikatos būklę, jūsų žaidėjas bus nužūdytas visam laikui ir teks pradėti žaidimą iš naujo. Prenumerata - Ši sistema yra sukurta tam, jog projektas turėtų finansinį ištėklį iš kurio būtų galima plėtoti savo galimybes. Pati sistema apibūdinama, kaip donator. Susimokėjus tam tikra suma, jums atsiveria daugiau galimybių serveryje. Nuo geresnių automobilių iki veiksmų, kuriuos yra galima atlikti serveryje tik su prenumerata. Darbai - Į kuriuos galima įsidarbinti tik tada, kai jus esate pakankamai įgijęs išsilavinimo bei esate tinkamas dirbti pagal jūsų visą praeities istoriją. Dirbdami reguliariai savo darbą įgyjate stažą, kuris automatiškai kelia algą bei padidina šansą gauti paaukštinimą. Tuning - Variklio tobulinimas dalimis, jog jis būtų greitesnis, custom kosmetinės dalys iš pasirinktų objektų bei in-game integruotas tiuningas. Misijos - Serveryje randasi keletas asmenų, iš kurių yra galima imti užduotis, darbus už kuriuos bus atlyginama pinigais ar dar kokiais nors būdais. Plėšikavimas - Serveryje yra galima apvogti kitą žaidėją, jo namą, jo automobilį. Taipogi ir banką, parduotuvę, ginklinę ar net kariuomenės įranga. Sudeginti kito žaidėjo automobilį, namą ar verslą. Akcijos/Kripto-valiutos - Serveryje yra galima investuoti į akcijas bei kripto-valiutas, jog sėkmingai pasipelnyti. Medicininė pagalba - Žaidėjas gali suteikti medicininę pagalbą kitam žaidėjui, jei jis turi medicininių įgūdžių tai atlikti. Sutvarstyti žaizdas, leisti vaistus bei gaivinti žmogų. Daiktų gaminimas / Crafting - Žaidėjas, turėdamas daiktų gaminimo įgūdžių, gali pasigaminti tam tikrus daiktus, ginklus bei rūbus turėdamas tam skirtas priemones bei dalis. (Naujiena) Alkis ir troškulys - Žaidėjas po kiek laiko išalksta bei ištrokšta, tad jam reikia nusipirkti ar pasigaminti maisto, jog pasistiprinti. Nevalgant bei negeriant po tam tikro laiko tarpo pasirodo sveikatos sutrikimai bei nusilpimas, blogiausiu atvėju mirtis. (Naujiena) Sklypai - Žaidėjas nusipirkęs sklypą gali statyti savo nuožiūrą pastatą, kuris gali buti kaip nuosavas namas, butas, klubas ar įmonė. Viskas priklauso nuo jo fantazijos.  
   Startas
   Serverio dabartinė versija: RG 0.13 0.14

   Serverio starto data dar nėra numatoma, bet galite jau patys ir susiskaičiuoti po kokio laiko tarpo jis įvyks. Mes planuojame serverį atidaryti Alpha stadijoje, jog žaidėjai galėtų išbandyti visas atliktas sistemas, jų funkcionalumą bei galbūt atrasti kokių nors klaidų. Startavimo versijos:
   RG 0.30 - Alpha išleidimas į publiką testuoti visas sistemas, jų funkcijas, atrasti klaidas. Žaidėjo galimybės nebus apribotos prenumeratos sistema. RG 0.70 - Beta išleidimas į publiką testuoti visas naujas bei perdarytas sistemas, jų funkcijas, atrasti klaidas. Testuoti naujus MAPP statinius, atrasti klaidų bei minusų. Žaidėjo galimybės nebus apribotos prenumeratos sistema. RG 1.00 - Full išleidimas į publiką žaisti pilnai funkcionalų ir sutvarkytą serverį, kuriame jau bus visos sistemos, visi MAPP statiniai. Žaidėjo galimybės bus apribotos prenumeratos sistema.
  • Parašė xoas
   Sveiki
   Kviečiu Jus prisijungti į Tekton privatų serverį
   Mes ieškome:
   Žaidėjų, norinčių patirti paprastą Vanillą išlikimą.
   Siekiančių bendrauti su draugiška bendruomine.
   Gebančių daug statyti ir prisidėti prie serverio statinių
   Žmonių, kurie taikiai žaistų serveryje
    Apie serverį: 
   Serveris yra paprasto survival vanilla tipo.
   Spawn'e yra įkurta žaidėjų parduotuvės, kur galima pirkti visko.
   Aplink spawn'ą leidžiama statyti visokius kūrybinius statinius!
   Priimame ne tik žmones su legaliomis paskyromis
   SVARBU: Anketa būtų kuo išsamesnė. Atsirenkame atsakingus žmones, kurie rodo potencialą ir norą žaisti mūsų serveryje. 
   Taigi ko lauki? Prisijunk prie mūsų discordo ir užpildyk anketą!
   Discord: https://discord.gg/QVgPj49
   Anketa:
   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc64arWoK8lDpwYtATgDpNkzEDUpQh-RWeTIEHkAE20gCX5OA/viewform
    

  • Parašė ➦Dovydas.
   Sveiki,
   Tad ieškau naujų žaidėjų į privatų serverį pavadinimu "Nuostabios Legendos"
   Ieškome šių žmonių;
   Kurie turėtu, bent 14 metų. Mokėtų minimaliai statyti. Turėtų discord. Turėtų mikrofoną. Kurie būtų draugiški, linksmi, bei faini. Kurie būtų aktyvūs. Daugiau informacijos, pm. Arba galite sužinoti discord.
   Nori patekti?
   1. Pateik anketą - paspausk ČIA
   2. Prisijunk į discord, bei lauk žinutės, kuri praneš ar patekai.
   Discord link; https://discord.io/privatus-serveris
  • Parašė AdomaS_
   Rašant litanijas kažkokias, iškarto eisiu prie reikalo. Ieškau rimtos ir tvirtos projekto komandos. Serveris kuri sugalvojęs yra Classic Prison, esu sugalvojęs neblogu idėjų kur dar niekur ne esu matęs. Jau ilga laika norisi sukurt kažką naujo ir ypatingo. Turiu daug motyvacijos ir kantrybes jog toki projektą sukurti.
   Apie projektą
   Projektas bus „Classic“ prison, ivejus i serveri bus paprasta prison rutina, gausite kirtikli ir eisit kasinetis ir kelsite ranga, serveryje bus 6 rangai. Bet šioje vietoje jau atsibos ankščiau ar vėliau. Čia sugalvojau idėja kaip Narkotiku sistema, pačiam spawne kavosis dealeris, jis pardavinės 3 rusiu narkotiku sėklas. Nusipirkus ten pvz. Weed sėkla, ja galėsite pasodinti savo kameroje i vazona. Vazonas galėsite sucraftint kai pasieksite tam tikra crafting leveli. Vazona reikės prižiūrėti visalaik nes jam truks vandens jog toliau augtu, jei nespėsite tai jums nebeaugs ir reikės per nauja seed. Augimo laikas bus tarp 30-45minuciu. Kai rodys prie vazono «Paruošta» tada galėsite paimti savo paruoštus narkotikus ir bandyti parduoti pas dealeri. Narkotikai tai bus papildomi pinigai. Bus taip pat ir Black marked kur vyks nelegali veikla tarp žaidėjų.
   Taip pat bus ir sargybiniai serveryje, jie jus baus už pažeistas taisykles, nužudymą ir visa kita. Prisonas bus pastatytas limituotam mape pvz. 3k x 3k, tad išėjus i laisve jus labai toli negalėsit nueiti. Gavote tik dali skanesto.
   Ko man tiksliai reikią?
   Jog man si projektą sukurt reikia tvirtos komandos.
   Statybininku 2/2
   Reikės kūrybingų žmonių, išmanantys savo darbą, šie žmones turi turėti norą ir dirbti nepriversdami. Statinį kuri statysit bus ne 100x100, o daug didesnis.
     Grafikos dizainerio 1/1
   Reikės žmogaus nusimanancio grafikos dizainu. Reikės nupiešti forumo dizaina, ir atlikti smulkius gfx darbus.
     Weberio 1/1
   Reikės žmogaus nusimanancio tinklapiu srityje, jų kodavimu ir saugumą. Dizainas turės būt paprastas ir daug neprikistas, lengvai krentantis i aky
     Java programuotojas 1/1 
   Reikės žmogaus kuris nusimano java srityje ir galetu atlikti pora pluginu kodavimo, taipogi dirbti ties optimizavimu
     Skripteris 0/1 {NAUJA}
   Reikės žmogaus kuris nusimano "Skript" srityje ir galetu atlikti pora reikalavimu.
     Rėmėjų/Rėmėjo 1/1
   Reikią rėmėjo apmokėti už Serveri, tinklapi. Su rėmėjais yra būdas pasirašyt sutarti jog jūsų pinigai nenuplauktu veltui. Ar bus atsilyginta komandai?
   - Manau jei viskas eis kaip manau, kas yra didelis šansas nes dabartiniai prison serveriai žlunga nes nesugeba pateikti kažką naujo. Jei nepavyks projektas, pakratysiu savo kišenes ir bus lūkesčiai gražinti. Galėsim taipogi su rėmėjais sutarti pasirašyt.
   Ką veiksiu aš?
   - Kursiu ir galvosiu visa serverio pagrindą, taip pat galėsiu padėti ir su statyba. Esu minecrafte ne pirmus ir matęs daug visko ir žinau ko tikrai žaidėjai nori prison srityje.

   Projekto discord grupe 
   Sukuriau discord grupe kur galetumete sekti naujojo MineCraft "Classic" prison naujienas!
   https://discord.gg/wvPXkR7
   Jei yra klausimu rasom i A.Z, arba i komentarus.
   Atsiprašau už mano klaidinga rašyba


   VISKA RADAU!
    
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×