Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmasis mano MAPP darbas


#Rokas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1753 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras!,

Tai yra mano pirmasis sumapintas darbas bet jis buvo padarytas prieš 16 dienų, turbūt jums klausimas iškilo kodėl prieš 16 dienų? todėl nes aš neapsisprendžiau ar verta kelti čia ar neverta, bet tiesiog paskui daugiau gavau motyvacijos, ir keliata žmonių parašė įkelk ir paprašyk nuomonės iš kitų maperių, nes buvau įkėles viename projekte, tad linka tapatį panaudojau

, tad labai nesmerkite - bet jūsų nuomonė + patyrūsių mapperių nuomonė bei patarimai tikrai praverstų ! 

 

 

Tad pataginsiu pora mapperiu, kūrių nuomonė bei patarimai tikrai man asmeniškai praverstu!

@Jaron @newyorkas @CALIFFORD.

- nepykite už tag'us.

 

Nuotraukos:

 

 

 

 

 

 

Gero vakaro!

 

Redaguota , nario #Rokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neskubėk dėt teksturų, daugiau paieškok, nes dabar tai ko ne praščiausias parinkai kokias galėjai. Augalijai naudok ne 2 objektus suklijuotus pagal lyniuotę, paįvairink map darbą. Pačią aikštelę galėjai daryt ir įdomesnę, tarkim 50/50 (plotas prie pastato padalintas į dvi dalis, vienoje pusėje aikštelę, kitoje - tik augalija). Žodžiu, iš idėjos - tuščia, darbas atrodo darytas - kad daryt.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, #Andrius# parašė:

Kad prieš 16dienų įkeltas, o sumappinai nesenai kaip čia suprast.

nes kitame puslapį esu nuotrauką irgi pasidalinęs, o linką paėmiau nuo ten tapatį ir įkėliau čia jeigu ką ten LM*.LT ( nereklama ) :) 

2 minutes prieš, martynaLTU parašė:

9/10 tik užrašas parkin reik gal pariškinti, bet mldc toliau eini

Ačiū, bei dėkoju už patarima!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauguma tekstūrų reikia keisti, asfalto/tvoros/langų/pastato, bandyk ieškoti originalesniu tekstūrų, o išdėstymas gal ir neblogas tik trūksta aplinkui gamtos, bandyk keisti medžius, dėti mažiau gėlių, krūmų kokių įkišti, stenkis padaryti pora išvažiavimo/įvažiavimo vietų, bet kaip pirmas kartas - neblogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Jaron parašė:

Dauguma tekstūrų reikia keisti, asfalto/tvoros/langų/pastato, bandyk ieškoti originalesniu tekstūrų, o išdėstymas gal ir neblogas tik trūksta aplinkui gamtos, bandyk keisti medžius, dėti mažiau gėlių, krūmų kokių įkišti, stenkis padaryti pora išvažiavimo/įvažiavimo vietų, bet kaip pirmas kartas - neblogai.

Labai dėkingas, ačiū už nuomone bei neblogus patarimus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1753 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...