Peršokti į turinį

KLAUSIMĖLIS dėl minecraft serverių


Barokis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1781 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

Gal turite pasiūlymų kokių lietuviškų "Minecraft" serverių šiais laikais trūksta?

"Survival" žanro serverių, manau, kad tikrai netrūksta, tačiau šio tipo serverių būna įvairiausių. Tad jeigu norėtumėt dar vieno naujo survival/pvp serverio, prašau nurodykite, ką šis serveris turėtų daryti kitaip, jog būtų patrauklesnis už kitus konkurentus.

Lietuvišką "Minecraft" "Minigame" serverį bežinau tik vieną - mineplay.lt. Deja, VCH, thedream, godplay išjungė. Bet ar reikia jų daugiau, kai yra hypixel'is?

Mano manymu, žmonės į lietuviškus serverius eina ne dėl to, jog nori rasti kažką niekada niekur nematyto, o todėl, kad jiems daug mieliau kurti santykius su lietuviais ir jaustis "saviems". Jeigu taip nebūtų, manau, jog lietuviškuose serveriuose išvis nematymumėm žaidėjų, kuriems daugiau nei 10 metų, nes užsienis visada turi ir turės geresnius projektus.

Šie "apklausos" rezultatai, manau, suteiks naudos ne tik man, bet ir visiems forumo lankytojams.  Dėkui :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Barokis parašė:

Sveiki.

Gal turite pasiūlymų kokių lietuviškų "Minecraft" serverių šiais laikais trūksta?

"Survival" žanro serverių, manau, kad tikrai netrūksta, tačiau šio tipo serverių būna įvairiausių. Tad jeigu norėtumėt dar vieno naujo survival/pvp serverio, prašau nurodykite, ką šis serveris turėtų daryti kitaip, jog būtų patrauklesnis už kitus konkurentus.

Lietuvišką "Minecraft" "Minigame" serverį bežinau tik vieną - mineplay.lt. Deja, VCH, thedream, godplay išjungė. Bet ar reikia jų daugiau, kai yra hypixel'is?

Mano manymu, žmonės į lietuviškus serverius eina ne dėl to, jog nori rasti kažką niekada niekur nematyto, o todėl, kad jiems daug mieliau kurti santykius su lietuviais ir jaustis "saviems". Jeigu taip nebūtų, manau, jog lietuviškuose serveriuose išvis nematymumėm žaidėjų, kuriems daugiau nei 10 metų, nes užsienis visada turi ir turės geresnius projektus.

Šie "apklausos" rezultatai, manau, suteiks naudos ne tik man, bet ir visiems forumo lankytojams.  Dėkui :)

 

Nu galiu tik tiek patarti jeigu darai servą reik ir gero hosto. Bet matai užsienio projektai yra visas minecraft variklis (Kitaip sakant), ir administracija aktyvi anticheat geras,bet HYPIXEL turėjo prastą hostą todėl krito. Todėl kaikuriem (BENT MAN)  įgrįso lietuviški serveriai kai savininkam,administratoriam Poh** ant serverio mato čyterį nebaniną,o ypač apie patį MineP taspats kaip Timenet tik plėšia pinigus iš vaikų . TheDream taspats kopijuoti pluginai pardavinėjo Prižiūrėtoją kurie gali nekaltus žmones banint pvž pasiuntė n* . Tai nusipirkęs vaikas ir deda baną, nemanau,kad turi taip būti. EDIT: Paskaičiau,kad ir godplay čia tai va nuomonė apie godplay nors jie ir kuria pluginus,bet prijungia botus (RODO,KAD DAUGIAU ŽAIDŽIA)

                    Todėl jei nori gero servo pirma reik surast gerą komandą kuri skirtų laiką , gaudytų čytus. Sėkmės

Redaguota , nario _マタス_*
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Barokis parašė:

Sveiki.

Gal turite pasiūlymų kokių lietuviškų "Minecraft" serverių šiais laikais trūksta?

"Survival" žanro serverių, manau, kad tikrai netrūksta, tačiau šio tipo serverių būna įvairiausių. Tad jeigu norėtumėt dar vieno naujo survival/pvp serverio, prašau nurodykite, ką šis serveris turėtų daryti kitaip, jog būtų patrauklesnis už kitus konkurentus.

Lietuvišką "Minecraft" "Minigame" serverį bežinau tik vieną - mineplay.lt. Deja, VCH, thedream, godplay išjungė. Bet ar reikia jų daugiau, kai yra hypixel'is?

Mano manymu, žmonės į lietuviškus serverius eina ne dėl to, jog nori rasti kažką niekada niekur nematyto, o todėl, kad jiems daug mieliau kurti santykius su lietuviais ir jaustis "saviems". Jeigu taip nebūtų, manau, jog lietuviškuose serveriuose išvis nematymumėm žaidėjų, kuriems daugiau nei 10 metų, nes užsienis visada turi ir turės geresnius projektus.

Šie "apklausos" rezultatai, manau, suteiks naudos ne tik man, bet ir visiems forumo lankytojams.  Dėkui :)

 

HCF.  Nelabai kaźkam girdėtas.  Daugiau žinomas užsienyje.  Hardcore factions.  Tai kai base raids galimi,  kai krinta faction power,  tai vyksta tada kai žmogus miršta.  Pvz.: factione yra 2 žmones.  Jų power abiejų: 2.1. Mirus viena kart jis tama 1.1 mirus antra kart 0.1 ir mirus trečia kart -0.1 kai jų power yra neigiamas jie yra raidable.  Ir ju base gali but griaunamas,  reidinamas.  Po kažkiek laiko atsistato jų power ir jie vel gali tapti turtingais. Nėra jokių obbsidian base.  Yra paprasti wood nameliai ar kt.  Bet ne paprasti fac.  base. Daugiau apie HCF gali pasiskaityt internete.  Turiu patirties su šiuo gamemode. Tai galėčiau padėt paruošt srrverį :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas minecraft yra suktus dalykėlis. Kitiem pasiseka, o kitiem ne. Tad jeigu tikrai esi pasiruošęs išleisti dar viena serverį, prašau, surinkti gera administracija, kuri būtų akjtyvi ir banintų žaidėjus. O dėl serverio tipo tai manau nėra svarbu, nes kaip ir sakei žaidėjai ateina tik, kad tu lietuviais pažaisti. Tad jeigu reikia komandos nario mano durys laisvos :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl mineplay tai pasišlykštėjimas grynas. Nuvertė timenet su vytune dėl vaikų scaminimo... Tai dabar naujas serveris irgi ta pati afera.... Ir trolinimai , viskas taipat ... Šiap man tai thedream buvo normalus serveris , bet vėliau nusirito dėl adminu pardavinėjimų... Būtų linksma išvysti naują serverį, normalų be jokių admin pardavinėjimų ir jog staff prižiūrėtų serverį ir kreiptu dėmesį į tai ką nori paprasti žaidėjai na ir nebūtų trolinimų nes dabar trolinimai grįžta po timenet laikų. šiuo atveju mineplay. Kaip parodyk facecam ar spjauk ant pc ar dar kažkas...

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Dėl mineplay tai pasišlykštėjimas grynas. Nuvertė timenet su vytune dėl vaikų scaminimo... Tai dabar naujas serveris irgi ta pati afera.... Ir trolinimai , viskas taipat ... Šiap man tai thedream buvo normalus serveris , bet vėliau nusirito dėl adminu pardavinėjimų... Būtų linksma išvysti naują serverį, normalų be jokių admin pardavinėjimų ir jog staff prižiūrėtų serverį ir kreiptu dėmesį į tai ką nori paprasti žaidėjai na ir nebūtų trolinimų nes dabar trolinimai grįžta po timenet laikų. šiuo atveju mineplay. Kaip parodyk facecam ar spjauk ant pc ar dar kažkas...

Yra keli normalus serveriai ir dabar, pvz mano (ne reklama) paprastas, nera skamu jokiu , nes dirba gera administracija. Tiesiog reikia paieskoti ir bent 2-3 val pazaisti , kad susidaryti vaizda apie serveri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Meluojanti parašė:

Yra keli normalus serveriai ir dabar, pvz mano (ne reklama) paprastas, nera skamu jokiu , nes dirba gera administracija. Tiesiog reikia paieskoti ir bent 2-3 val pazaisti , kad susidaryti vaizda apie serveri.

Aš nesakau jog visi serveriai scam gal kiti ir normalūs tiesiog jog aš minecrafto nebežaidžiu tai tiesiog kiek anksčiau susidariau įspūdį tokį ir turiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1781 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...