Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasinaudosiu Proga, Atiduodu LMG kopija gamemode.


Annūbis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi taigi atėjo ta diena, kaip pats jau daug kartu ir metu esu kuręs projekta su kitais savininkais, kurie iki to laiko nebuvo verti 100procentu, ar darbo trūko ar kažkas kitko, nusibodo turėti projekta savajį, jau geriau investuot į nauja projekta su patikimais asmenimis,taigi dalinuosi SATG gamemodu, reikėtu apsitvarkyti, buvo daroma lmg kopija prašau naudokites i valias, gamemode surištas su mysql, daug visko nepamatysite.Tai yra nuo satg gamemodo likes pagrindas, o bandėme daug ką keisti daryti, užtrukome nemažai kol dali padarėme, ir noriu priminti kad tai nebuvo dieninis darbas, i diena darbavomes pora valandu prie modifikacijos.

Link parsiuntimo:
https://www77.zippyshare.com/v/fmGuovoe/file.html

 

 

 

 

Naudokites i valias ar prisidėkite prie kolekcijos.Nesigailiu nes nebenoriu turėti aplamai jokio gamemode, kuris užimtu nors ta megabaita maža ar didelį.Jei turite pasiulymu su SAMP projektu ir reikia investicijos parašykite Asmeninę žinutę susisieksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, R-MG.LT parašė:

Nemanau ar vertą siūstis, tiesiog manau bus daug bugų ir kodas nk gero ane? 

Beabėjo teisingai sakai, kas norės tas parsisius pasižiūrėti, dėl bugu taip yra kodas irgi nieko gero, tiesiog jau kaip ir minėjau jau dašuto man tas kurimas, jau geriau žaisti paprastam projekte negu turėti ir leisti investuot gan didelius pinigus,kaip galima paprastai žaist ir mėgautis žaidimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Bachūras` parašė:

Kodas gal ir geras, bet klausimas kas šiais laikais aukso vertais modifikacijomis dalinasi :)

t.y Dėkuj seniuk :)

Mažai kas dalinasi tokiomis modifikacijomis, man nebėra laiko ir noro laikyti ja kaip nieko nedarau tad ir pasidalinau prašom turėkis ir naudokis į valias man negaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), zeikis parašė:

Mažai kas dalinasi tokiomis modifikacijomis, man nebėra laiko ir noro laikyti ja kaip nieko nedarau tad ir pasidalinau prašom turėkis ir naudokis į valias man negaila.

Tokiams kaip tau visi mažiukai vaikiukai turėtu sakyti - AČIŪ!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-06-16 16:55, Grand. parašė:

Gaila, kad daliniesi, bet tavo valia. Ačiū, uždėjau žalią ir įsimesiu į kolekciją :)

Man tikrai negaila, nes šiuo momentu jokiu su samp dalykais neužsiemu nebent ateit žaist pas kažka, ar šejp laisva laika prastumt jei neturiu ką veikti.Tegul kuriasi nauji ryžiko kopijos, kaip ankčiau budavo sargo kopijos tai galimai bus ir ryžiko kopijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...