Peršokti į turinį
Rampage.lt

Rampage.lt CS:GO serverių tinklas!

Recommended Posts

facebook_cover.png

Sveiki, RAMPAGE.LT - Nesenai startavęs Counter Strike Global Offensive serverių tinklas!. Tikimės Jus nustebinti savo serveriais ir sulaukti galbūt nuolatinių žaidėjų. Projektas dar tik išsibegėja, tačiau galime pasigirti 8 turimais serveriais. Šiek tiek apie turimus ir esamus serverius apačioje:

 

CS:GO 1vs1 arena

Serveryje galima kovoti vienas prieš vieną, kviesti specifinį žaidėją į dvikovą. Serveris palaiko 128 tickrate, kuris įgalina ypač taiklius šūvius. Puikus serveris apšilti prieš CS:GO MM, FACEIT arba mūsų Masofkės serverį.

Serverio taisyklės

Serverio IP adresas: csgo.rampage.lt:27015

 

 CS:GO Forfun

Forfun serveryje yra daug modifikacijų, tokių kaip futbolas (SourceJam), Basebuilder (Zombyno modifikacija), Course (Kliūčių žemėlapiai), Multigames (Pačiame žemėlapyje galima pasirinkti žaidimą),  Deathrun (Kai vienas ar daugiau žmonių kontroliuoja spastus, o kiti bando apgauti tuos valdančius spąstus žmones), PropHunt (Pasivertimas į žemėlapio objektus ir slėpimasis nuo ieškotojų) bei daug daugiau kitų.

Serverio taisyklės ir informacija

Serverio IP adresas: csgo.rampage.lt:27019

 

 CS:GO Jailbreak

Kalėjimo ištrūkimo serveris remiasi policininkų išmanumu, sugebėjimais. Nevykdant policininko nurodymų žaidėjas automatiškai tampa sukilėliu. Sukilėliai turi būti kuo skubiau pašalinti, norint jog serverio diena vyktų sklandžiai. Serveryje gausus pasirinkimas dienų, sistemų, bei funkcijų.

Serverio taisyklės

Žaidimo informacija

Jailbreak dienų žaidimai

Serverio IP adresas: csgo.rampage.lt:27018

 

CS:GO Masofkė

Tai yra įprastinė Counter-Strike: Global Offensive modifikacija skirta atsikvėpti nuo FACEIT, Matchmaking sistemų, bei smagiai praleisti laiką. Serveris palaiko 128 tickrate, kuris užtikrina, jog kulkos bus sėkmingai užregistruotos.

Serverio taisyklės

Serverio IP adresas: csgo.rampage.lt:27016

 

  CS:GO Surf

Šis serveris paremtas slidinėjimu žemėlapių blokais kaip ant vandens bangų. Visa esmė nenukristi, bei pašalinti kitos komandos narius. Šis serveris išsiskiria ginklų patirties sistema, kuo daugiau žalos padarote priešų komandai, tuo geresnį ginklą galite naudoti.(Combat stilius su gun xp sistema) Serveris dar nestartavo

Serverio taisyklės ir informacija

Serverio IP adresas: csgo.rampage.lt:27021

 

CS:GO Trouble in Terrorist Town

Bėda teroristų mieste - Praėjus 30 sekundžių nuo raundo pradžios kiekvienas žaidėjas gauna po rolę. Yra 3 pagrindinės rolės: Civiliai, detektyvai ir išdavikai. Niekas nežino kas kokią rolę turi, išskyrus detektyvo. Civiliai turi bendradarbiauti su detektyvais, jog išsiaiškinti kas yra išdavikas. Išdavikai turi bendradarbiauti su kitais išdavikais, jog pašalinti visus civilius ir detektyvus iš roundo. Patartina pasiskaityti forume esančias temas prieš pradedant žaisti serveryje.

Serverio taisyklės ir informacija

Serverio IP adresas: csgo.rampage.lt:27017

 

CS:GO Zombie Swarm

Zombių spiečius arba kitaip žinomas kaip Zombie Swarm serveris būdavo vienas iš žaidžiamiausių lietuviškų serverių Counter-Strike 1.6 zombyno pasaulyje. Ši modifikacija persikėlė ir į Counter-Strike: Global Offensive pasaulį. Zombiai turi išskirtines galias kurios yra analogiškos Left4Dead žaidimui. Nepamiršta ir ginklų patirties sistema. Ginklų spektras platėja lygiams kylant. Kuo daugiau lygių pakeliate tuo didesnis potencialas išlikti gyvam. Taip pat yra patobulinimų meniu, su kuriuo galima iškeisti ginklų patirtį į tam tikrus laikinus pagerinimus ginkluose arba gauti papildomų bonusų pvž granatų. (serveris dar nestartavo)

Serverio taisyklės

Serverio IP adresas: csgo.rampage.lt:27020

 

 CS:GO Bhop

Šis serveris turi žemėlapio rekordus. Stiliai: Normal (autobhop), Sideways, W-only, Scroll (be auto bhop), 400 velocity,half-sideways, D only, Segmented. Serveris turi apie 1100 žemėlapių, todėl niekad neatsibos joks žemėlapis nebent pradinis. Serveris veikia 128 tickrate Yra 30 apie skirtingų unikalių rankų žaidėjams (išdalinami pagal topines vienas kiti procentaliai). Kitaip sakant kuo daugiau žaidėjų tuo didesnis pasiskirstymas. Serveris talpina tik 15 žaidėjų. Galima peržiūrėti kaip buvo pereitas žemėlapis su !replay komanda, paslėpti kitus žaidėjus su !hide, restartuoti savo laiką su !r, pažiūrėti koks žemėlapio sunkumas !tier

Serverio IP: bhop.rampage.lt:27022

Voice chat -  Visuose serveriuose išskyrus Jailbreak ir Trouble in Terrorist Town įdėta sistema Voice Rooms. Ši sistema leidžia sukurti Voice kanalus pagal prisijungusio žmogaus šalį. Tarkim esi iš Lietuvos ir pridės tave prie Lithuania kanalo. O ką daryti tokiu atveju jeigu esi emigravęs? Rašyk !voicerooms ir išsirinkti Lithuania kanalą. Jeigu šalies neranda, automatiškai išmeta į English kanalą. Prisijungus pirmą kartą rašys kokiame kanale esate ir informacinę žinutę, jog galite pasikeisti kanalą.

Mūsų serveriai turi tokias komandas kaip !ws, !gloves, knife kurie suteikia kiekvienam ginklui, peiliui skiną.

  • Norime priminti, kad nesenai startavo mūsų svetainė ir joje paskelbtas šioks toks giveaway kurį rasite mūsų svetainėje. Giveaway!

 

 

 

 

 
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapįprieš 18 valandas(-ų), Deimis1235 parašė:

aš pasijilkstu AWP Serveriu :( Bet Sėkmes jums :)?

Na žinai serverių neprikursim milijoną jeigu juose niekas nežais. Yra ir taip 8 serveriai šiuo metu :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×