Peršokti į turinį

help csgo dropina fps


Tomelio

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1811 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

9 minutes prieš, Tomelio parašė:

Sveiki, noiriu paklausti ar galima kazkaip pasikelti fps'a ant csgo. Pagal mano manyma turetu eiti svariai su tokias pc duomenimis. Dabar dropina iki 50 nuo 100fps.

Imesiu info pc, pakomentuokit turi dropint ar ne. P.S losiu and widscreen 16:9. 

 

1.png

2.png

pas mane yra i5-8400, 8 gb ram ir 1060 3gb. fps buvo nukritę iki 130 po naujos panoramos, įsistaliavau GeForce Experience, po tam neturėjau mažiau kaip 280 fps, visada 280 - 350, 1080x1920 high settings. 

patariu pabandyti GeForce Experience

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

pas mane yra i5-8400, 8 gb ram ir 1060 3gb. fps buvo nukritę iki 130 po naujos panoramos, įsistaliavau GeForce Experience, po tam neturėjau mažiau kaip 280 fps, visada 280 - 350, 1080x1920 high settings. 

patariu pabandyti GeForce Experience

aciu labai reikia pameginti, pasakysiu isisprende beda ar ne :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

pas mane yra i5-8400, 8 gb ram ir 1060 3gb. fps buvo nukritę iki 130 po naujos panoramos, įsistaliavau GeForce Experience, po tam neturėjau mažiau kaip 280 fps, visada 280 - 350, 1080x1920 high settings. 

patariu pabandyti GeForce Experience

aciu labai reikia pameginti, pasakysiu isisprende beda ar ne :) 

Nepadejo zinok tiesiog automatiskai pakeite grafika i best grafika taspats...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

-high -d3d9ex -novid -threads 8 (pasikeisk į savo << thread skaičių) +mat_queue_mode 2 

Pats su panašiu kompiuteriu žaidžiu, tik procesorius ryzen'as, kai nepasirašau launch optionų visad būna apie ~150-100FPS'ų su lag spikais, bet parašius iškart užkyla. 

Svarbiausia ką pasirašyk tai -high ir -threads, kiti nėra būtini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, newyorkas parašė:

-high -d3d9ex -novid -threads 8 (pasikeisk į savo << thread skaičių) +mat_queue_mode 2 

Pats su panašiu kompiuteriu žaidžiu, tik procesorius ryzen'as, kai nepasirašau launch optionų visad būna apie ~150-100FPS'ų su lag spikais, bet parašius iškart užkyla. 

Svarbiausia ką pasirašyk tai -high ir -threads, kiti nėra būtini.

Paaiskink man biski as zalias kas tie "-threads"  kur rasti ju skaiciu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Tomelio parašė:

Paaiskink man biski as zalias kas tie "-threads"  kur rasti ju skaiciu ?

Pasigooglink savo procesorių, nueik į intelio puslapį ir bus parašyta kiek "threads" turi.

Šiuo atveju pas tave 4.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1811 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...