Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Icloud Iphone 6 problema su slaptažodžio atgavimu


Kosmos

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu Iphone 6, bet pamiršau slaptažodį ir visur beveik kur bandau prisijungti, bet neturiu slaptažodžio. Turiu prieigą prie gmail, bandžiau per Iforgot, bet turi ten išmesti per iphone notificationą ir neišmeta. Gal kas ką padės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Kr1sas parašė:

Į kompą itunes parsisiunti ir darai resetą pilną, kitokio būdo nelabai žinau.

Resero nepatarčiau naudoti, jei pamiršai skaptažodį bandyk kažkaip kol įjungtas telefonas, padarysi reseta išvis neįjungsi nes reikalaus slaptažodžio, bandyk per apple susigražint bent jau man tai pavyko tačiau buvo per vėlu nes buvau padares reseta.. O ten naujas slaptažodis nebetinka. Turi vesti sena.

prieš 4 valandas(-ų), Kr1sas parašė:

Į kompą itunes parsisiunti ir darai resetą pilną, kitokio būdo nelabai žinau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Adidas^ parašė:

Resero nepatarčiau naudoti, jei pamiršai skaptažodį bandyk kažkaip kol įjungtas telefonas, padarysi reseta išvis neįjungsi nes reikalaus slaptažodžio, bandyk per apple susigražint bent jau man tai pavyko tačiau buvo per vėlu nes buvau padares reseta.. O ten naujas slaptažodis nebetinka. Turi vesti sena.

 

 

prieš 17 valandas(-ų), Kr1sas parašė:

Į kompą itunes parsisiunti ir darai resetą pilną, kitokio būdo nelabai žinau.

Man esmė, kad emailą turiu bandau į Iforgot, bet neišeina rašo, kad turi kažkokia lentelė išokt, bet neišoksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Adidas^ parašė:

Resero nepatarčiau naudoti, jei pamiršai skaptažodį bandyk kažkaip kol įjungtas telefonas, padarysi reseta išvis neįjungsi nes reikalaus slaptažodžio, bandyk per apple susigražint bent jau man tai pavyko tačiau buvo per vėlu nes buvau padares reseta.. O ten naujas slaptažodis nebetinka. Turi vesti sena.

 

Su tuo buvau net pamestą iphoną atrakinęs ir viskas puikiai veikė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, K0smosas parašė:

Gali plačiau?

Parsisiunti itunes, prisijungi telefona nueini į safe mode per iphoną, paskui per itunes pasirenki full reset ar kažkas panašaus jis susimasto susirašo visus atnaujinimus ir įsijungia kaip naujas ragelis, tik dėl icloudo nežinau kaip pas tave bus, nes nežinau ar tam buvo jis ar ne, bet manęs neprašė prisijungti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
2019-05-24 19:04, Kr1sas parašė:

Parsisiunti itunes, prisijungi telefona nueini į safe mode per iphoną, paskui per itunes pasirenki full reset ar kažkas panašaus jis susimasto susirašo visus atnaujinimus ir įsijungia kaip naujas ragelis, tik dėl icloudo nežinau kaip pas tave bus, nes nežinau ar tam buvo jis ar ne, bet manęs neprašė prisijungti

Jeigu telefone įjungtas Find My iPhone, tai jokie iTunes ir kiti resetai nepadės, perkrovus prašys seno slaptažodžio.

Kažkada man panašiai buvo su security questions, tai paskambinau į Apple ir susitvarkiau. Yra duotas lietuviškas numeris, nekainuoja papildomai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...