Peršokti į turinį

[Parduodamas] Mafijos bazė #2


newyorkas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1804 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

iN7IZxY.png

 

Parduotas.

 

Pirmoj temoj situaciją aprašiau ganėtinai aiškiai. Šis darbas, taip pat buvo įvertintas ta pačia suma, bet nereiškia, kad būtinai parduosiu už tokią kainą (galiu kainą ir nuleist).
Skype: reloudas

Nuotraukos dėl "spamo" įkėliau į spoilerį.

 

Galėčiau sumappinti Jums kokį darbelį, susisiekit į AŽ, dėl kainos susitarsim.

 

 

 

5r9YRbA.jpg

xVBNZqm.jpg

2HOsjGh.jpg

TFt78SV.jpg

UZP9SsY.jpg

wo6IE1D.jpg

EUaCV0s.jpg

9lohlbj.jpg

 


 

Redaguota , nario newyorkas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka galiu pasakyt parasiau i az apziuret mapa, nes gi matosi kad is kokio anglu servo ss pasidare grazius ir idejo. Apgaudinet pradejo, nepatariu pasitiket :) pirma apziurekit. Bet apziuret irgi neleis tai jusu pasirinkimas.

O sjp grazus map darbai jei jie tavo.

Redaguota , nario Marius_Vns
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Marius_Vns parašė:

Ka galiu pasakyt parasiau i az apziuret mapa, nes gi matosi kad is kokio anglu servo ss pasidare grazius ir idejo. Apgaudinet pradejo, nepatariu pasitiket :) pirma apziurekit. Bet apziuret irgi neleis tai jusu pasirinkimas.

O sjp grazus map darbai jei jie tavo.

Kiaušinis tu...:DDDDD 
Kaip man tau jį įrodyt, kai neturiu jokios galimybės? Host'o pirkt, dėl tavęs durneliuko tikrai nepirksiu, Hamachi kompiuteryje neveikia, užblokuota prieiga.

Galvok ką nori, matos, kad atsisiuntei "map downloader'į" ir bandai pasiimti map darbą.
Ačiū, kad pakėlei temą.:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, newyorkas parašė:

Kiaušinis tu...:DDDDD 
Kaip man tau jį įrodyt, kai neturiu jokios galimybės? Host'o pirkt, dėl tavęs durneliuko tikrai nepirksiu, Hamachi kompiuteryje neveikia, užblokuota prieiga.

Galvok ką nori, matos, kad atsisiuntei "map downloader'į" ir bandai pasiimti map darbą.
Ačiū, kad pakėlei temą.:

Nieko as neatsisiunciau ir tokio nera kaip tu rasai "map downloader", ir visu antra gi jau tavo zodziai viska atskleide bandai afera padaryt, bet jusu pasrinikimas ar pirkt bet ispejau jus :) tai zinosit. 

Ne pirmas bandai ta padaryt gerai zinau tokias taktikas.

Redaguota , nario Marius_Vns
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Marius_Vns parašė:

Nieko as neatsisiunciau ir tokio nera kaip tu rasai "map downloader", ir visu antra gi jau tavo zodziai viska atskleide bandai afera padaryt, bet jusu pasrinikimas ar pirkt bet ispejau jus :) tai zinosit. 

Aha, nėra, geriau pasidomėk.
Aferos nedarau, bus normalus pirkėjas bus galimas tarpininkas, taip pat, galėsiu eit pirmas.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, newyorkas parašė:

Aha, nėra, geriau pasidomėk.
Aferos nedarau, bus normalus pirkėjas bus galimas tarpininkas, taip pat, galėsiu eit pirmas.:)

Jei nedarytum duotum apziuret serveri gi akivaizdu nuotraukos pagrazintos tik mapp darbus turi o tai per kur fotkinai kartais ne per serva? gi matau kad per koki serva nufotkinai ir ikelei. Ne mano problemos net nebekomentuotum ?

Viskas aikvaizdu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Marius_Vns parašė:

Jei nedarytum duotum apziuret serveri gi akivaizdu nuotraukos pagrazintos tik mapp darbus turi o tai per kur fotkinai kartais ne per serva? gi matau kad per koki serva nufotkinai ir ikelei. Ne mano problemos net nebekomentuotum ?

Viskas aikvaizdu

Žinok įsikėlus kodą į new.pwn laisvai galima įsijungt serverį.
Pasilik savo nuomonę sau, neberašyk savo bereikšmės nuomonės.

Ačiū, buvo gerą, dabar dusk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Marius_Vns parašė:

Jei nedarytum duotum apziuret serveri gi akivaizdu nuotraukos pagrazintos tik mapp darbus turi o tai per kur fotkinai kartais ne per serva? gi matau kad per koki serva nufotkinai ir ikelei. Ne mano problemos net nebekomentuotum ?

Viskas aikvaizdu

ka tu cia komentuoji? Joks normalus mapperis neduos savo mappingo kazkam apziurinet ypac zinant dabartines samp sobu galimybes pasipurmpuot mappa per pora sec (o dar žinant tave, kvailelį, kuris visam forumui apsiskelbęs kaip  ripperis mappų) :D Turi nuotraukas, reikia daugiau - prašai, netinka tokios salygos - nerašai.

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Eimantas // parašė:

ka tu cia komentuoji? Joks normalus mapperis neduos savo mappingo kazkam apziurinet ypac zinant dabartines samp sobu galimybes pasipurmpuot mappa per pora sec (o dar žinant tave, kvailelį, kuris visam forumui apsiskelbęs kaip  ripperis mappų) :D Turi nuotraukas, reikia daugiau - prašai, netinka tokios salygos - nerašai.

Ko tu cia verki tj ban forume prasileisi man rodos uz tokius neigiamus komentarus, viskas aisku kad afera juoda.

ATE BITCH.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Marius_Vns parašė:

Ko tu cia verki tj ban forume prasileisi man rodos uz tokius neigiamus komentarus, viskas aisku kad afera juoda.

ATE BITCH.

bet ar tu tikrai turi psichikos sutrikimu? Skeltas esi kažkoks nah :D

Taigi ir taip aišku kad būtų parodęs tau ta mappa būtum parpumpavęs ir paplatinęs, o tu kaip durnelis dar komentuoji čia kažką :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Eimantas // parašė:

bet ar tu tikrai turi psichikos sutrikimu? Skeltas esi kažkoks nah :D

Taigi ir taip aišku kad būtų parodęs tau ta mappa būtum parpumpavęs ir paplatinęs, o tu kaip durnelis dar komentuoji čia kažką :D 

Tau gal kazkas negerai, kad dar cia vps sugebi rasyt? Nesuprantu kazkoks mazvaikis.

Kaip tu nesupranti, kad tu esi jo draugas ir dbr cia rasai man gi jau ir taip zmonem itarimas kils ka as jau juos ispejau ar teip ar teip gali verkt neverkes :) ne tavo tema dar gincijias vaikas :DD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Marius_Vns parašė:

Tau gal kazkas negerai, kad dar cia vps sugebi rasyt? Nesuprantu kazkoks mazvaikis.

Kaip tu nesupranti, kad tu esi jo draugas ir dbr cia rasai man gi jau ir taip zmonem itarimas kils ka as jau juos ispejau ar teip ar teip gali verkt neverkes :) ne tavo tema dar gincijias vaikas :DD 

Durneli, nei jis man draugas, nei as ji pazystu, itarime tu itarime, nebejuokink ir nebesidaryk gedos tu cia. Bandei nurippint ciuvo darba, nepaejo, fsio, laisvas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Marius_Vns parašė:

Prasideda, isiliek isiliek :D LAISVAS MAUMEDIS good bye :D

Mažiau tu murmėk. Pats sukūrei temą, kad gali nuripint bet kokį Mapp darbą ir galvoji tikrai leisiu tau prisijungti ir "APŽIŪRĖTI" jį? 
Būtum normalus žmogus, būtų galima su tavim kažką susitart. 
Nemanau, ar toks tavo turinys yra reikalingas šitam forume. Pranešiau tave administracijai, tikiuos mažiau liks tokių durnelių kaip tu.

 

Va, čia tavo tema, jeigu pamiršai, kad sukūrei tokią.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), dell.. parašė:

:DD gaudyk report'ą už įžeidinėjimus :DD

Juokingas veikėjas - pats buvo sukūręs temą, kad vagia MAPP darbus ir norėjo "apžiūrėti" maniškį.
Pranešiau kelis kartus aš jį irgi administracijai, gal gavo ko reikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1804 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...