Peršokti į turinį

[Mapp] LS CITYBEE filialias


Exitts

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1835 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip ir kiti taip ir aš, o poto verkia kad kopijuojame kitų idėjas - gaila bet viename projekte ši idėją įgyvendinta ir kur kas stipriau - apie ją rasite rytoj informaciją :) ačiū už mūsų nukopijuota mintį. P.S. idėją gera, bet nekokybiškai išnaudota ;) gero jums ateinančio rytojaus :D Bet šiaip neblogai padaręs - tik tekstai ištampyti kaip **** :) nesakysiu kas

Redaguota , nario Adomas V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
40 minutes prieš, Adomas V. parašė:

Kaip ir kiti taip ir aš, o poto verkia kad kopijuojame kitų idėjas - gaila bet viename projekte ši idėją įgyvendinta ir kur kas stipriau - apie ją rasite rytoj informaciją :) ačiū už mūsų nukopijuota mintį. P.S. idėją gera, bet nekokybiškai išnaudota ;) gero jums ateinančio rytojaus :D Bet šiaip neblogai padaręs - tik tekstai ištampyti kaip **** :) nesakysiu kas

Nukopijuota? Tikrai nei mačiau, nei ieškojau kažko susijusio su tai. Nematau, kas būtų grynai nukopijuota iš tavo siųstų nuotraukų. Nukopijuotas tik grynai Citybee logotipas, kuri galima rasti ant bet kokios šios įmonės mašinos ar google xd 

41 minutes prieš, H0st parašė:

Nieko gero idėją nukopijuotą. Transportas taipogi buvo nukopijuotas būtent nuo mano - https://imgur.com/gallery/NYH5y7M

Bei su lygiavimu žiūriu nesutari. 

Atsakiau jau, tikrai nei ieškojau specialiai ne ką,  net temos citybee forume nemačiau tai..

 

Dabar sakyt, kad nukopijavau idėja ar užrašą tai absurdas :D , tiesiog atsirado idėja, kaip pradėjau kiekvieną dieną naudotis jų paslaugomis norėjau realizuoti mapp darbe. 

Redaguota , nario Exitts
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

Labai logiškai langai suėję į duris, ypatingai struktūra gera trijų sluoksnių, įdomu kaip logiškai mąstant plytas dėjo ant langų ir po to dar baltu džemu pertepė. 

https://imgur.com/a/GFmB1sN

Tu man rodos parašai, po to tik pagalvoji. Šiais laikais viskas įmanomą, kaip ir šioje nuotraukoje. Kam smerkti žmogų nepasidomėjus kas ir kaip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

Labai logiškai langai suėję į duris, ypatingai struktūra gera trijų sluoksnių, įdomu kaip logiškai mąstant plytas dėjo ant langų ir po to dar baltu džemu pertepė. 

Diplomuotas statybininkas išreiškė savo nuomonę :DD

 

į.t jeigu viršui pirmo aukšto nebūtų to stiklinio kvadrato ta aikštele  kur kažkokios žalsvos linijos redaguot į baltas ir labiau sucentruoti pastato logotipą darbas butuuu visaii nusisekęs. Tobūlėėjii :wub:

prieš 12 valandas(-ų), Adomas V. parašė:

Kaip ir kiti taip ir aš, o poto verkia kad kopijuojame kitų idėjas - gaila bet viename projekte ši idėją įgyvendinta ir kur kas stipriau - apie ją rasite rytoj informaciją :) ačiū už mūsų nukopijuota mintį. P.S. idėją gera, bet nekokybiškai išnaudota ;) gero jums ateinančio rytojaus :D Bet šiaip neblogai padaręs - tik tekstai ištampyti kaip **** :) nesakysiu kas

lol, ta citybee sistema jau prieš metus buvo kažkurio projekto aprašyme aprašyta ir padaryta, nesusireikšmink

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), DreTAx-Rust parašė:

Nei jus sugalvojot ta įdėja nei jus ka dvieju minučių darbas tie tavo attachobjecttovehicle mistakai.... O darbas tikrai gražus svarbiausia jog neapkrauta turėtu gražiai krauti objektus ;)

:D  Jei 2 minučių darbas tai va duodu 2 min sukurk man CityBee transportą  :P per tas 2 min nespėsi net pradėt manau. O šjp pats užtrukau  apie 10min tad nereik čia mažint to laiko jopapa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Eimantas // parašė:

Diplomuotas statybininkas išreiškė savo nuomonę :DD

 

į.t jeigu viršui pirmo aukšto nebūtų to stiklinio kvadrato ta aikštele  kur kažkokios žalsvos linijos redaguot į baltas ir labiau sucentruoti pastato logotipą darbas butuuu visaii nusisekęs. Tobūlėėjii :wub:

lol, ta citybee sistema jau prieš metus buvo kažkurio projekto aprašyme aprašyta ir padaryta, nesusireikšmink

O tu ne

2019-04-23 21:55, H0st parašė:

Nieko gero idėją nukopijuotą. Transportas taipogi buvo nukopijuotas būtent nuo mano - https://imgur.com/gallery/NYH5y7M

Bei su lygiavimu žiūriu nesutari. 

:DD nei ta ideja tavo, nei ka lmao.

2019-04-23 21:57, Adomas V. parašė:

Kaip ir kiti taip ir aš, o poto verkia kad kopijuojame kitų idėjas - gaila bet viename projekte ši idėją įgyvendinta ir kur kas stipriau - apie ją rasite rytoj informaciją :) ačiū už mūsų nukopijuota mintį. P.S. idėją gera, bet nekokybiškai išnaudota ;) gero jums ateinančio rytojaus :D Bet šiaip neblogai padaręs - tik tekstai ištampyti kaip **** :) nesakysiu kas

stipriau? isedai i masina, paspaudei nuomotis ir  vsio ?:D wauw

prieš 12 valandas(-ų), H0st parašė:

:D  Jei 2 minučių darbas tai va duodu 2 min sukurk man CityBee transportą  :P per tas 2 min nespėsi net pradėt manau. O šjp pats užtrukau  apie 10min tad nereik čia mažint to laiko jopapa.

8min daugiau, bravo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Eimantas // parašė:

Na, bent anketų į direktorių prižiūrėtoja neperku. Ir savo mintis sudėliot į sakinius sugebu. ;) 

ka ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddd

prieš 1 valandą, Adomas V. parašė:

Echhh Micro Mohito eik tu kurt tuos TDx darbelius ir sedek ramus !

as ne micro dfq

Redaguota , nario pesh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1835 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...