Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Skriptinimo paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1832 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt nariai. Pradėsiu teikti skripterio paslaugas tai būtų:

  • Ištaisyti norimos modifikacijos klaidas.
  • Didelių/mažų sistemų kurimas.
  • Sutvarkyti mysql duomenų bazės failiuką, jai kažko nesaugo ar kitos bėdos.
  • Galiu prisijungti prie jūsų modifikacijos kurimo (tusčio lapo) ir už tam tikrą sumą ja visą sukurti pagal jus.
  • Galiu dirbti prie jūsų projekto ilgą laiką užmokėstis, kas savaitę/mėnėsį
     

Viskas yra mokama, nieko neplatinu nedalinu kitiems, ką būtent jums padarau, nebent būnu apgautas

 

SUSISIEKITE ASMENINĘ ŽINUTĘ

 

Kolkas atlikti darbai : (Bus pildoma)

 

http://northcities.lt/index.php?/topic/66-atnaujinimas-004/

 

 

Redaguota , nario EzTexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, EzTexas parašė:

Panaši, jį aš ją dariau pagal ten, nes neturėjau įdėjos kaip padaryt :).

:D Nu ką tu šneki ar jau reikės gal pajungti ant localhosto tą gm ir nufotkint?   Textdrawas toksai pat kaip ten. Vieta ta pati. Info lentelė ta pati. IR nugalėtoją skelbia taip pat kaip ir per TGP.  Žodžiu matosi kokias ir paslaugas teiki :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, H0st parašė:

:D Nu ką tu šneki ar jau reikės gal pajungti ant localhosto tą gm ir nufotkint?   Textdrawas toksai pat kaip ten. Vieta ta pati. Info lentelė ta pati. IR nugalėtoją skelbia taip pat kaip ir per TGP.  Žodžiu matosi kokias ir paslaugas teiki :) 

Aš tau sakau išten dariau, kas tau neaišku? Nes, kitaip nesugalvojau kaip padaryt :) Geros dienos, bandai kažką įrodyt, bet neina. O td, joks ten td tiesiog užrašai

Redaguota , nario EzTexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, EzTexas parašė:

Aš tau sakau išten dariau, kas tau neaišku? Nes, kitaip nesugalvojau kaip padaryt :) Geros dienos, bandai kažką įrodyt, bet neina. O td, joks ten td tiesiog užrašai

Manau daugeliui smagu pasijuokti būtų įdomu kaip sistemą išėmęs ir pas save įsidėjęs ir dar drysti sakyti kad tu tą sistemą sukuriai nors ten TGP edito sistemą :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, H0st parašė:

Manau daugeliui smagu pasijuokti būtų įdomu kaip sistemą išėmęs ir pas save įsidėjęs ir dar drysti sakyti kad tu tą sistemą sukuriai nors ten TGP edito sistemą :D 

Nebesiginčiojų, geros dienos atėjai pranešimų prisikabint aš ten numečiau viską, ne dėl vien dm. Aš pagal ją dariau, nes pats neturėjau įdėjų. Jeigu grynai ateina tokie kaip tu tik pafreepostint

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, EzTexas parašė:

Nebesiginčiojų, geros dienos atėjai pranešimų prisikabint aš ten numečiau viską, ne dėl vien dm. Aš pagal ją dariau, nes pats neturėjau įdėjų. Jeigu grynai ateina tokie kaip tu tik pafreepostint

Nervai nebelaiko? Tiesą sakau tai nors pripažintum kad tu jos nebekūriai. Bei būtum kopijaves sistemą tai būtum dar kažką dasidares papildomai ir geriau :D o čia net spalvos sutampa ar nežinai kaip pakeisti. Gerai sėkmės ale kuriant naujas sistemas kurios jau egzistuoją :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, H0st parašė:

Nervai nebelaiko? Tiesą sakau tai nors pripažintum kad tu jos nebekūriai. Bei būtum kopijaves sistemą tai būtum dar kažką dasidares papildomai ir geriau :D o čia net spalvos sutampa ar nežinai kaip pakeisti. Gerai sėkmės ale kuriant naujas sistemas kurios jau egzistuoją :D .

Ištriniau, viskas patenkintas? Nes žiuriu aš tau 5 kartus jau sakau, nuo jos daroma buvo, ne jis vėl bando savo įrodyt, baigiam šitą temą. Greitai, atsiras naujas punktas pažiurėsim, ką tada pasakysi vėl sakysi kopintą kažkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, EzTexas parašė:

Ištriniau, viskas patenkintas? Nes žiuriu aš tau 5 kartus jau sakau, nuo jos daroma buvo, ne jis vėl bando savo įrodyt, baigiam šitą temą. Greitai, atsiras naujas punktas pažiurėsim, ką tada pasakysi vėl sakysi kopintą kažkas.

Aš prikibau kadangi nemėgstu kaip žmogus bando kitus įtikinti kad tai jo darbas nors tai ne jo daryta sistema. Neprikibsiu prie sekančio tavo darbo jei jis bus nematytas ir naujas :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1832 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...