Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2663 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

33 minutes prieš, _Lukas_ parašė:

reikėjo include kuris visą tekstą perkeltų į vidurį

ta prasme perkeltų į vidurį? Ir beje kaip sakė prieš tai, pabandyk padaryti aiškesnę nuotrauką.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

4 minutes prieš, _Lukas_ parašė:

Rašo, "Cannot create file "..." The process cannot access the file because it is being used by another process"

Pawno paleisk administratoriaus teisėmis.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, _Lukas_ parašė:

paleidau bet ta pati meta

o be to include viskas veikia normaliai?

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, _Lukas_ parašė:

include buvau idejas dialogcenter bet po to crashino  ir dabar error

Tai pabandyk jo nenaudoti.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, _Lukas_ parašė:

krc restartavau pc ir viskas veikia, bet vistiek klausimas gal zinai kur galima gaut include kad tekstas per viduri eitu?

O tai jau šitas dabartinis includas netinka? jei priežastis ne include o kita, kuri kaip supratau susitvarkė. Tuomet naudok šitą jei ne dėl jo error.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

1 minute prieš, _Lukas_ parašė:

Problema tikrai yra include'as nes vėl įdėjau ir tą patį shit meta. Tai vat reikia kito

Aišku, o konkrečiai kokį tekstą perkelti į vidurį? Dialog lentelių ar kieno?

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, _Lukas_ parašė:

pas mane dialog_style_msgbox jei apie tai klausei

Tai nežinau, juk visą išdėstymą dialogo galima valdyti su /t, /n, bet nežinau tokio include.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

16 minutes prieš, Inv1s parašė:

Klaidą greičiausiai metė dėl to, kad compilinant modą dėl kažkokių klaidų (greičiausiai kaip ir minėjai include) užkibo compiliavimo procesas. Tokiu atveju reikėtų per užduočių tvarkyklę išjungti visus procesus susijusius su pawno, išsitaisyti klaidas ir bandyti dar kartą.

 

Erroras yra dėl to jog buvo naudojamas daugiau nei 1 procesas iš pawno compiliatoriaus, dėl to turėjo ir perkraut tą pc.

 

Dėl teksto viduryje turėjot suprasti kad ėjo kalba apie GameTextForPlayer, visada naudokis wiki:

https://wiki.sa-mp.com/wiki/GameTextForPlayer

arba 

https://wiki.sa-mp.com/wiki/GameTextStyle

 

ir tam nereikia jokio includo.

O jei nori kad daugiau padėtumėm, duok pavyzdį kaip nori nupiešdamas tam algoritmą. Per paint ar per žaidimą.

:) 

prieš 15 valandas(-ų), Paška. parašė:

 

Erroras yra dėl to jog buvo naudojamas daugiau nei 1 procesas iš pawno compiliatoriaus, dėl to turėjo ir perkraut tą pc.

 

Dėl teksto viduryje turėjot suprasti kad ėjo kalba apie GameTextForPlayer, visada naudokis wiki:

https://wiki.sa-mp.com/wiki/GameTextForPlayer

arba 

https://wiki.sa-mp.com/wiki/GameTextStyle

 

ir tam nereikia jokio includo.

O jei nori kad daugiau padėtumėm, duok pavyzdį kaip nori nupiešdamas tam algoritmą. Per paint ar per žaidimą.

Tai pasakiau sprendimą be pekrovimo.

logo.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2663 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...