Peršokti į turinį

padedu su serveriu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

galiu padėti, bet kam su serveriu užsiimu pluginais ir viskuo kitu tik nestatau, viską atlieku nemokamai gerą kokybę užtikrinu tikrai, patirtis nemaža.

  • Procesas

Man pasakote kokio plugino ar kažko kito  jums reikia aš jį padarau ir atsiunčiu jums, jokių prisijungimų man nereiks.

Redaguota , nario Marcius3212
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Na visko cia pas tau truksta. Atsiradai is niekur su dviem pranesimais ir siulai jau savo paslaugas. Bent jau detaliai viska aprasyk nes cia to ir tikysi supergames nariai. Taipogi kaip sakiai patirties daug turi, o kur patikimumas tavo ? 

pluginus darau pats jeigu paprašo daryti tą ir padarau, o man apgaudinėti nėra noro, kas norės tas pasitikės, patirties ant minecraft nėra sunku gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Marcius3212 parašė:

pluginus darau pats jeigu paprašo daryti tą ir padarau, o man apgaudinėti nėra noro, kas norės tas pasitikės, patirties ant minecraft nėra sunku gauti.

Pats zinai jog cia supergames.lt - ir jei tu galvoji kad tau ateis cia ir visi prasynes jog tu man ta ir ana padek, kai tu sedi be reputacijos/pranesimo skaiciaus + be atsiliepimu. Tai klysti :D Nebandau cia stumt, bet seni cia jau ne ta vieta manau. Bet anyways, sekmes.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, AdomaS_ parašė:

Pats zinai jog cia supergames.lt - ir jei tu galvoji kad tau ateis cia ir visi prasynes jog tu man ta ir ana padek, kai tu sedi be reputacijos/pranesimo skaiciaus + be atsiliepimu. Tai klysti :D Nebandau cia stumt, bet seni cia jau ne ta vieta manau. Bet anyways, sekmes.

 

o kam man apgaudinėt jeigu aš nieko negausiu ? :DD aš tiesiog paklausiu kokio plugino reikia ar kažko kito padarysiu ir atsiūsiu, lol.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Marcius3212 parašė:

galiu padėti, bet kam su serveriu užsiimu pluginais ir viskuo kitu tik nestatau, viską atlieku nemokamai gerą kokybę užtikrinu tikrai, patirtis nemaža.

Man sitas tai nepasake ka tu cia rasiai -->
 

 

1 minute prieš, Marcius3212 parašė:

o kam man apgaudinėt jeigu aš nieko negausiu ? :DD aš tiesiog paklausiu kokio plugino reikia ar kažko kito padarysiu ir atsiūsiu, lol.

Papildyk tokia informacija per edit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 mėnesių...
2019-03-08 22:22, Marcius3212 parašė:

galiu padėti, bet kam su serveriu užsiimu pluginais ir viskuo kitu tik nestatau, viską atlieku nemokamai gerą kokybę užtikrinu tikrai, patirtis nemaža.

  • Procesas

Man pasakote kokio plugino ar kažko kito  jums reikia aš jį padarau ir atsiunčiu jums, jokių prisijungimų man nereiks.

Dc numesk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...