Peršokti į turinį

Prisidėčiau prie minecraft projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prisidėčiau prie minecraft projekto.

Mano sugebėjimai:

  • Įskiepių tvarkymas (t.y lietuvinimas, komandų kurimas, sudiegimas)
  • Puslapio tvarkymas (t.y varikliuko įdiegimas, kodo keitimas, [hook] tvarkymas)
  • Idėjos
  • Minecraft serverio sudiegimas virtualiame privačiame serveryje (vps)
  • Minimalus grafikos darbai

Mano prisistatymas:

Esu Andrius, 16 metų, užsiimu minecraft jau ilgą laiko tarpą. Esu atsakingas, draugiškas, malonus, bei nebijantis tiesioginių pokalbių asmuo. Nuo pat mažens turėjau daug nenusisekusių projektėlių, kuriuose rinkdavosi 10-25 žmonės. Esu prisidėjęs ties daug projektų, tačiau dažniausiai užsidarydavo. Savo gebėjimus daugiausiai tobulinau ant tuščio projekto. Ieškau projekto kurį sudarytų rimta komanda su tvirtais kėslais ir bent jau galimomis lešomis padengti vps.

Galutinis pasisakymas:

Prisidedu prie komandos atsakingai, bei žiūriu rimtai į projekto vystymasi, neateinu pažaisti ar liaudiškai sakant "trollinti", jeigu yra tikrai rimtas projektas, galimas variantas, kad prieš prisidedant prie komandos galiu parodyti savo sugebėjimus test variante.

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „minecraft“

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

manau šiuos 5 esminius dalykus dauguma moka, jeigu kuria rimtus projektus tai tikrai moka. Nes keist kodą ar ,,kurt" kodus smėlio dėžėj, kur jau viskas už tave padaryta tik kurk komandas, tai tą tikrai manau bet kas moka, kas kuria rimtus projektus. Aišku nieko prieš neturiu, nešmeižiu bet su tokiais kodų keitimas tai tik atsilupsi, pradėk geriau pačius pluginus pats kurt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Tadeh parašė:

manau šiuos 5 esminius dalykus dauguma moka, jeigu kuria rimtus projektus tai tikrai moka. Nes keist kodą ar ,,kurt" kodus smėlio dėžėj, kur jau viskas už tave padaryta tik kurk komandas, tai tą tikrai manau bet kas moka, kas kuria rimtus projektus. Aišku nieko prieš neturiu, nešmeižiu bet su tokiais kodų keitimas tai tik atsilupsi, pradėk geriau pačius pluginus pats kurt.

Dėkui už pagrįstą kritika, pilnai suprantu, tačiau tai tik viena iš mano gebėjimų, yra skirtingi žmonės kurie kuria projektus, kai kurie nemoka suinstaliuoti pačio serverio, kiti tvarkyti puslapio, dar kiti tvarkyti įskiepių. Būna, kad žmonės neturi idėjų, visus šiuos dalykus darau tik už ačiū. Neprašau jokio atlyginimo pinigais ar kitokiais būdais, (pamiršau paminėti tai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...