Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2662 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
2 minutes prieš, zeth parašė:

Visada būna pirtmas kartas ir klausiu žmonių, kad padėtų...

Pagal tave tai, kad nzn ir nedaryt nieko... 

R39-4 versija

Redaguota , nario ♕Tyshawn✮

d1f2867ee30e568a11b9a41c8167362f381.gif

 

(redaguota)
4 minutes prieš, ♕Tyshawn✮ parašė:

Visada būna pirtmas kartas ir klausiu žmonių, kad padėtų...

Pagal tave tai, kad nzn ir nedaryt nieko... 

jei kazko nori tikrai gauti kodo klausimais tai geriau eik i uzsienio FB programeriu grupes, be jokiu marazmu iskart gausi atsakyma arba bent kazkoki patarima. Cia su musu forumais 90% marazmu ir tik 10 % pagalbos tesulauksi. /

Jei nemoki anglu, tada eik i LT programeriu grupes. Nors ten daugiau marazmus kencianciu zmoniu nei uzsieny, bet tikrai palyginus su cia tai gan profesionaliai atrodys :D

 

Is patirties sakau :) arba rask patyrusi bendratauti kuriam privaciai parasyt galetum

Redaguota , nario PsychO`
1 minute prieš, PsychO` parašė:

jei kazko nori tikrai gauti kodo klausimais tai geriau eik i uzsienio FB programeriu grupes, be jokiu marazmu iskart gausi atsakyma arba bent kazkoki patarima. Cia su musu forumais 90% marazmu ir tik 10 % pagalbos tesulauksi. /

Jei nemoki anglu, tada eik i LT programeriu grupes. Nors ten daugiau marazmus kencianciu zmoniu nei uzsieny, bet tikrai palyginus su cia tai gan profesionaliai atrodys :D

Jo pilnai su tavim sutinku čia pagalbos beveik nesulauksi, visi pasikėlę arba prašo pinigų.

2 minutes prieš, zeth parašė:

paleidi samp.server.exe ir rašo tarp server.log arba tarp to pačio cmd.

Aš jau radau ir įrašiau į ankstesnį atsakymą.

d1f2867ee30e568a11b9a41c8167362f381.gif

 

(redaguota)
3 minutes prieš, zeth parašė:

aiškiai jis parašė 39-4 versija MySQL, ir saugo jam pinigus, tai reiškiasi bus koks san-andreas.lt gm

pinigus saugo nes duombazei sukurta lentele , gali būti kad nėra sukurta mašinos saugojimas, jai nėra tai nesuku sukurti duombazės lentele.

Redaguota , nario Marius Kairys

 

Скачать видео

 

(redaguota)
12 minutes prieš, Marius Kairys parašė:

pinigus saugo nes duombazei sukurta lentele , gali būti kad nėra sukurta mašinos saugojimas, jai nėra tai nesuku sukurti duombazės lentele.

Msql'e yra saugojimo lentele ten yra surašyta mašinos ir kiek jų yra salone, bet kai atvežu nauja automobili po serverio rr jis dingsta.

Jis neatsiranda msql'e

Redaguota , nario ♕Tyshawn✮

d1f2867ee30e568a11b9a41c8167362f381.gif

 

8 minutes prieš, ♕Tyshawn✮ parašė:

Msql'e yra saugojimo lentele ten yra surašyta mašinos ir kiek jų yra salone, bet kai atvežu nauja automobili po serverio rr jis dingsta.

Jis neatsiranda msql'e

kai atveži ta automobili nėra to automobilio id saugojimo čj, aš nežinau kaip pas tavę mysq ir kaip skripte.

 

Скачать видео

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2662 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...