Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip sužinoti BIOS menių slaptažodį ?


`Modestas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1877 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, yra problemėlė, mano senajam kompiuterį yra uždėtas slaptažodis kurio neatsimenu/neturiu, ir nėra window nes reikia perrašyti, kad iš flash bootintu window'sus perrašant reikia įeiti į BIOS meniu kad užbootinti flesh'ą, kitaip nenuskaito iso failo ir niekas nevykstą. spaudinėjant F2  mygtuką taip pas mane ant loptop'o išmeta lentele su ''Current password'' kuri reikia įvesti norint įeiti i BIOS meniu, o jo nežinau, ką patartumėt daryti tokiu atvėju?. be jo negaliu perrašyti window'su. o pas meistrus nesinori nešt ir pinigus mokėt. Gal kas susidure buvot? ir nusimanot?

Redaguota , nario MysteriousPurpose
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, DeiW31 parašė:

Kiek atsimenu turėjau kažkada panašia bėda, bet ant stacionaraus. Tai sprendimas buvo labai paprastas išlupau CMOS baterija ir po 10 min idėjau slaptažodis dingo nes BIOS be maitinimo ji pamiršta  bet čia kiek supratau kalbi apie loptopa? 

Turėtų jaučiu padėt nes kiek atsimenu kai turėjau laptop išsiimdavo cmos bent mano laptope...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1877 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...