Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

A-MP Dedicated Server
----------------------
v0.3.7-R2, (C)2005-2015 SA-MP Team

[03:42:16] filterscripts = ""  (string)
[03:42:16] 
[03:42:16] Server Plugins
[03:42:16] --------------
[03:42:16]  Loading plugin: mysql.dll
[03:42:16]  >> plugin.mysql: R39 successfully loaded.
[03:42:16]   Loaded.
[03:42:16]  Loading plugin: streamer.dll
[03:42:16] 

*** Streamer Plugin v2.9.4 by Incognito loaded ***

[03:42:16]   Loaded.
[03:42:16]  Loaded 2 plugins.

[03:42:16] 
[03:42:16] Filterscripts
[03:42:16] ---------------
[03:42:16]   Loaded 0 filterscripts.

[03:42:16] Script[gamemodes/brand7.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[03:42:16] Number of vehicle models: 0

 

Pluginai atnaujinti! ir pawn F5 padarytas.

server.cfg:

echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password asdasd123
maxplayers 3
port 7777
hostname LV.LT | Reikalingas 0.3.7 klientas
gamemode0 brand7
filterscripts
plugins mysql.dll streamer.dll
announce 0
chatlogging 0
weburl www.lv.lt
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
maxnpc 0
logtimeformat [%H:%M:%S]
language lietuviu k.

 

41 minutes prieš, zeth parašė:

A-MP Dedicated Server
----------------------
v0.3.7-R2, (C)2005-2015 SA-MP Team

[03:42:16] filterscripts = ""  (string)
[03:42:16] 
[03:42:16] Server Plugins
[03:42:16] --------------
[03:42:16]  Loading plugin: mysql.dll
[03:42:16]  >> plugin.mysql: R39 successfully loaded.
[03:42:16]   Loaded.
[03:42:16]  Loading plugin: streamer.dll
[03:42:16] 

*** Streamer Plugin v2.9.4 by Incognito loaded ***

[03:42:16]   Loaded.
[03:42:16]  Loaded 2 plugins.

[03:42:16] 
[03:42:16] Filterscripts
[03:42:16] ---------------
[03:42:16]   Loaded 0 filterscripts.

[03:42:16] Script[gamemodes/brand7.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[03:42:16] Number of vehicle models: 0

 

Pluginai atnaujinti! ir pawn F5 padarytas.

server.cfg:


echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password asdasd123
maxplayers 3
port 7777
hostname LV.LT | Reikalingas 0.3.7 klientas
gamemode0 brand7
filterscripts
plugins mysql.dll streamer.dll
announce 0
chatlogging 0
weburl www.lv.lt
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
maxnpc 0
logtimeformat [%H:%M:%S]
language lietuviu k.

 

parodyk mysql.log

8238085281.png

(redaguota)

lol nuo kada cfg faile rašomi pluginai su galūne .dll :D 

 

plugins mysql.dll streamer.dll

pakeisk į 

 

plugins mysql streamer
Redaguota , nario Minerva

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

(redaguota)
25 minutes prieš, Minerva parašė:

lol nuo kada cfg faile rašomi pluginai su galūne .dll :D 

 


plugins mysql.dll streamer.dll

pakeisk į 

 


plugins mysql streamer

bandžiau nepaeina. ;) protinguoli 

 

prieš 6 valandas(-ų), ignasxi' parašė:

parodyk mysql.log

nėra pas mane mysql.log

nors po OnGameModeInit()
sukurtas yra mysql_log(LOG_ALL);

Redaguota , nario zeth
Dabar, zeth parašė:

aš tikiuosi kad šitas. :D ir beto man labai įdomu dėl ko nesukuria man mysql.log.txt


#define SQL_HOST "127.0.0.1"
#define SQL_USER "root"
#define SQL_PASS ""
#define SQL_DB "doumbaze"

 

#define SQL_HOST "localhost"
#define SQL_USER "root"
#define SQL_DB "doumbaze"
#define SQL_PASS ""

Bandyk šitaip, bet čia realiai tas pats.

Dabar, zeth parašė:

nieko nepadėjo vis tiek tas pats... neįsivaizduoju kur problema. Pluginai atnaujinti į naujausią versiją, surašyti includ'ai viską.

P.S. naudoju R39 mySQL

Prašyk vis dėl to man į DISCORD: Supreme_Nike#4239

Suplanuosim kažka, reikia man pačiam pažiurėti.

(redaguota)
1 minute prieš, Zxeon parašė:

Main funkcijos tiesiog gal nėra?


main()
{
	print("Gamemodas pasileidžia...");
}

 

kaip tokio dalyko gali nebūt? aišku, kad yra...

prieš 2 valandas(-ų), ignasxi' parašė:

pamegink įsirašyt crashdetect ir jeigu naudoji whirlpool tai įsirašyk nativechecker

klaidas pradėjo mesti tokias...

[15:52:25]    Error: Function not registered: 'SSCANF_Init'
[15:52:25]    Error: Function not registered: 'SSCANF_IsConnected'
[15:52:25]    Error: Function not registered: 'SSCANF_Join'
[15:52:25]    Error: Function not registered: 'SSCANF_Leave'
[15:52:25]    Error: Function not registered: 'WP_Hash'

ir sscanf2 failed krovimas vyksta, man atrodo bloga versiją esu atsisiuntęs..

Redaguota , nario zeth
41 minutes prieš, zeth parašė:

kaip tokio dalyko gali nebūt? aišku, kad yra...

klaidas pradėjo mesti tokias...


[15:52:25]    Error: Function not registered: 'SSCANF_Init'
[15:52:25]    Error: Function not registered: 'SSCANF_IsConnected'
[15:52:25]    Error: Function not registered: 'SSCANF_Join'
[15:52:25]    Error: Function not registered: 'SSCANF_Leave'
[15:52:25]    Error: Function not registered: 'WP_Hash'

ir sscanf2 failed krovimas vyksta, man atrodo bloga versiją esu atsisiuntęs..

pamegink atsinaujint  visus kompiuterio NET frameworkus

8238085281.png

(redaguota)
prieš 7 valandas(-ų), zeth parašė:

bandžiau nepaeina. ;) protinguole

Nesakiau kad čia bėdos sprendimo būdas, tik bendras pastebėjimas kad nereikia .dll windows serverio .cfg prirašyti.

Dar kai ką pastebėjau. Pradžioje rodei cfg ir serverio logus kur yra du pluginai, o dabar atsiranda sscanf ir whirpool. Tai parodyk pilnus logus ir pilną cfg. Taip pat įmesk kaip includini pwn faile.

Redaguota , nario Minerva

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...